Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Hadi hayırlısı hangi tarihi yazayım şimdi 8 mi 10 mu ?istersen 10 yazalım garanti olsun :KK34:
Evet evet, garanti olsun diye 10 yazalım.Biz eşeğimizi sağlam kazığa bağlayalım da... İnşallah bizim sıpa bu ay gelir. Yumurta akı gibi olan akıntı bugün de geldi, hayırlısı bakalım.

tahminim yumurtlama zamanin bos gecirmeseydin.belki yakalardin yumoslarin birini
nekadarzor, adetime 1 hafta var.30 günde bir düzenli adet gören biriyim.Acaba yumurtlama olur mu yine de? İki kere mi yumurtladım acaba?Ben yine de ilişkiye girdim.Eşim hasta old. için 1 kere girebildik; ama bakalım.Bu ay da olmazsa artık oluruna bırakacağım.

bıktım bu belirtileri saymaktan yahu. bir ay göğsüm acıyor karnım şişmiyor bu kez hamileyim diyorum adet oluyorum. karnım şiş göğüslerim ağrımıyor hah bu sefer oldu diyorum gene adetim. en güzeli belirtileri takmamak. taka taka kafayı yiycem :KK37:

bıktım bu belirtileri saymaktan yahu. bir ay göğsüm acıyor karnım şişmiyor bu kez hamileyim diyorum adet oluyorum. karnım şiş göğüslerim ağrımıyor hah bu sefer oldu diyorum gene adetim. en güzeli belirtileri takmamak. taka taka kafayı yiycem :KK37:

Aynen öyle galiba bizler ne zaman aaaamaaann diyip boşverirsek o zaman olacak :KK37: Hadi o zaman hep birlikte ne diyoruzzz :KK24: :KK36: :KK66: :KK66: :KK66:

Canım nazlıefe tedavi görmedi,bi sorun yoktu ama oda biz gibi her ay hayal kırıklığına uğruyordu galiba sonra boşverdi oluverdi :KK1:

valla şimdi daha bi sevindim.. :KK9::KK9:
ben de her ay adetin ilk günü "boşverdim bundan sonra" diyorum..
ama boşvermeyip daha da fazla takıyorum :KK17::KK17:

Kesinlikle belirtileri takmamak lazım. İki gün peş peşe ovu. testi pozitif çıktı adete 6-7 gün kalmasına rağmen.Bugün tekrar yaptım, azalmış. Çok silik değil; ama azalmış.Belirti aramayacağım artık.Olursa olur.

Tebrik ederim Nazlı Efe ... Allah sağlıklı bir şekilde kucağınıza alacağınız günleri görmenizi nasip etsin inşallah ...

Ben de yaz sonu gibi bir ara vücudumdaki adet öncesi belirtileri abartıp hamileyim sanmıştım ama değilmişim ve idrar testi sonucu negatif çıkınca küsüp bir daha da hiç bakmadım ve takmadım da ...
SAT 28 ekim'di beklenen adetim de 25 Kasım ... Aradan bu kadar gün geçmiş olmasına rağmen, ancak az önce test yapma cesaretini topladım çünkü imkan vermiyordum. Hem ilişki sayımız düşüktü hem de hiç plansız programsız bir şekilde gelişmiş olamazdı diyordum. Ama bu arada göğüslerim bazen yataktan kalkarken kopacak gibi ağrıyor ve sürekli de akıntım oluyordu. Gerçek belirtileri yaşarken hiç aklına gelmiyor insanın ... Herneyse esas sorunuma geleyim ... Az önce yaptığım test sonucuna göre control çubuğu kadar koyu kırmızı olmasa da test çubuğu tamamen çıktı. Hala inanamıyorum belki de hatalıdır diyorum ama yeni bir test yapmaya cesaretim yok. Bir 5 gün daha bekleyip 10 günü doldurduğumda doktora gitmeyi planlıyorum; en azından bebeği ancak o zaman görebilirim daha önce göremem korkusu da var içimde...
Gerçekten hamileysem senin haftana yakın olmam gerektiğini düşündüğümden bu kadar erken keseyi görmüş olman hoşuma gitti. içindeki bebeği görebilme şansınız oldu mu peki? Yanlış anlamazsan SAT ve BAT tarihlerini de belirtir misin lütfen ... Sanırım doktora gitme tarihini öne alacağım buna göre ...
Şimdiden teşekkürler ... ve allah tüm isteyenleri bebeklerine kavuştursun ve onlardan hiç ayırmasın inşallah ...

