BU ZAMANA KADAR AŞKINIZ İÇİN NELERİ AFFETTİNİZ??

ya düzelirse ya yapmazsa olacak olan güzellikleri elimin tersiyle itmek istemiyorum. aslnda söylediğim de çok ütopya farkındayım da, sevgi insanı ne hale sokuyor
Valla çok şaşkınım bir insan ancak bu kadar 'saf' olur. Her düzelicem dediğinde bir kredi daha çek ver adamın eline tamam kesin çok mutlu bir yuvanız olur.

peki ya anneannelerimiz anlatırlar ya ben birini sevmiştim ama kavuşamadık diye. bir ömür yaşayıp yaşlanıp birinin aklınızda kalması da çok acı değil mi? bundan çok korkuyorum
Hayata nereden baktığınızla alakalı. Ben severek ayrılıp ömür boyu aklında kalması olayına inanmam. Bittiyse mutlaka bir sebebi vardır. Eğer bitirme cesaretini gösterirsen de önüne çok daha iyisi gelecektir. Kim ilk sevgilisiyle evleniyor ki?
Arabesk bir bakış açısı bu.

ya düzelirse ya yapmazsa olacak olan güzellikleri elimin tersiyle itmek istemiyorum. aslnda söylediğim de çok ütopya farkındayım da, sevgi insanı ne hale sokuyor
Hıı kesin düzelir
Ay evlenin siz ya. Sizin gibi insanlar burnu pislikten çıkmayınca uyanıyor.
Arkadaşlarınız düzgün evlilikler yapıp ev araba belki yazlık alıp tatiller yaparken siz borç içinde sürünürken de aşk dersiniz eminim.
Otuzdan sonra hayatını yoluna koyup güzel evlilikler yapan arkadaşlarını görünce kafanı vuracak bir duvarın umarım olur. Zira kumarbaz adamla kiracı bile kalamazsınız siz.

Ay sen yazınca aklıma geldi. Bir arkadaşım öyle kumarbaz bir herifle evlendi. Gerçekten kiracı bile kalamadılar kızın ailesinin evine yerleştiler en sonunda. Yine terketmedi adamı, cümbür cemaat borç içinde yaşıyorlar öyle.

Konu sahibi benzer durumlarda olduğumuz için sizi anlıyorum .ancak o kişi artık sizin sevdiğiniz aşık olduğunuz kişi değil . Artık size uygun olmayan hatta zararlı biri. sizin üzülme sebebiniz yaşayacağınız güzel günleri yaşayamamanın verdiği hüzün .

Arkadaşlar, bu zamana kadar eşiniz, sevgiliniz, için neleri affettiniz? Nelere tamam dediniz? Sonrasında ne oldu? Pişman oldunuz mu? İyi ki dediniz mi? Biraz dertleşelim..
Ben hiçbir şeyi affetmedim galiba ya.
Affetmek büyük bir durum. Tartışırsın barışırsın, seni kızdıracak bir şey yapar, konuşursun düzeltir vs ama aldatmaktır, yalandır, kumar, uyuşturucudur gibi böyle konularda aşkımdan geberirim sandığım adamları bile direk kapı önüne koydum.

lütfen biraz anlayışlı olun.
peki ya bir ömür böyle bir aşk tadamazsak, değer mi?
O aşk adam çocuğunun bez mama parasını indiregandi yapıp kumar oynadığında bitecek. Kendine yapılana dayanırsın ama çocuğundan kısınca hem de hiç uğruna, koyuyor. Çok koyuyor.

çok doğru aslında. güzel günlerin ihtimali bile acaba mı dedirtiyor..

O aşk adam çocuğunun bez mama parasını indiregandi yapıp kumar oynadığında bitecek. Kendine yapılana dayanırsın ama çocuğundan kısınca hem de hiç uğruna, koyuyor. Çok koyuyor.
farkındayım arkadaşım.. ama ya yapmazsa böyle ya normal olursa her şey diye düşünmekten çok yoruldum. bu çok büyük hayatıma mal olucak bir risk..

Sizin açınızdan düşünürsek sevgi kredi çektirip çektirip ödemeyen herife ama ya düzelirseeee diyecek kadar akıl ve mantıktan uzaklaştırabiliyor. Onun açısından düşünürsek elindeki simit parasını bile ya tutarsaaa diye kumara gömecek kadar kör edebiliyor.

ne güzel bir yüzsüzlük, utanmazlık

Bak bu sitede açık görüşlüsünden muhafazakarına, feministinden ataerkiline kadar tüm kadınların hemfikir olduğu tek bir konu var. O da kumarbazlık. Herkes ama herkes kumarbazların düzelmeyeceği konusunda aynı görüşte.
Bak dayak atanı, aldatanı bile affet diyeni görebilirsin buralarda. Her konuda en az bir kişi çıkar, kocandır ilk hatada yuvanı dağıtma diyeni.
Ama kumarbaz için affet düzelir demez, sadece konu sahipleri umutlu bu adamlardan. Senin gibi en az iki üye var böyle son zamanlarda gördüğüm. Hiç böyle bir şey görmemiştim, mağdurların failleri affetmeye can attığı başka bir mesele daha yok galiba ya.

helal olsun valla..

E perşembenin gelişi çarşambadan bellidir.
Bazı insanlar böyle sürünmeden anlamıyorlar. Ya koca bulamazsam korkusuna ömürleri çileyle geçiyor işte.

evet çok acı ama öyle sanırım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…