Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

canımmm niye sen adet olmadan önce bu belirtilerimi yaşıyosun ..
çünki anlattığın belirtiler gebelik gibi bence ...dayan bebeğim bak sonucu güzel olucak inşallahh..

HIMM hadi hayırlısı serapcım sende benım gibi cumartesi beklemesindesin ozman inşallah ikimizde güzel haberler veririzz ogünn

Canımm güzel dileklerin için teşekkür ederimm daha iyiyim şimdi oluruna bıraktım işleri herzamanki klasik bennn
bu arada cumartesiye randevu aldım keseyi görmeye gideceğiz dua edin benim için öpüyorum nanişlerinizden
rabbim sağlıcakla kucağına almayıda nasip eder inşallahhhh
İğdeçiçeğiimmm canımmmm iyiyim artık napalım var bundada bir hayır allahım isteyen herkeslere aratmasın sağlıklıca evlatlar nasip etsin inşallahhhh
kızlarrr cok fenayımm yaa goguslerım ve kasıklarım ınanılmaz agrıyorrrrrr her tarafım patlamaya hazırrr off napsam ...ama olmuyorum adet .. sarı kuru akıntım varrr
haydi laviş haydi laviş haydiiiii hep beraber hep beraber şimdiiiiiiiiiii geliyor geliyor göbüşüne geliyorrrrr hehehehe inşallahhhh güzel arkadaşımm bebişin seninledir yaaa çok sevinecem varya kendim hamile olmuş kadar mutlu olacam cidden laf olsun diye söylemiyorum canı yürekten diliyorum rabbimden utandırmasın seni inşallahhhh

kızlar nerelerdesinizz gelin muhabbet edelim accık özlüyorum sizleri gündüzleri ben gecede sizler yoksunuzzz
hamile olmayan ama hamilelik isteyen arkadaşlarım sizzlere bir soru düşünün yada düş kurun bakalım hamile olduğunuzu hayal edin ilk olarak ne yapardınız kimlere söylerdiniz etrafın hemen öğrenmesini istermiydiniz merak ediyorum inşallah bir gün yaşayacağız ama şimdi hayallerimizde ya haydi paylaşalımm...

tabiki ilk esimeee sonra anneme sonra tüm sevdiklerimeee

Berkuncanım nasılsın? Ben bu sefer eşime ve birkaç samimi arkadaşım var onlara söylerdim. Başkasına söylemeyeceğim.İlkinde söyledim ve dışgebelik çıktı.sonra herkese dert anlatmak zorunda kaldım. Bu sefer sessizce yaşamak istiyorum. Hayırlısı Allah'tan.

ayyy berkuncanım tatlım benim yaa ne kadarda içten söylemişsin canımmmm cok mutlu ettın benı ne kadar sıcak ve kalbinden soylemişsin bu çiçekler benden sana aynı dilekleri bende senin için diliyorum inşallah berkuncanım senin de benimde bebişlerimiz artık gelir daha fazla bekletip üzmezler annelerini

günaydın kızlarr bu arada herkesee ben hala adett olmadım kızlarr gece goguslerım, belım cok agrıdı karnımda agrıyor yaa kızlarr ben de başka bısey olmasınnn yaa korkmaya başladım adet olmadım ama ya iltihap kıst filan olmasınn

evet canım yaaa pek karşılaşamıyoruzzz artıkın....
Nisancım senide brkç gündür göremiyorum nerdesinnn kuzuuuu..
İğdeçiçeğimin ve ikzler ablamın yazılarını okuyunca heyacanlanıyorum mutlu oluyorum..
lavina ,yeşim,coldriver serap zaten denk geliyoruz..
,,,
nartanesi,mrvmizzzii zaten unutmadıkkkk ...öyle işte bacılarr..

eevveetttt eğer hamile olsam ilk söylğyeceklerim arasında iş yerindeki çook samimi arkadaşım var o,eşim,anneannemmm.,annemm..
supriz yapabilirmiyim bilmiyorum ama resmen benim hamilelei-ğm memlekte meselesi gibi oldu..yani iş yerindeki iki arakadaşlarımla aynı dönem regli oluyoruz sıkı takipteler gizlemek mümkün değil..zaten dört gözle oldun mu oldun muuu diye sorarlar..
eşim ise artık anammm cin gibi oldu..eskiden pek bilmezdi regli megli şimdi öyle değil anacımmm anasının gözüüüü..

