Bugün Kumbaraya Ne Kadar Attın?

Canim kısaca en basitinden bi kavonazun kapagina ilk olarak bicagin birini isitipdaha sonra demir para atmak için istersen daha büyük olcude kesmis daha sonra kavanozu çeşitli ipler veyada kartonlarla suslmeisler açılmasın dersende kavanozun kapagina yapistirici sürüp kapatmış şimdi video linklerini koycam

Kimiside pon pon yapıp suslemis kumbarasini canım onu bulamadım da ponpon yapmasını anlatyo burda bak

Çok teşekkür ederim,Gayet güzel oldular,bende evde birkaç kavanoz boyamıştım, süsledim filan,üzerine delik açıp bi dahakine onları kullanayim bari zira başka bir işe yaramayacaklar. Bir de bu silikon tabancasi ne kadar çok amaclı bir araç , tüm el işi ürün yapımında bir adet silikon tabanca

BEnim de en sevmediğim şey bozuk para tümletmek valla
Daha önce de kumbara yaptık bıkmıştım para tümletöekten Gene bulaştım bu işe

A101'de arkadaşlarımız çalışıyordu allahtan götürüp orda tümletiyordum 50 50

Birde kumbaraya sadece 1 lira arıyorum artık tümletmesi daha kolay oluyor

Aynen benimde aynı şekilde. Hiç sevmiyorum para tümletmeyi.

Ben ne bulursam atıyorum bozuk,kağıt para 5tl attım 3-5 tane. Büyük atmayacağım kumbaraya,bakalim merakla bekliyorum yil sonu ne kadar olacak

Ben ne bulursam atıyorum bozuk,kağıt para 5tl attım 3-5 tane. Büyük atmayacağım kumbaraya,bakalim merakla bekliyorum yil sonu ne kadar olacak
Aynen bende ne bulsam atıyorum. Daha sonra hepsini tek tek ayırıp 5 kuruşlar 10 kuruşlar falan hepsini o şekilde bütünletmeyi düşünüyorum. Sayması kolay olur diye. Onlar bizle dalga geçiyor ama biz düşünüyoruz yine de onları.

Ne demek canım rica ederim naptim ki

Ooo desene senin evde hazir kumbaran varmış bile çok iyi valla söylemeyi unutmusum boyama ile daha güzel şeyler yapmislar
Burayada resmini at kumbaranin ben şimdilik süsleme yapamadım yapınca bende atıcam
O silikondan her eve lazım

Ben içine Bir şeyler koyarım mutfakta diye yapmıştım, aaa şimdi hatırladım ben onları kullanmam deyip geçen bahar temizliğinde attım ya

Kızlar ne diyecem gün içinde çalıştığım için hep bakamıyorum
forumdan çıkınca yazdıklarınız ileti olarak gelmiyor gün aşımı oldu mu galiba yada belli bir süre girmeyince bu sayfayı sürekli takip için ne yapmalıyım

Sol tarafta mesaj yazdığınız konular kısmı var,ben belli aralıklarla oraya girip bakıyorum öyle takip ediyorum .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…