Bugün Kumbaraya Ne Kadar Attın?

Teşekkür ederim bu şekilde çok daha iyi olur. Öyle yaparım.

Kızlar bugün karnım çok ağrıyor, açken olan bir ağrı değil adet ağrısı gibi .Ne yapsam bilemedim akşamı zor edeceğim sanki

Merhabalar yakınımda yok ama normal bankalar da bütünler mi ki?
normal bankada da şöyle bi seye denk geldm trajikomik, bı musteri sırada bekledi, parasını bütünletmek istedıgını soyledi banka memuruda hık mık etti almak ıstemedı gerek yk suan falan bıseler dedı,adamda ıyı o zman şu şu faturaları ödemek istiyorum bunlarla dedi kadın mecbur aldı bozuklukları

İyiymiş aynen,aynı şeyi markette de yapabilirsiniz ,büyük miktarda bir şeyler alacağınız zaman

Dün 35 tl bugün de 14 tl attım kumbaraya. Çocuklar da atarlar akşama. Bizim hedefimiz öncelikle akülü araba almak. Bizimkisi çalındı yaz gelmeden yeniden almak istiyoruz bakalım.

O yüzden çok beklemeden açmamız gerekiyor. Malum havalar sıcakken güzel olur çocuklar için.

üzüldüm ya inşallah en kısa zamanda biriktirirsiniz.

Çocukların oyuncaklarında nasıl gözü oluyor insanların anlayamıyorum cidden. Gerçi akülü arabaların fiyatları yüksekti eşim nişanlılık evresinde yeğenime aldı Sonra sordum tabi az çok biliyorum fiyatını fisine baktım 1000tl ye yakındı rakam 2 yıl önce, çok kızmıştım okadar büyük hediyeye ne gerek var diye . Şimdi düşününce hırsızlar için de az rakam değil. Umarım bir an önce alırsınız yazın çok güzel oluyor

Sağolun inşallah. Aslında ağzım yandı artık almayalım diyordum ama 3. bebeğime hamileyim şimdi. Daha 5-6 sene oyuncak işimiz bitmez bizim. Şimdiden alayım hem de çift kişilik olanlarından alırsam parasını çıkarana kadar binerler diye düşündüm. Hayırlısı olsun inşallah.

Allah bağışlasın evlatlarınizi, iyi olur çocuklarınıza ,3.de geliyorsa parasını çıkarırsınız

Benim önceden vardı kumbaram oğlum için biriktiriyorum doktukca altın alıp onun hesabına yatırıyoruz ilerde eğitim için kullansın diye her gün düzenli 20 tl bimden bozduruyorum atıyorum bugün de 15tl addim

Maşallah ne güzel. Aslında kâğıt para da atabilirsiniz kumbaraya ben arada kağıt para da atıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…