benim ilk hamileliğimde hem benim hem de eşimin annesine söyledik ve maşallah bir gün içinde tüm sülale duydu. gelen telefonların ardı rkası kesilmedi. ama 2 aylıkken kalbi durdu ve aldırmak zorunda kaldık. bu sefer de geçmiş olsun telefonlarının ardı arkası kesilmedi. o zaman çok üzülmüştük. hatta anneme kızmıştım niye herkese söyledin diye onu da üzdüm kimse böyle olsun istemez tabi ama bu sefer daha kimseye söylemedik. doktor zaten kimyasal olablir deyince susmak daha doğru olur diye düşünüyorum. olur da rabbim nasip ederse 2-3 aydan sonra doktor da sağlıklı bi gebelik olduğuna kanaat getirmeden kimseye söylemicem. zaten annem her gün arayıp adet olup olmadığımı soruyo. bende karnım ağrıyo olucam heralde diye geçiştiriyorum. bakalım ne zamana kadar idare edebilicem :)

Canım gözünü seveyim adam gibi bi doktora git yaa delirmemk elde değil ,senin durumun farklı ilaç kullamıştın nasıl belli olmazmış yaa,keşke özel bi polikinlikte yaptıraydın gebelik testi yaptırcam diyip neyse bugün cuma yarın güzel haberlerle gelirsin inşaallah,nerdesin canım sen şehir olarak?

Berkunum bak buna benden ne cevap geliyor Allah nasip etmeyeceği birşeyin hayalini kurdurmazmış(Hz.Osman)

canım ben istanbuldayım, silivride yaşıyorum gerçi pek istanbul sayılmaz burası. kimsemiz yok burda ne aile, ne akraba. iş dolayısıyla geldik. 3 özel hastane ve bir devlet hastanesi var. özellerden biri kolon hastanesi ve ilk gittiğim yer zaten. tekrar oraya gitmeyi hiç düşünmüyorum. diğer ikisi de önce muayene olucaksın dediler. ben de tek başıma doktora gitmek istemediğim için ctesi eşimle birlikte gidicez. devlette de önce muayene demişlerdi ama zaten hamile değilim yazlnıca bi baktırıcam diye önemsememiştim. ama şimdi durum riskli olunca tek olmak istemiyorum canım.

Sanada günaydın bebişimcanım buralardayımda bi kaç gündür iş yerim yoğun birde grip oldum boğazlarım dersen çok acıyordu veriyorum ıhlamurun gözüne bi kaç gündür dökülüyordum resmen bugün iyiyim çok şükür

İyi düşünmüşsün canım beraber gitmeniz daha iyi destek olur yanında insana cesaret veriyo

Berkunum bak buna benden ne cevap geliyor Allah nasip etmeyeceği birşeyin hayalini kurdurmazmış(Hz.Osman)

canımmm ne güzel söyelmişsinn..çok çok yerinde olmuş inş.

çok geçmiş olsun..hafta sonu bir güzel dinlen canımm..

günaydınnnn
bizde ilk öğrendiğimizde sadece annelere söyledik ve 10 gün oldu onlar sağolsunlar kimseye demediler.
ben iş yerimdeki müdürüme söyledim doktora sık gidersem bilgisi olsun diye.
şimdi kesemizi gördük. bilenler biraz arttı ama bilmeyen çok kişi varrr..
12 Nisan'da bebek ve kalp atışı için gidicezz inşallah herşey yolunda giderr:97:
dün akşam isteyen herkese nasip etsin diye çok dua ettim Allah'a.. bir siyah nokta (kese) bile bu kadar mutlu edebilir mi insanı ediyormuş herşeyin birden o siyah nokta oluyormuş vücudunun ağırlık merkezi de orası oluyormuş.
Allah isteyen her kadına yaşatsın bunları inşallaahhhh.. Allah bütün hamilelere de hayırlı sağlıklı 9 ay geçirmeyi nasip etsin.

merhaba canlarrr bende bebişim oldugunu ilk öğrendiğimde Rabbim nasip ederse ogünü eğer kocişimle birliktyesem yani test yaparda evde öğredinirsem herhalde supriz için sabredemmm hemen söylerim ayyy hayali bile cok güzelll kocişim kimbilir nasıl mutlu olurrr ama benim kocişin ağzı hiç sıkı değil hemen annesini ablasını arar eminim bunaa yanii bende kendi annemi ararım tabiki işyerimdeki bi arkadaşım var onu ararımm cunku burda beni cok dinleyip kahrımı cekıyorrr uyduruk belırtılerımı filan hep ona anlattıgım ıcın onunda hakkı var ilk bilenlerden olmayaa

2. plan da eğer öğrendğimde kocişim yanımda yoksa onaa güzel bi supriz hazırlarım once kan testi yaptırır kesin sonuc alırım sonra evde sakladıgım bi bebiş kıyafetı var onu birde cok güzel bi mektupla beraber bir paket yaparım sonra kargocuya ugrayıp bi tane kargo poşeti rica ederim sanki biyerden gelmiş gibi hazırlarım sonra masanın üstüne koyarım akşam eve gelince sana kargo gelmiş derim ve boylece kocacıgımınn şaşkınlıgını tahmın edebiliyorummm.16:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…