tebrik ederim canım hamileliğin hayırlı olsun benim bildiğim kadarıyla bu topiğin ilk müjdeli haberisin :KK9::KK9: sabrınıda ayrıca kutluyorum nasıl bekledin bu kadar gün ve 5 gün daha:nazar:

aynen öle belirtiler doğru olsaydı ben doğurmak üzereydim :KK52::KK52::KK52: bu ay bende kendimi hiiiiiiiiiiç dinlemeyecem bakalım ne kadar başarılı olacağım :)

Aynen kızlar bende de öyle çok belırtı var kı göğüsler kasık ağrısı hafıf mıde bulantısı halsızlık ateş basması ama bunlar adet belırtısı aynı zamanda korkuyorum ya bu ay olmasını istiyordum ama fazla çalışmadık olsa şaşıracam zaten nasıpse tutar dedık Allah'a havale ettık nasıp artık hepimiz için hayırlısı olsun

valla şimdi daha bi sevindim.. :KK9::KK9:
ben de her ay adetin ilk günü "boşverdim bundan sonra" diyorum..
ama boşvermeyip daha da fazla takıyorum :KK17::KK17:

aslında boşvermeyi başaranlar bize anlatsalar değil mi nasıl başardılar ben şu boşvermeyi hiç başaramayanlardanım :KK14:

aslında boşvermeyi başaranlar bize anlatsalar değil mi nasıl başardılar ben şu boşvermeyi hiç başaramayanlardanım :KK14:

canım, açıkçası ben mümkün olduğunu düşünmüyorum boşvermenin :KK17:
yani içinde umut olduğu sürece, aklından hiç bir şekilde çıkmıyor..
ne zaman umudu kesersen, o zaman aklına gelmez.. :2:

Kızlar yılın son ayında bende bebiş haberini patlatıcam diyorsanız buyrun topiğimize :118: :118:
Rabbim ol derse olur..:116: :116: :116:.Dua topiğimizde geçen ay 7 hamile haberi bu ayda 2 hamile haberini aldık ki inşaallah devamı gelecek,merve arkadaşımızla topiğin uğuruna inanıyoruz bizde aralık ayı için bir topik açalım batları yazalım bebiş haberlerini pat pat patlatalımm dedik:emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek:
Kasım ayı yarın bitiyor bu ay napıyoruz :98: kocişleri beslemeye başlıyoruz cevizler :87: fıındıklar :87: keçiboynuzları :87:türk kahveleri :87: bizlerde folik asitimizi alıyoruz ayaklarımızı sıcak tutuyoruz incirleri götürüyoruz :112:
sonradaaaaa :81: :çalışmalara başlıyoruz :78: :kk77: :78: :kk77: :78:

قَالَ رَبِّ هَبْ لِي مِن لَّدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاء
Kâle rabbi heblî min ledunke zurriyyeten tayyibeh, inneke semîud duâ.
"Rabbim! Bana katından hayırlı bir nesil ver. Şüphesiz sen, duayı hakkıyle işitensin". (Âl-i İmrân, 3/38)

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم
deyip listemizi oluşturalım gelsin batlar :81: :81: :81: :81:

Allahım bu topicte hamile kalmayan kalmasın inşallah... AMİN

beklenmeyen adet tarihlerimiz (BAT):

:nazar:sub.........................3 aralık...................sonuç

:nazar:Ikizler39..................3 aralık...................sonuç

:nazar:taliss.......................4 aralık...................sonuç

:nazar:lavinia1688...............4 aralık...................sonuç

:nazar:kuzey28...................7 aralık...................sonuç

:nazar: blowhole..................8 aralık...................sonuç

:nazar:ayser89....................8 aralık...................sonuç

:nazar:kln...........................8 aralık...................sonuç

:nazar:YAAkkAmOzz.............8 aralık...................sonuç

:nazar:ethos.......................9 aralık...................sonuç

:nazar:reoc........................10 aralık..................sonuç

:nazar:burchecan................12 aralık..................sonuç

:nazar:nekadarzor................13 aralık.................sonuç

:nazar:gazel_es..................18 aralık...................sonuç

:nazar:Anotolya20...............18 aralık..................sonuç

:nazar:mrvb.......................20 aralık...................sonuç

:nazar:nisanbu....................20 aralık...................sonuç

:nazar:ecrin23....................20 aralık...................sonuç

:nazar:bebekgelsin..............25 aralık...................sonuç

:nazar:35_oz......................26 aralık...................sonuç

:nazar:ayden.......................31 aralık...................sonuç

allahım bu listede olan veya olmayan herkesi kavuştursun bebeklerineeeeeeeeeeee inşallahh

