Bugün Kumbaraya Ne Kadar Attın?

Hosbuldum canım 😊 netten baktim da yine bakcam susleme yaomislar çok video var kavanoza suslemisler örgü cuzdanda yaomislar aslında öyle biseyde olabilir istersen burayada atabilirim video
Bende meraklıyım öyle şeylere ama benim için esas olan açılmaması kumbaranın😊 yoksa harcanıyor açılırsa. Atarsanız sevinirim ,akşam izlerim 🙋‍♀️

Bende meraklıyım öyle şeylere ama benim için esas olan açılmaması kumbaranın😊 yoksa harcanıyor açılırsa. Atarsanız sevinirim ,akşam izlerim 🙋‍♀️
Haha değil mi :)) ama örgü cuzdan çok tatlı
Kavanoz suslemeyi japonla yapistiralim açılmasın 😅😅
Hepten tasarruf yapalım dedim :) bende severim zaman geçirmek için de iyi oluyo :KK66:

Kızlar para biriktirmesi güzel de bütünlemesi sıkıntı. En azından benim için. Çünkü yıllar önce bir gün lise zamanlarımda arkadaşlarımla bir markete uğradık. Çikolata aldım ama elimde çok bozuk vardı onu vereyim dedim. 5 kuruş, 10 kuruş falan ama kasiyer benimle kasada dalga geçince utandım. :KK42::KK20:Arkamda müşteriler de vardı. O gün bugün kasada bozuk para verince bir tuhaf oluyorum. Şimdi bozukları nasıl bütünletecem ? :KK12:

Kızlar para biriktirmesi güzel de bütünlemesi sıkıntı. En azından benim için. Çünkü yıllar önce bir gün lise zamanlarımda arkadaşlarımla bir markete uğradık. Çikolata aldım ama elimde çok bozuk vardı onu vereyim dedim. 5 kuruş, 10 kuruş falan ama kasiyer benimle kasada dalga geçince utandım. :KK42::KK20:Arkamda müşteriler de vardı. O gün bugün kasada bozuk para verince bir tuhaf oluyorum. Şimdi bozukları nasıl bütünletecem ? :KK12:
Canım bence bakkallar bu konuda çok iyi niyetli :))
Oda ne varmış ki dalga gecmis millet bozuk para arar bu da bi değişikmis :sus:

Ne kadar saçma bir tepki vermiş kasiyer,var öyle hadsizler, marketler genelde almak için can atar ama. Benim çalıştığım kurumda çay ocağındakiler alıyor onlara bütünletiyorum, olaki almazlarsa kurumda vezne var zaten giderim onlar bütünler. Sizde büyük marketlere verebilirsiniz bim , şok ,a101 vs. Adım başı var zaten hepsinden maşallah 🙄

Ne kadar saçma bir tepki vermiş kasiyer,var öyle hadsizler, marketler genelde almak için can atar ama. Benim çalıştığım kurumda çay ocağındakiler alıyor onlara bütünletiyorum, olaki almazlarsa kurumda vezne var zaten giderim onlar bütünler. Sizde büyük marketlere verebilirsiniz bim , şok ,a101 vs. Adım başı var zaten hepsinden maşallah 🙄
Utana sıkıla gidicem bütünletmeye maalesef :KK43:

Utana sıkıla gidicem bütünletmeye maalesef :KK43:
Utanmaniza gerek yok ,bedava para vermiyorlar size ve onların işine yarayacak bir şey emin olun. Şöyle yapın her zaman gittiğimiz bir markette bir seyler alip ödeme yaparken kasiyere sorun" bozuk paralarim var rica etsem ,yarin getirsem onları bütünleyebilir misiniz "diye. Hem sormadan yük etmezsiniz yanınızda hem de kasiyere emri vaki olmaz.

X