Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

canım, açıkçası ben mümkün olduğunu düşünmüyorum boşvermenin :KK17:
yani içinde umut olduğu sürece, aklından hiç bir şekilde çıkmıyor..
ne zaman umudu kesersen, o zaman aklına gelmez.. :2:

Allahtan umut kesilmez canım o yüzden herhalde kafayı sıyırmaya doğru adım adım ilerleyecez demektir:KK52: Allahım aklımıza mukayet ol :90:

Adet gününe 7-8 gün kalana kadar rahatım.Sonrasında soluğu kadınlar kulübünde alıyorum :) Geçen aylarda bende de pek çok belirti vardı.Göğüs şişkinliği mi dersiniz, hafif bulantı mı, kasıkta batma, göğüs damarlarında belirginleşme...İki ay öncesinde de çamur gibi kanamam oldu.Bu durumun sebebini bilen var mı?Kan tahliline göre gebelik yoktu.İlk günler damla damla çamur gibi lekeler, sonra da azar azar kanama.Son günlere doğru yine kahverengi çamur gibi kanama.8-9 gün sürmüştü.Böyle bir şey yaşayan var mı?

Canım benim adetlerim hep tarif ettiğin gibi oluyor, doktor kahverengi lekelenmeler önemli değil hatta kanama miktarını azaltır daha iyi dedi, senin de stresten adet oluşların değişmiş olabilir :)

Canım benim adetlerim hep tarif ettiğin gibi oluyor, doktor kahverengi lekelenmeler önemli değil hatta kanama miktarını azaltır daha iyi dedi, senin de stresten adet oluşların değişmiş olabilir :)[/QUOTE
İlgilendiğin için teşekkürler canım. Dediğin gibi sanırım stresten.Sonraki ay normale dönmüştü.Stres bizi mahvediyor.Bakalım bu ay beni neler bekliyor.Gün sayan kader mahkumları gibiyiz :KK1: Ben psikopata bağladım. "O bir gelsin bak ben ona beni bekletmenin ne demek olduğunu soracağım." diyorum ciddi ciddi. Acaba korktu da o yüzden mi gelmiyor? :KK9:

Kızlar yılın son ayında bende bebiş haberini patlatıcam diyorsanız buyrun topiğimize :118: :118:
Rabbim ol derse olur..:116: :116: :116:.Dua topiğimizde geçen ay 7 hamile haberi bu ayda 2 hamile haberini aldık ki inşaallah devamı gelecek,merve arkadaşımızla topiğin uğuruna inanıyoruz bizde aralık ayı için bir topik açalım batları yazalım bebiş haberlerini pat pat patlatalımm dedik:emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek:
Kasım ayı yarın bitiyor bu ay napıyoruz :98: kocişleri beslemeye başlıyoruz cevizler :87: fıındıklar :87: keçiboynuzları :87:türk kahveleri :87: bizlerde folik asitimizi alıyoruz ayaklarımızı sıcak tutuyoruz incirleri götürüyoruz :112:
sonradaaaaa :81: :çalışmalara başlıyoruz :78: :kk77: :78: :kk77: :78:

قَالَ رَبِّ هَبْ لِي مِن لَّدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاء
Kâle rabbi heblî min ledunke zurriyyeten tayyibeh, inneke semîud duâ.
"Rabbim! Bana katından hayırlı bir nesil ver. Şüphesiz sen, duayı hakkıyle işitensin". (Âl-i İmrân, 3/38)

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم
deyip listemizi oluşturalım gelsin batlar :81: :81: :81: :81:

Allahım bu topicte hamile kalmayan kalmasın inşallah... AMİN

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم

beklenmeyen adet tarihlerimiz (BAT):

:nazar:sub.........................3 aralık...................sonuç

:nazar:Ikizler39..................3 aralık...................sonuç

:nazar:taliss.......................4 aralık...................sonuç

:nazar:lavinia1688...............4 aralık...................sonuç

:nazar:kuzey28...................7 aralık...................sonuç

:nazar: blowhole..................8 aralık...................sonuç

:nazar:ayser89....................8 aralık...................sonuç

:nazar:kln...........................8 aralık...................sonuç

:nazar:YAAkkAmOzz.............8 aralık...................sonuç

:nazar:ethos.......................9 aralık...................sonuç

:nazar:reoc........................10 aralık..................sonuç

:nazar:burchecan................12 aralık..................sonuç

:nazar:nekadarzor................13 aralık.................sonuç

:nazar:gazel_es..................18 aralık...................sonuç

:nazar:Anotolya20...............18 aralık..................sonuç

:nazar:mrvb.......................20 aralık...................sonuç

:nazar:nisanbu....................20 aralık...................sonuç

:nazar:ecrin23....................20 aralık...................sonuç

:nazar:bebekgelsin..............25 aralık...................sonuç

:nazar:35_oz......................26 aralık...................sonuç

:nazar:ayden.......................31 aralık...................sonuç
topiğin hayırlı olsun canım herkes ugur getirsin inş.