Beni de ekledinizmi BAT 20 Aralık bu arada boşvermek mi çokkkk zor ya kızlar ben ilişkinin ertesi günü belirtileri yaşamaya başlıyorum bir de geçen sene göğüslerimin şiş olduğu ve arkasından 3 gün süren adetin sonrasında bir de bete hcg negatif çıkmışken 1 hafta soonra hamilellik sonucu almıştım. Ancak maalesef 9 haftallıkken kalbi durdu aldıllar. :KK43:( Şimdi nasıl boşvereyim kaşımın duruşu değişse belirti sayıyorum. Bazen çok komik olabiliyorum tabii bir yerde okumuştum, göz bebekleri büyürmüş diye hergün aynada gözbebeklerime bakarken buluyorum sonunda sıyıracam o olacak Allah bana akıl hepimize bebiş versin AMİN...

Adet gününe 7-8 gün kalana kadar rahatım.Sonrasında soluğu kadınlar kulübünde alıyorum :) Geçen aylarda bende de pek çok belirti vardı.Göğüs şişkinliği mi dersiniz, hafif bulantı mı, kasıkta batma, göğüs damarlarında belirginleşme...İki ay öncesinde de çamur gibi kanamam oldu.Bu durumun sebebini bilen var mı?Kan tahliline göre gebelik yoktu.İlk günler damla damla çamur gibi lekeler, sonra da azar azar kanama.Son günlere doğru yine kahverengi çamur gibi kanama.8-9 gün sürmüştü.Böyle bir şey yaşayan var mı?

Kızlar yılın son ayında bende bebiş haberini patlatıcam diyorsanız buyrun topiğimize :118: :118:
Rabbim ol derse olur..:116: :116: :116:.Dua topiğimizde geçen ay 7 hamile haberi bu ayda 2 hamile haberini aldık ki inşaallah devamı gelecek,merve arkadaşımızla topiğin uğuruna inanıyoruz bizde aralık ayı için bir topik açalım batları yazalım bebiş haberlerini pat pat patlatalımm dedik:emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek:
Kasım ayı yarın bitiyor bu ay napıyoruz :98: kocişleri beslemeye başlıyoruz cevizler :87: fıındıklar :87: keçiboynuzları :87:türk kahveleri :87: bizlerde folik asitimizi alıyoruz ayaklarımızı sıcak tutuyoruz incirleri götürüyoruz :112:
sonradaaaaa :81: :çalışmalara başlıyoruz :78: :kk77: :78: :kk77: :78:

قَالَ رَبِّ هَبْ لِي مِن لَّدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاء
Kâle rabbi heblî min ledunke zurriyyeten tayyibeh, inneke semîud duâ.
"Rabbim! Bana katından hayırlı bir nesil ver. Şüphesiz sen, duayı hakkıyle işitensin". (Âl-i İmrân, 3/38)

deyip listemizi oluşturalım gelsin batlar :81: :81: :81: :81:

Allahım bu topicte hamile kalmayan kalmasın inşallah... AMİN

beklenmeyen adet tarihlerimiz (BAT):

:nazar:sub.........................3 aralık...................sonuç

:nazar:Ikizler39..................3 aralık...................sonuç

:nazar:taliss.......................4 aralık...................sonuç

:nazar:lavinia1688...............4 aralık...................sonuç

:nazar:kuzey28...................7 aralık...................sonuç

:nazar: blowhole..................8 aralık...................sonuç

:nazar:ayser89....................8 aralık...................sonuç

:nazar:kln...........................8 aralık...................sonuç

:nazar:YAAkkAmOzz.............8 aralık...................sonuç

:nazar:ethos.......................9 aralık...................sonuç

:nazar:reoc........................10 aralık..................sonuç

:nazar:burchecan................12 aralık..................sonuç

:nazar:nekadarzor................13 aralık.................sonuç

:nazar:gazel_es..................18 aralık...................sonuç

:nazar:Anotolya20...............18 aralık..................sonuç

:nazar:mrvb.......................20 aralık...................sonuç

:nazar:nisanbu....................20 aralık...................sonuç

:nazar:ecrin23....................20 aralık...................sonuç

:nazar:bebekgelsin..............25 aralık...................sonuç

:nazar:35_oz......................26 aralık...................sonuç

:nazar:ayden.......................31 aralık...................sonuç

Benim ki 20 Aralık şimdi kendime buna kaptırıp sonra 3'ü geçince adetim geçti diye teste vurmayayım kendimi :KK1:

Aynen bende 8 aralık ama stresten 4 gün daa süürer bende hamileyim die uyuyamam bile

X