BU ZAMANA KADAR AŞKINIZ İÇİN NELERİ AFFETTİNİZ??

HERKESİN YAZDIKLARINI TEK TEK OKUDUM. HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. MANTIĞIM BUNLARIN TAMAMEN FARKINDA ZATEN AMA DUYGULARIM ELE GEÇİRMİŞ DURUMDA. ASLA DÖNMEMEM GEREKTİĞİNİN, RİSKİN NE KADAR BÜYÜK BOYUTTA OLDUĞUNUN FARKINDAYIM. ŞU AN HER ŞEY ÇOK YENİ OLDUĞU İÇİN DEPRESYON DÖNEMİNDEN GEÇİYORUM, SAĞLIKLI DÜŞÜNEMİYORUM. ZAMANA BIRAKICAM VE ASLA ADIM ATMAYACAĞIM. UNUTMAYA ÇALIŞACAĞIM, HAYATIMA DEVAM EDECEĞİM. GÜN GELECEK DUYGULARIM BİTTİĞİNDE SAKİN BİR NEFES ALDIĞIMDA OH DEDİĞİMDE İYİ Kİ OLMAMIŞ DEDİĞİMDE SİZİ HATIRLAYACAĞIM. BANA YOL GÖSTEREN KENDİME GETİREN HİÇ GÖRMEDİĞİM İNSANLAR BANA DESTEK OLDU DİYECEĞİM. TEŞEKKÜR EDERİM..

Hayat ya siyah ya beyazdır benim için... grileşmeyi sevmem Daha ilk tanıştıgımızda sınırlarım belliydi. O sınırları aşarsa biter aşk sevgi ikinci planda benim için... önceliğim mental saglıgımdır riske atmam sınır ihlalini affetmem. Siz net olursaniz karşı tarafta daha dikkatli olur ama affetsem mi ikilemi varsa daha çok çekersiniz...

benim sanırım affetmediğim şey kalmadı ama hiçbirisi için iyi ki demedim kafasızlığıma yandım hep. Affettikçe daha cüretkar hatalar yapılıyor ona göre düşün.

Adamin(!) biri gecmiste içimdeki butun guzel duygulari öldürmüştü. Çok depresyonist bi donem gecirdim ama kendimi affettim onu daa ilahi adalete gonderdim. Şuaan kullerimden dogmayaa calisiyom işte.
başarabilirsin :)

benim sanırım affetmediğim şey kalmadı ama hiçbirisi için iyi ki demedim kafasızlığıma yandım hep. Affettikçe daha cüretkar hatalar yapılıyor ona göre düşün.
evet 1 kere affedince 2.ye yüz buluyorlar..

Hayat ya siyah ya beyazdır benim için... grileşmeyi sevmem Daha ilk tanıştıgımızda sınırlarım belliydi. O sınırları aşarsa biter aşk sevgi ikinci planda benim için... önceliğim mental saglıgımdır riske atmam sınır ihlalini affetmem. Siz net olursaniz karşı tarafta daha dikkatli olur ama affetsem mi ikilemi varsa daha çok çekersiniz...
doğru haklısınız..

X