Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Ço heycanlıyım ya böyle paylaşımlı olunca daha çok coştum. Umarım topikte ismi yazan yazmayan ve bu ay bekleyen herkes müjdeyi alır :KK16:

benım 4 gunum var ne akıntım ne sıskınlık ne agrım var ya
bıde ben kendımı bıldım bılelı hıc adetımde bı yerım agrımaz ve gogsum sısmez sarı akıntıda olmaz benım
acaba hamıle olmayabılr mıyım (Allah korusun) bu belırtılerın ılla olması mı lazım :KK43::KK43::KK43:

:81: :81: :81: :81: Hadi hayırlısı güzel haberlerini bekliyoruz halay çekcez hep birlikte :KK1:

ayy hadi inşallah yaaa kızlarr ben acayip koku almaya başladımmm dün akşam annemlerle dışarda buluştukk annemim evde yaptıgı yemeğin kokusunu aldımm oyle kotu yemek kokuyolardıı dedımm off uzak durun benden annem diyorr kızımm bu kıyafetlerimizle yapmadık herhalde dıyorrrr ama ne bileyım yaa ma hıc akıntım fılandaa yok benımm egr hamıle olsam akıntı olması gerekmezmıı :18::18:

benım 4 gunum var ne akıntım ne sıskınlık ne agrım var ya
bıde ben kendımı bıldım bılelı hıc adetımde bı yerım agrımaz ve gogsum sısmez sarı akıntıda olmaz benım
acaba hamıle olmayabılr mıyım (Allah korusun) bu belırtılerın ılla olması mı lazım :KK43::KK43::KK43:

Yok canım illaki belirti olacak diye birşey yok ki Allah aşkına biz her ay belirti yaşıyoruzda noluyo :KK1: kasığımız batar,akıntı gelir yok kirpiklerimiz karışır gözbebeklerimiz büyür sonuç ne peki koca bir kırmızı kart :KK1: sen kendinden şüphe etme canım biz kendimizi dinleye dinleye paronayak olduk :KK1:

Son düzenleme:
Yok canım illaki belirti olacak diye birşey yok ki Allah aşkına biz her ay belirti yaşıyoruzda noluyo :KK1: kasığımız batar,akıntı gelir yok kirpiklerimiz karışır gözbebeklerimiz büyür sonuç ne peki koca bir kırmızı kart :KK1: sen kendinden şüphe etme canım biz kendimizi dinleye dinleye paronayak olduk :KK1:

tesekkur ederım ya ıcımı rahatlattın bu cevaba ıhtıyacım vardı :KK9::KK9::KK9::KK9:

Kızlar ya dayanamadım test yaptım tatbiki negatıf. Daha erken 5-6 gun var daha aslında su erken gebelık testını yapsam belki ama moralım bozulmadı değil yanı. Tüm belirtıleri yasıyorum ama......

erken gebelik testi nasıl oluyo ya bildiğimiz test değil mi ? :KK31:

inşaallah canım hepimize uğurlu olur inşallah :112: Senin bat ı biliyorum 20 aralık :KK1:

merhaba cnm ben listemi bitirdim biraz geç oldu ama :)))hakkınızı helal edin

hz.zekeriya duamız için listem

kuzey28 : Okudum
umut99 : Okudum
ayse035 : Okudum
nisanbu : Okudum
nazlıefe : Okudum
mirror : Okudum
mavimenekşe : Okudum

kenzül-arş duamız için listem

nekadarzor : Okudum
ironik : Okudum
mavimenekşe : Okudum
nisanbu : Okudum
blk10 : Okudum
bahar : Okudum
vck : Okudum
umut : Okudum
başak : Okudum
esma : Okudum

cnm listelerim bitti rabbim kabul etsin :))

ben 4 yıldır hemen hemen her ay belirti yaşıyorum :KK1:

bence de nasıl oluyor bu boş verm? ben boş veremedim gitti. her ay aynı muhabbet. adetten hemen sonra aamaann olursa olur diyorum. adet zamanına yaklaştıkça başlıyor benimkiler gelmeye :KK37:

bu topicte herkes aynı frekansta yani :)):KK52:

Kızlar ya dayanamadım test yaptım tatbiki negatıf. Daha erken 5-6 gun var daha aslında su erken gebelık testını yapsam belki ama moralım bozulmadı değil yanı. Tüm belirtıleri yasıyorum ama......

Canım acele etme derim o erken gebelik testleride baya pahalı ama 5-6 gün ya bizi düşün daha çalışmalar yeni start verdik ne yapcaz. Sen boşver moralini bozma biz burda neşelendirelim seni ne dersin:))))

Son düzenleme:
erken gebelik testi nasıl oluyo ya bildiğimiz test değil mi ? :KK31:

Yok canım biraz daha pahalı onlar hatta bilidiğim kadarıyla kan testiyle aynı fiyatta nerdeyse daha duyarlı oluyomuş hcg azıcık yükselse bile algılıyormuş:KK53:

Yok canım biraz daha pahalı onlar hatta bilidiğim kadarıyla kan testiyle aynı fiyatta nerdeyse daha duyarlı oluyomuş hcg azıcık yükselse bile algılıyormuş:KK53:

aaa bak ben onu bilmiyordum :KK1: bi yaşıma daha girdim :KK1: Kızlar reklam vardı öyle hatırlıyor musunuz :KK1: :KK1:

kızlarr bende hiçç akıntı yokkk yaaa belirtilerden filan bakıyorumda hormonlardakı artısdan dolayı akıntı artar dıyorr oysa ben kupkuruyum ama hala adette olmadım diğer belirtilerimin hepsi adet olcagıma işaret ediyor sanırım boşuna umutlanıyorumm biç kac gune adet olcamm belli oldu :KK43::KK43::KK43::KK43:

kızlarr bende hiçç akıntı yokkk yaaa belirtilerden filan bakıyorumda hormonlardakı artısdan dolayı akıntı artar dıyorr oysa ben kupkuruyum ama hala adette olmadım diğer belirtilerimin hepsi adet olcagıma işaret ediyor sanırım boşuna umutlanıyorumm biç kac gune adet olcamm belli oldu :KK43::KK43::KK43::KK43:

bendede akıntı yok agrı sıskınlıkte yok hemen umıtsızlığe kapılma bekle

X