Canım benim adetlerim hep tarif ettiğin gibi oluyor, doktor kahverengi lekelenmeler önemli değil hatta kanama miktarını azaltır daha iyi dedi, senin de stresten adet oluşların değişmiş olabilir :)[/QUOTE
İlgilendiğin için teşekkürler canım. Dediğin gibi sanırım stresten.Sonraki ay normale dönmüştü.Stres bizi mahvediyor.Bakalım bu ay beni neler bekliyor.Gün sayan kader mahkumları gibiyiz :KK1: Ben psikopata bağladım. "O bir gelsin bak ben ona beni bekletmenin ne demek olduğunu soracağım." diyorum ciddi ciddi. Acaba korktu da o yüzden mi gelmiyor? :KK9:

ahahah korkutmuşsun bebişi annesi yapmayacam de söz ver gelsin oda :emir_bebek:

aynen öle belirtiler doğru olsaydı ben doğurmak üzereydim :KK52::KK52::KK52: bu ay bende kendimi hiiiiiiiiiiç dinlemeyecem bakalım ne kadar başarılı olacağım :)

ben 4 yıldır hemen hemen her ay belirti yaşıyorum :KK1:

aslında boşvermeyi başaranlar bize anlatsalar değil mi nasıl başardılar ben şu boşvermeyi hiç başaramayanlardanım :KK14:

bence de nasıl oluyor bu boş verm? ben boş veremedim gitti. her ay aynı muhabbet. adetten hemen sonra aamaann olursa olur diyorum. adet zamanına yaklaştıkça başlıyor benimkiler gelmeye :KK37:

ben 4 yıldır hemen hemen her ay belirti yaşıyorum :KK1:

bence de nasıl oluyor bu boş verm? ben boş veremedim gitti. her ay aynı muhabbet. adetten hemen sonra aamaann olursa olur diyorum. adet zamanına yaklaştıkça başlıyor benimkiler gelmeye :KK37:

aynı ben :18::18:
adetime daha 4 gün var ama şimdiden iğrenç bir baş ağrısı, ara ara kasıkta kasılmalar..
bir de bu gün midem accayip bulanıyo.. :KK53:
ne yesem çıkarır oldum.. :KK43::KK43:
iyicene stres oldum yaaaaa :KK37::KK37::KK37:

Maşallah ya ne bereketli bir topik oldu burası böyle,inşaallah hep birlikte böylece eylül anneleri topiği açarız :21:

hayırlı olsun topiciğimiz bende katılmak istedim bat tarihim 30 aralık

Kızlar ya dayanamadım test yaptım tatbiki negatıf. Daha erken 5-6 gun var daha aslında su erken gebelık testını yapsam belki ama moralım bozulmadı değil yanı. Tüm belirtıleri yasıyorum ama......

Kızlar ya dayanamadım test yaptım tatbiki negatıf. Daha erken 5-6 gun var daha aslında su erken gebelık testını yapsam belki ama moralım bozulmadı değil yanı. Tüm belirtıleri yasıyorum ama......
Erken gebelik testlerinde de çıkmayabiliyormuş canım.Hatta birisi eczaneden alınan testler, erken g. testlerinden daha iyi diye.Ben de normal test yaptım.Erkenden yaptığım için çıkmadı.Daha 4 veya 6 gün var.O moral bozukluğunu bilirim.Bekliyoruz bakalım.Çok şükür bu ay çamaşırı bile kirletmeyecek iç akıntı var sadece de "Ay göğüslerim şişti, midem bulantı." diye kendimi ümitlendirmiyorum. Bekliyorum "sürpriz yumurta"mı :emir_bebek:

Erken gebelik testlerinde de çıkmayabiliyormuş canım.Hatta birisi eczaneden alınan testler, erken g. testlerinden daha iyi diye.Ben de normal test yaptım.Erkenden yaptığım için çıkmadı.Daha 4 veya 6 gün var.O moral bozukluğunu bilirim.Bekliyoruz bakalım.Çok şükür bu ay çamaşırı bile kirletmeyecek iç akıntı var sadece de "Ay göğüslerim şişti, midem bulantı." diye kendimi ümitlendirmiyorum. Bekliyorum "sürpriz yumurta"mı :emir_bebek:

Bende akıntı çok bu belirtti değil mi ben mı yanlış hatırlıyorum

X