Bugün aldatıldığımı öğrendim!!!!

cnm üzücü durum ama tabi senin verdiğin tavır çok önemli ama içimden bir his senin bu durumu sindireceğini ve boşanmaya yaklaşmayacağını kocanı affedeceğini söylüyo ama yapan hep yapar sadece daha dikkatli yapmaya çalışır tavrını tam koyup boşanmalısın sonuçta aldatmanın arkasındaki ihtimaller çok iğrenç.. Allah yardımcın olsun :KK43:

içindeki his yanılıyor canım ben onu neden affedeyim ki neyim eksik??? ayaklarımın üstünde duruyorum maddi manevi yönden ona şükür muhtaç değilim herhalde boşanamyıp onu çekmem beni salak yerine koyması aptallık olur!!!ben kararımı verdim canım bitti bu iş dava açılacak hemen asla dönüşüm yok...

Ne 1 bardak
nede bir catal dahi birakma,
1 tabak bile kalmasin, hepsi senin
böyle adi bir adama acimaya bile degmez,
madem cok fakir tanidiklariniz varmis, al hepsini dagit hayir olsun

öyle yapcam canım zaten eşyaları topalyacağız ve teyzem tanıdığı fakir komşularına dağıtsın hayrım olsun gidip elin kızlarına tektaş elbiseler tatil en lüks resturantlarda yemeklere harcama yaparken o beni hiç düşündümü ben onu düşüneyim...

cok üzüldüm canim, Allah yardimcin olsun.

insallah verdigin karar senin icin hayirli olanidir.

kimse esine yakistiramiyor (ben dahil) ama bu aldatan (kadin olsun erkek olsun) ne kadar basit olabiliyorlarki kendilerine böyle bir seyi yakistirabiliyorlar.

Allah hepimizin sonunu hayir etsin

öyle yapcam canım zaten eşyaları topalyacağız ve teyzem tanıdığı fakir komşularına dağıtsın hayrım olsun gidip elin kızlarına tektaş elbiseler tatil en lüks resturantlarda yemeklere harcama yaparken o beni hiç düşündümü ben onu düşüneyim...

helal olsun ya sana :)))

içindeki his yanılıyor canım ben onu neden affedeyim ki neyim eksik??? ayaklarımın üstünde duruyorum maddi manevi yönden ona şükür muhtaç değilim herhalde boşanamyıp onu çekmem beni salak yerine koyması aptallık olur!!!ben kararımı verdim canım bitti bu iş dava açılacak hemen asla dönüşüm yok...

süper işte bu gününü görsün elinden geleni ardına koyma rezil rüsva da et kanıtla herşeyini

cok üzüldüm canim, Allah yardimcin olsun.

insallah verdigin karar senin icin hayirli olanidir.

kimse esine yakistiramiyor (ben dahil) ama bu aldatan (kadin olsun erkek olsun) ne kadar basit olabiliyorlarki kendilerine böyle bir seyi yakistirabiliyorlar.

Allah hepimizin sonunu hayir etsin

aminnn canım amin allah hepimize hayırlı olanı nasip etsin allahından bulsun rabbime havale ediyorum....

madem böyle sapkın isteklerin var madem evlilik sorumluluğunu yerine getiremeyecek onla bunla düşüp kalkacaksın ne diye masum bir kızın canını yakıyorsun ya !!!
evlenme kardeşim evlenme...
kendi hayatını yaşa, o isteklerini yerine getirecek kadınlarla ol
niye insanların günahını alıyorsun ya

kızlar bilgisayardaki bütün delilleri aldım telefonda bende bütün veriler bende....tazminat davası açacağım onu süründüreceğim zaten sanırım ailesi bundan korkuyor davayı yüksek ihtimal kazanırız dedi amcam....amcam da tedbirleri alıyor

kızlar bilgisayardaki bütün delilleri aldım telefonda bende bütün veriler bende....tazminat davası açacağım onu süründüreceğim zaten sanırım ailesi bundan korkuyor davayı yüksek ihtimal kazanırız dedi amcam....amcam da tedbirleri alıyor

