Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

herkeze merhaba ,Allahım bu ay benimde ayım olsun ve güzel bebeğime hamile kalayım..............İnşallahhhhhhhhhhhhhhhhh...........gelsin bebekler dolsun göbekler..............:KK49::KK49::KK49:

Kızlar yılın son ayında bende bebiş haberini patlatıcam diyorsanız buyrun topiğimize :118: :118:
Rabbim ol derse olur..:116: :116: :116:.Dua topiğimizde geçen ay 7 hamile haberi bu ayda 2 hamile haberini aldık ki inşaallah devamı gelecek,merve arkadaşımızla topiğin uğuruna inanıyoruz bizde aralık ayı için bir topik açalım batları yazalım bebiş haberlerini pat pat patlatalımm dedik:emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek:
Kasım ayı yarın bitiyor bu ay napıyoruz :98: kocişleri beslemeye başlıyoruz cevizler :87: fıındıklar :87: keçiboynuzları :87:türk kahveleri :87: bizlerde folik asitimizi alıyoruz ayaklarımızı sıcak tutuyoruz incirleri götürüyoruz :112:
sonradaaaaa :81: :çalışmalara başlıyoruz :78: :kk77: :78: :kk77: :78:

قَالَ رَبِّ هَبْ لِي مِن لَّدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاء
Kâle rabbi heblî min ledunke zurriyyeten tayyibeh, inneke semîud duâ.
"Rabbim! Bana katından hayırlı bir nesil ver. Şüphesiz sen, duayı hakkıyle işitensin". (Âl-i İmrân, 3/38)

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم
deyip listemizi oluşturalım gelsin batlar :81: :81: :81: :81:

Allahım bu topicte hamile kalmayan kalmasın inşallah... AMİN

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم

beklenmeyen adet tarihlerimiz (BAT):

:nazar:sub.........................3 aralık...................sonuç

:nazar: blowhole..................8 aralık...................sonuç

:nazar:burchecan................12 aralık..................sonuç

:nazar:gazel_es..................18 aralık...................sonuç

:nazar:mrvb.......................20 aralık...................sonuç

:nazar:nisanbu....................20 aralık...................sonuç

:nazar:canim topigin hayirli olsun gobuslerimizi bebisle doldursun.yalniz BAT ne oluyor ben anlamadimda.biraz cahil kalmisim ben

topiğin hayırlı olsun canım..:KK16:
inşallah müjdelere vesile olur..:KK49::nazar::emir_bebek::nazar:
benim bat'ım da 7 Aralık ..
her ay ayrı bir umut ayrı bir hayal kırıklığı oluyor..:KK17:
inşallah sizler uğurlu geleceksiniz..:13:

inşaallah canım,dua topiğinde burda hep berabedik inşaallah bundan sonra anne topikleri açarız hep birlikte :21:

İnşallah bebiş isteyenlerin kucakları boş kalmasın
Rabbim sen hepimize nasip eyle :KK49:

:nazar:canim topigin hayirli olsun gobuslerimizi bebisle doldursun.yalniz BAT ne oluyor ben anlamadimda.biraz cahil kalmisim ben

herkeze merhaba ,Allahım bu ay benimde ayım olsun ve güzel bebeğime hamile kalayım..............İnşallahhhhhhhhhhhhhhhhh...........gelsin bebekler dolsun göbekler..............:KK49::KK49::KK49:

Tarihleri alayım kızlar :87:

inşaallah canım hepimize uğurlu olur inşallah :112: Senin bat ı biliyorum 20 aralık :KK1:

cnm günaydınlarrr bende geldim bırakırmıyım sizi:))))
bugün doktora gtcem çok korkuyorum hala inanasım gelmiyor bi yanlışlık olabilirmi diyorum :KK43:((

merhaba topiğiniz hayırlı uğurlu olsun bol hamılelı olsun Allah her ısteyene hayırlısı nasıp etsın

benım BAT : 8 Aralık

kızlar dualarım ve desteğim sizinle yanınızdayımm ..... inşallahh rabbim en kısa zamanda sağlıklı bebekler nasip eder isteyen herkese...

cnm günaydınlarrr bende geldim bırakırmıyım sizi:))))
bugün doktora gtcem çok korkuyorum hala inanasım gelmiyor bi yanlışlık olabilirmi diyorum :KK43:((

Canım yaa olur mu yanlışlık hiç kandeğerlerin çok güzel çıkmış,bizleride haberdar et olur mu :21:

canım yaa olur mu yanlışlık hiç kandeğerlerin çok güzel çıkmış,bizleride haberdar et olur mu :21:

canlarım ben geldim bebeğim 5 haftalık hemen hemen 1 ay 1 haftalık keseyi gördük 13 aralıktada kalp atışlarını duyccazzz hayal gibi
hiçbiriniz kafaya takmayın bunu bana derlerdide inanmazdım ama öyle rabbim saatinde gününde veriyo:))))))

canlarım ben geldim bebeğim 5 haftalık hemen hemen 1 ay 1 haftalık keseyi gördük 13 aralıktada kalp atışlarını duyccazzz hayal gibi
hiçbiriniz kafaya takmayın bunu bana derlerdide inanmazdım ama öyle rabbim saatinde gününde veriyo:))))))

ya bu gebelik takvimi nasıl yapılıyor forumda artık bende yapcam çok şükürr:))))))))))

Ayy kuzum gözünaydın hadi :nazar: bizlerede dua et nolur :21:

hayırlı olsun Allah sapasağlam kucagına almak nasıp eder ve bebek isteyenlerede en kısa zamanda verır :nazar::nazar::nazar:

benide benide yazın 4 aralıkk... diğer aralık topiciginde de varım ama olsun hangi topic uğurlu gelcek bakalımm:KK3::KK3::KK3:

X