BU ZAMANA KADAR AŞKINIZ İÇİN NELERİ AFFETTİNİZ??

Arkadaşlar, bu zamana kadar eşiniz, sevgiliniz, için neleri affettiniz? Nelere tamam dediniz? Sonrasında ne oldu? Pişman oldunuz mu? İyi ki dediniz mi? Biraz dertleşelim..
Kendi prensiplerim dışına çıkan hiçbir hareketi olmadı eşimin, olduğu anda affetmem ama. Netim. Siz de kendi çizginizi net çizmelisiniz

Ben çevremde hiç fedakar olup mutlu olan insan görmedim. Dikkat ederseniz siz de göremezsiniz. Eski nesil anneannelere babaannelere bakın evlatlar için eşler için kendinden vermişler yaşlanınca pişman mutsuz kadınlar olmuşlar. İstisnası da yoktur.
Tek bir hayatınızı birilerine feda edecek misiniz gerçekten? Karşılığında ne bulmayı düşünüyorsunuz?
Eş için fedakarlık ettiniz ömür gitti yaşlanınca oh iyi ki kendimden verdim mi diyeceksiniz sizce?
Yok öyle bir dünya.
Kendi değerini bilip önceliği kendi olan insan olur. Başkaları için kendinden bir şeyler feda eden insan mutlu falan olamaz

canım daha önceki konularından biliyorum evlendikten sonra milletin finansal kölesi olmak istemiyorsan affetme yani.
nişanlıyken yol vermek çok daha kolay zararın neresinden dönsen kardır evlenince işler o kadar kolay olmuyor.
aynı durumda olan kuzeim var evli çocukları var tabi onun eşinin seninki kadar değil ama kızın elinde 3 kuruş parası yok ailesinin gizli gizli verdiği harçlıklarla yaşamaya çalışıyor,çocuklarına kıyafeti abur cubur vs teyzeleri alıyor almazsalar yok yani.Teyzem köyden yiyecek içecek gönderecek öyle.
Sessiz sedasız duruyor kız işte adamın da naptığı belli değil var sen düşün gerisini.

evet öyle diyeceğim. itirazınız var ise yorum yapmayabilirsiniz
canımın istediği yorumu yaparım kurallar dahilinde. Sohbet konusu bdv’de yasak. Derdiniz varsa anlatırsınız ki kumarbaz herifmiş derdini anladığım kadarıyla. Ben affettim kocamın kumarını şimdi birlikte oynuyoruz, varımızı yoğumuzu yatırıyoruz. Haydi siz de böyle yapın.

Kumarbaz nişanlıyı affedin tabi.
Adamın borçlarını ödemesine yardımcı biri lazım. Tek basına zor bu işler.
Aşk böyle şeyler için var.
lütfen biraz anlayışlı olun.
peki ya bir ömür böyle bir aşk tadamazsak, değer mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…