Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

merhaba cnm ben listemi bitirdim biraz geç oldu ama :)))hakkınızı helal edin

hz.zekeriya duamız için listem

kuzey28 : Okudum
umut99 : Okudum
ayse035 : Okudum
nisanbu : Okudum
nazlıefe : Okudum
mirror : Okudum
mavimenekşe : Okudum

kenzül-arş duamız için listem

nekadarzor : Okudum
ironik : Okudum
blk10 : Okudum
bahar : Okudum
vck : Okudum
umut : Okudum
başak : Okudum
esma : Okudum

cnm listelerim bitti rabbim kabul etsin :))

Mesaj kutun dolu canım mesaj atamıyorum birde buraya yazma okuduğunu dua topiğine yaz kenzül arş takip emiyorum artık..

kızlar yaaa adet olacagım die korkuorm ne uyuyabiliom bat 8 aralık ama erkende olabilirim

merhaba cnm ben listemi bitirdim biraz geç oldu ama :)))hakkınızı helal edin

hz.zekeriya duamız için listem

kuzey28 : Okudum
umut99 : Okudum
ayse035 : Okudum
nazlıefe : Okudum
mirror : Okudum

kenzül-arş duamız için listem

nekadarzor : Okudum
ironik : Okudum
blk10 : Okudum
bahar : Okudum
vck : Okudum
umut : Okudum
başak : Okudum
esma : Okudum

cnm listelerim bitti rabbim kabul etsin :))

nazlıefe kenzül arş ıcın lısteye yenı eklenen arkadaslar var sen devam edecekmısın yoksa lısteden cıkıyormusun.cunku yenı arkadaslar senden okumaya baslıyor.bana kenzul ars duasına gırıp haber verırsen olur yada özelden msj atabılırsın

kızlarr bende hiçç akıntı yokkk yaaa belirtilerden filan bakıyorumda hormonlardakı artısdan dolayı akıntı artar dıyorr oysa ben kupkuruyum ama hala adette olmadım diğer belirtilerimin hepsi adet olcagıma işaret ediyor sanırım boşuna umutlanıyorumm biç kac gune adet olcamm belli oldu :KK43::KK43::KK43::KK43:

herkeste bütün belirtiler olacak diye bir şey yok ki. çok insan duydum " hiç anlamadım hiç belirtim yoktu" diyen. iyi düşün iyi olsun.

Son düzenleme:
herkeste bütün belirtiler olacak diye bir şey yok ki. çok insan duydum " hiç anlamadım hiç belirtim yoktu" diyen. iyi düşün iyi olsun.

canımmm dogru soyluyorsunn da ne bileyim yaa korkuyorumm her an adet olcamm dıyee hakkımızda hayırlısı olsun inşallah ..yalnız bu 1 kac gun bana cok zor gececek vakıt gecmıyor sankı heyecenla beklıyorum bu aykı sonuç ne olacak dıyee valla butun 1 ay gecıyorda su son gunler gecmıyorrr

Canım acele etme derim o erken gebelik testleride baya pahalı ama 5-6 gün ya bizi düşün daha çalışmalar yeni start verdik ne yapcaz. Sen boşver moralini bozma biz burda neşelendirelim seni ne dersin:))))

Sağolun canım ya. Az önce yaptım erken gebelik testını gene hüsran offf offf hamile değilim belli

canımmm dogru soyluyorsunn da ne bileyim yaa korkuyorumm her an adet olcamm dıyee hakkımızda hayırlısı olsun inşallah ..yalnız bu 1 kac gun bana cok zor gececek vakıt gecmıyor sankı heyecenla beklıyorum bu aykı sonuç ne olacak dıyee valla butun 1 ay gecıyorda su son gunler gecmıyorrr

evet haklısın son günlerde insan :KK37: oluyor.

Sağolun canım ya. Az önce yaptım erken gebelik testını gene hüsran offf offf hamile değilim belli

sağlık olsun be canım.ne kadardır bebek deniyorsunuz siz?

kızlar acaba eve gıderken test alsamda yarın sabah ilk idrar la yapsammı hayal kırıklıgına ugramak ta korkuyorummm ne dıyosunuz gecen ay 36.gunde adet olmusdumm ama normalde okadar uzun olmazdı bugun 31.gunum adet olmam gerekırdı normalde ama gene olmadıı iştee ben gene de bu hafta sonuna kadar beklesemmı ne dıyosunuzz kızlarr ya galıba adet donemlerımmı uzadı acaba

kızlar acaba eve gıderken test alsamda yarın sabah ilk idrar la yapsammı hayal kırıklıgına ugramak ta korkuyorummm ne dıyosunuz gecen ay 36.gunde adet olmusdumm ama normalde okadar uzun olmazdı bugun 31.gunum adet olmam gerekırdı normalde ama gene olmadıı iştee ben gene de bu hafta sonuna kadar beklesemmı ne dıyosunuzz kızlarr ya galıba adet donemlerımmı uzadı acaba

Bekleyebıleceksen bekle derım. Çıkmayınca moralı bozuluyor ınsanın ben dıye vurdum çok ümitliydim. Aslında daha bu ilk ay ama çok ümitliydim

nazlıefe kenzül arş ıcın lısteye yenı eklenen arkadaslar var sen devam edecekmısın yoksa lısteden cıkıyormusun.cunku yenı arkadaslar senden okumaya baslıyor.bana kenzul ars duasına gırıp haber verırsen olur yada özelden msj atabılırsın