ınsallah kazanırsın donuna kadar neyı varsa al fakıre fukaraya dagıtırsın hıc olmazsa

madem böyle sapkın isteklerin var madem evlilik sorumluluğunu yerine getiremeyecek onla bunla düşüp kalkacaksın ne diye masum bir kızın canını yakıyorsun ya !!!
evlenme kardeşim evlenme...
kendi hayatını yaşa, o isteklerini yerine getirecek kadınlarla ol
niye insanların günahını alıyorsun ya

burda yazıp çiziyorum ama içimdeki fırtıları bir görseniz içim yanıyor onu kaybettiğime değil beni salak yerine koyduğuna üzülüyorum ben nasıl böyle biriyle evlendim neyim eksikti içimden hep kendimi suçluyorum elimde değil mantıklı düşünemiyorum ama şükürki ailem yanımda...genç kızlık hayallerimi çaldı 8 ayda beni bitirdi...

alcam canım amcamla bu konuyu yüzyüze görüşeceğiz ve en ince ayrıntılarıyla hareket edeceğiz onu altüst edeceğim 8 aylık karısına bunları yaptı ya burnundan fitil fitil getireceğim!!

senı o kadar ıyı anlıyorum kı ... bende hep kendımı sucladım halada sucluyorum sonucta bız sectık onları degıl mı

kızlar eşim aradı!!!! kaç defa aradı açmadım sonra teyzem aç dedi senin kaçacak durumun yok aç söyle içnidekileri dedi açtım ne istiyorsun dedim ne gerek var böyle büyütmeye sen ne yapmaya çalışıyorsun aileme rezil ettin beni sende hiç şeref yok mu dedi...adama bakın ya bende şeref yokmuymuşşşş kendi aramız da çözebilirmişiz ya kızlar kafayı yiyeceğim birde bu devirde aldatmayan erkek yokmuşta ama o beni hiç aldatmamış o mesajlar telefon hep arkadaşınınmış dün eminim birtanede arkadaş ayarlamış kendine onu telde konuşturdu işte herşey bana ait falan filan diye hikaye uydurdular ben asla hakaret etmedim amcam sakın dedi!!!!sınırları zorlasada hakaret etme dedi....eşime seninle bitti dedim asla olmaz artık dedim bu hikayeyi bana değil mahkemede hakime ve avukatlarımıza uydur dedim...yarın geleceklermiş ailesiyle birlikte gece benm ailem geliyor yarın öğlende eşim ailesiyle gelecekmiş.konuşup halledeceğiz bak pişman olursun bir yığın şey söyledi..tek dediğim neyim eksik dedim..neden pişman olayım dedim sana muhtaç mıyım dedim...ve sustu!kapatıyorum dedim ve kaapttım.

cesaretin için kutluyorum seni...
herkes böyle sonuçlandıramazdı bunu....
allah iyi insanlarla karşılaştırsın seni bundan sonra...

senı o kadar ıyı anlıyorum kı ... bende hep kendımı sucladım halada sucluyorum sonucta bız sectık onları degıl mı

aynen öyle canım aklımdan fikrimden atamıyorum olmuyor neden seçtim diyorum güzelliğime yazık ettim kendime yazık ettim ama olan oldu artık diyorum elimden başka bişey gelmiyor

cesaretin için kutluyorum seni...
herkes böyle sonuçlandıramazdı bunu....
allah iyi insanlarla karşılaştırsın seni bundan sonra...

teşekkür ederim canım içimden nekadar fırtınalar kopsada ayakta durmam lazım geride beni seven sevdiğim ailem ve işim var ayakta durmalıyım!!!kendime saygımdan başarmalıyım...hepimizi rabbim iyilerle karşılaştırsın

aynen öyle canım aklımdan fikrimden atamıyorum olmuyor neden seçtim diyorum güzelliğime yazık ettim kendime yazık ettim ama olan oldu artık diyorum elimden başka bişey gelmiyor

olsun ya bundanda ders almak onemlı olan canım benım oyle degıl mı ...
gercekten yazık oluyo ama ıs ısten gecınce napacaksın kaldgın yerden devam etmek zorundasın

X