Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

25 aralık benıde eklermısınız. kasım topıgındeydım olmadı:KK43: Rabbım bu ay nasıb eder ıns. isteyen hrkeze.. bırbırımıze dua edelım buna ıhtıyacımız var:KK43:

canlarım ben geldim bebeğim 5 haftalık hemen hemen 1 ay 1 haftalık keseyi gördük 13 aralıktada kalp atışlarını duyccazzz hayal gibi
hiçbiriniz kafaya takmayın bunu bana derlerdide inanmazdım ama öyle rabbim saatinde gününde veriyo:))))))

çok sevindim canım.. inşallah sağlıklı bir şekilde kucağına da alırsın..
kafaya takmamak elde olsa keşke..
canım senin tedaviyle mi oldu, normal mi?
sorun neydi?

iyi akşamlar arkadaşlar dünden beri kimse yazmamış en yakın benim batım 3 aralık inşallah hamile haberini veririm sizlere belirti varmı derseniz her ay olduğu gibi adet belirtileri var umarım bu belirtiler gebeliktendir hayırlısı olsun inşallah

BATı 8 Aralık olan ne kadar çok :) Benim de 8 veya 10 Aralık.Yaklaşık 1 hafta var.Ben dün ve bugün ovulasyon testi yaptım.Çift çizgi çıktı.Sizce bu ne anlama geliyor? Dün ayrıca yumurta akı kıvamında uzayan akıntı geldi.Bugün o akıntı yok.Adet döngüm 30 gün.

canlarım ben geldim bebeğim 5 haftalık hemen hemen 1 ay 1 haftalık keseyi gördük 13 aralıktada kalp atışlarını duyccazzz hayal gibi
hiçbiriniz kafaya takmayın bunu bana derlerdide inanmazdım ama öyle rabbim saatinde gününde veriyo:))))))

Tebrik ederim Nazlı Efe ... Allah sağlıklı bir şekilde kucağınıza alacağınız günleri görmenizi nasip etsin inşallah ...

Ben de yaz sonu gibi bir ara vücudumdaki adet öncesi belirtileri abartıp hamileyim sanmıştım ama değilmişim ve idrar testi sonucu negatif çıkınca küsüp bir daha da hiç bakmadım ve takmadım da ...
SAT 28 ekim'di beklenen adetim de 25 Kasım ... Aradan bu kadar gün geçmiş olmasına rağmen, ancak az önce test yapma cesaretini topladım çünkü imkan vermiyordum. Hem ilişki sayımız düşüktü hem de hiç plansız programsız bir şekilde gelişmiş olamazdı diyordum. Ama bu arada göğüslerim bazen yataktan kalkarken kopacak gibi ağrıyor ve sürekli de akıntım oluyordu. Gerçek belirtileri yaşarken hiç aklına gelmiyor insanın ... Herneyse esas sorunuma geleyim ... Az önce yaptığım test sonucuna göre control çubuğu kadar koyu kırmızı olmasa da test çubuğu tamamen çıktı. Hala inanamıyorum belki de hatalıdır diyorum ama yeni bir test yapmaya cesaretim yok. Bir 5 gün daha bekleyip 10 günü doldurduğumda doktora gitmeyi planlıyorum; en azından bebeği ancak o zaman görebilirim daha önce göremem korkusu da var içimde...
Gerçekten hamileysem senin haftana yakın olmam gerektiğini düşündüğümden bu kadar erken keseyi görmüş olman hoşuma gitti. içindeki bebeği görebilme şansınız oldu mu peki? Yanlış anlamazsan SAT ve BAT tarihlerini de belirtir misin lütfen ... Sanırım doktora gitme tarihini öne alacağım buna göre ...
Şimdiden teşekkürler ... ve allah tüm isteyenleri bebeklerine kavuştursun ve onlardan hiç ayırmasın inşallah ...

iyi akşamlar arkadaşlar dünden beri kimse yazmamış en yakın benim batım 3 aralık inşallah hamile haberini veririm sizlere belirti varmı derseniz her ay olduğu gibi adet belirtileri var umarım bu belirtiler gebeliktendir hayırlısı olsun inşallah

Merhaba, şu anda senin için dua ediyorum umarım bu 3 Aralık senin için en güzel 3 Aralık olur 1-2 gün içinde de güzel haberlerini alırız hadi hayırlısı :nazar:

Günaydın ne guzel bu topik de hamile sayısı gıttıkçe artıyor şanslı bir topik.benı ekler mısınız benım de 8-9aralık.garantı olsun 9 dıyelım.25-26gunde olur benımkı.bakalım hayırlısı

beni de yazın lüfen, eylülden beri uğraşıyoruz, bugün adet oldum:KK14:haziranda boşgebelik yaşadım. :KK14:
eylülden beri topiklere beni de yazı diyorum hiç ismimi göremedim:KK14:

bat 31 aralık. umarım yeni yıl hediyesi olur...
bir de dua topiği nerde?

Son düzenleme:
Merhaba, şu anda senin için dua ediyorum umarım bu 3 Aralık senin için en güzel 3 Aralık olur 1-2 gün içinde de güzel haberlerini alırız hadi hayırlısı :nazar:

merhaba canım çok teşekkür ederim duaların için bende senin için dua edicem şimdi öğlen namazımı kılıcam ve bol bol dua edecem sana ve bu topikteki her anne adayına öpüyorum seni

BATı 8 Aralık olan ne kadar çok :) Benim de 8 veya 10 Aralık.Yaklaşık 1 hafta var.Ben dün ve bugün ovulasyon testi yaptım.Çift çizgi çıktı.Sizce bu ne anlama geliyor? Dün ayrıca yumurta akı kıvamında uzayan akıntı geldi.Bugün o akıntı yok.Adet döngüm 30 gün.

Hadi hayırlısı hangi tarihi yazayım şimdi 8 mi 10 mu ?istersen 10 yazalım garanti olsun :KK34:

çok sevindim canım.. inşallah sağlıklı bir şekilde kucağına da alırsın..
kafaya takmamak elde olsa keşke..
canım senin tedaviyle mi oldu, normal mi?
sorun neydi?

Canım nazlıefe tedavi görmedi,bi sorun yoktu ama oda biz gibi her ay hayal kırıklığına uğruyordu galiba sonra boşverdi oluverdi :KK1:

merhaba kızlar. listeye beni de eklermisiniz? benim uzun zamandır bebeğim olmuyor. inşalah bu topik uğurlu gelir de Rabbim beni ve sizleri bebeksiz bırakmaz

tahminim yumurtlama zamanin bos gecirmeseydin.belki yakalardin yumoslarin birini

X