Kızlar bu duaları ınye ayırdınız benım için de okuyun lütfen

ethos adet tarihin 8 Aralıktı değil mi? Bence karar vermek için çok acele ediyorsun.Seni çok iyi anlıyorum.Arada bir ben de test yapıyorum; ama ümitsizliğe kapılmıyorum.Bekliyorum.Lütfen kendini erkenden üzme.Olacak elbet.Allah dualarımızı geri çevirmez.Herkes için dua ediyorum.İsteyen herkese Allah hayırlı ve sağlıklı bir evlat nasip etsin.Amin.

benımde 8 aralık bende heycanla beklıorum 8 aralık olsun hemen dıye bende cok heycanlıyım hemen gecer su gunler

Kızlarr, lütfen moralinizi bozmayın bakın ben geçen sene önce göğüslerimde şişlikle 1 hafta dolaştım. Belki de psikolojik bilmiyorum. Sonra adet oldum tam gününde ve aynı miktarda ve göğüslerimin şişi indi ateşim düştü. Sonra adet bitiminden 3 gün sonra aşırı baş dönmesiyle doktora gittim. Adam ısrarla betahcg istedi güldüm ama yaptırdım Ve daha birçok test yapıldı. Hepsinin sonucunu aldım. Hamilelik testinin sonucunu almadan okula gittim. Akşam ders çıkışı cebim 5 kez aranmış geri döndüm hamilesiniz dediler hadi canım dediğimi hatırlıyorum. Değerlerim de yükseldi ama bebişin kalbi atmadı ve aldılar. Çok üzüldüm ancak bu herkesin başına gelecek diye birşey yok birçok insan 9 ay adet görüp hamile oluyor. Bunun canlı örnekleriyle karşılaştım. Bu arada ben 40 yaşındaydım geçen sene yani benim belki de yaşla ilgili şimdi de çok istiyorum bir kızım var 12 yaşında geç kaldık biliyorum ama Allahtan umut kesilmez. İşte mayıs doğumluyum 42 yaşımı tamamlayacağım mayıs ayında o güne kadar denemeye karar verdim. Ondan sonra hayırlısı böyleymiş diye defteri kapatıcam. Sizler eminim çok gençsiniz sakın ola ümitsizliğe düşmeyin rahat olun beliriti olmak zorunda değil çünkü bu bir mucize bizim aklımızın eremediği bir mucize hepimiz şimdi bu ay hamile kalacağımızı ve herşeyin yolunda gideceğini düşünelim. Sizleri çok öpüyorum ve güzel haberlerinizi bekliyorum. Ve Allaha dua ediyorum Tanrım anne olmak isteyen herkese bu güzel duyguyu yaşat.

Kızlar, adete 3-5 gün kala ovulasyon testleri nasıl görünür?Tek çizgi mi olmalı? Benimkinde ikinci çizgi silik görünüyor da...

Beni de ekledinizmi BAT 20 Aralık bu arada boşvermek mi çokkkk zor ya kızlar ben ilişkinin ertesi günü belirtileri yaşamaya başlıyorum bir de geçen sene göğüslerimin şiş olduğu ve arkasından 3 gün süren adetin sonrasında bir de bete hcg negatif çıkmışken 1 hafta soonra hamilellik sonucu almıştım. Ancak maalesef 9 haftallıkken kalbi durdu aldıllar. :KK43:( Şimdi nasıl boşvereyim kaşımın duruşu değişse belirti sayıyorum. Bazen çok komik olabiliyorum tabii bir yerde okumuştum, göz bebekleri büyürmüş diye hergün aynada gözbebeklerime bakarken buluyorum sonunda sıyıracam o olacak Allah bana akıl hepimize bebiş versin AMİN...

okuldaki öğretmen arkadaşlar da beni her ay ayrı bir belirtiyle umutlandır oldular..
biri göz bebklerin büyüdü kesin hamilesin der..
başka bi ay diğeri sen bu aralar güzelleştin kesin hamile kalacaksın der..
bir diğer ay midemde ülser olduğunu bilmeyenler her bulantılarımı hamileliğe yorar..
kafayı yememek elde değil.. :KK52::KK52::KK37::KK37::KK52::KK52:
ben umutlanmayacak olsam da çevrem sağolsun buna asla izin vermiyor..
her türlü belirtisi var ama bebeğim yok ortada.. :KK14::KK14::KK14::KK14:

okuldaki öğretmen arkadaşlar da beni her ay ayrı bir belirtiyle umutlandır oldular..
biri göz bebklerin büyüdü kesin hamilesin der..
başka bi ay diğeri sen bu aralar güzelleştin kesin hamile kalacaksın der..
bir diğer ay midemde ülser olduğunu bilmeyenler her bulantılarımı hamileliğe yorar..
kafayı yememek elde değil.. :KK52::KK52::KK37::KK37::KK52::KK52:
ben umutlanmayacak olsam da çevrem sağolsun buna asla izin vermiyor..
her türlü belirtisi var ama bebeğim yok ortada.. :KK14::KK14::KK14::KK14:

Ben insanların farklı konulardaki yorumlarından sıkıldığım için insanlara durumumu anlatmıyorum. Bizim okulda da bir hamile arkadaş var, onu mercek altına aldılar.Yok kilo alımı başlamış, yok şöyle yok böyle.Eminim bana da "Eee geliyor mu bu ay bebek?" diye sorup dururlardı.Bunları tahmin ettiğim için sadece "Ben de artık düşünüyorum." diyorum. İnsanları densizlikleri beni çokça yıprattı.Daha fazla izin vermeyeceğim.Biz de en kısa zamanda hamile kalacağız, inanıyorum.Bu arada branşın nedir?

X