Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

serapcımm canım tebrik ederim :) ohh çok şükürrrr yani..en kısa zamanda keseninde görürüsün inşallahhh sonra kalp atışları sonra cinsiyeti sonra sağlıcakla kucağına alırsın..
bu arada bende baya geliştim..daha bir yıl önce ne kese,ne kalp atışı,ne haftalık hiç birşey bilmezdim..
hamile olanları duyunca direk kaç aylık derdim(onlarda hafta olarak söylerdi..bende anlam veremezdim:)
şimdi hamileleri görünce .."kaç haftalık?,kalp atışınu duydunmu ,gibi sorular sorabiliyorumm cancağazlarıımmm:) prof oldukkk profff :)

günaydıııınnn herkeseeeee güzel günler öpüyorum herkesi şapuuurr şupurrrr

ahaahah.. sabah sabah ne güzel yazmışsın çok mutlu oldum valla. Çok çok teşekkürler iyi dileklerin için ayrıca. Valla bu site bana da çok şey öğretti. Kadın doğumcular az buraları okusunda bişeyler öğrensinler valla. ahhaha...

Evet serapcımm sabırlı olmaya bak bebişinin kalp atışlarını bi duyun Allahın izniyle gerısı gelirr ee sen şimdi ne yapcaksın başka bır doktora gıdıp hamilelik takiplerine başlamak gerekk ..Hadi bakalım önümüzdeki 9 ay boyunca artık 2 canlısı ve kendine cokkk dikkat et.. bizede dua et inşallah adet olmamm da pzatersi gunu bende mutlu haber verırımmm degdıgın gıbı umarım suankı hıslerım psıkolıjık degıldır cokk ıstemeye başladım gene beeen yaa :KK50::KK50: koca ay unutmusdum hatta olmasa ıyıde olur dugun var yakında dıyordummm ama su son gunlerde kıvranmaya başladım:KK37::KK37:

Son düzenleme:
Evet serapcımm sabırlı olmaya bak bebişinin kalp atışlarını bi duyun Allahın izniyle gerısı gelirr ee sen şimdi ne yapcaksın başka bır doktora gıdıp hamilelik takiplerine başlamak gerekk ..Hadi bakalım önümüzdeki 9 ay boyunca artık 2 canlısı ve kendine cokkk dikkat et.. bizede dua et inşallah adet olmamm da pzatersi gunu bende mutlu haber verırımmm degdıgın gıbı umarım suankı hıslerım psıkolıjık degıldır cokk ıstemeye başladım gene beeen yaa :KK50::KK50: koca ay unutmusdum hatta olmasa ıyıde olur dugun var yakında dıyordummm ama su son gunlerde kıvranmaya başladım:KK37::KK37:

Amin amin canım Allah o günleri de nasip eder inşallah. Ben bugün ölen gene devlet hastanesine gidip kan vericem. Ctesi de eşimle birlikte başka bi doktora gidicez artık. Ben değerin yükseldiğini bi göreyim de, yeni doktor bulması kolay canım :)

günaydınn kızlarrr serapcım brova valla güzel bi yontem bulup içini rahatlatmıssın canım hayırlısıyla bebısın seninlee..ah bizdee senin gibi suan testlerde cıft cızgıyı gorebılsekkk..kızlarrr benım goguslerr cok agrıyorr yaa yatagın ıcınde donerken bıle acıyorr hemde cok nerdeyse 2 haftadır adet olcak moddayım ben yaa eşim bile farketmıs hala acıyormu yaa dıyorr kac zmandır acıdıgı soyluyorsun dıyor ayrıca akşam eve gıdınce ozellıkle belım cok agrıyor karnımda agıyorr kasıklarım aynı adet olcakmıs gıbı agrıyorr ..farklı yasadıgım seyler ise, adet olcagım zman canım acayıp tatlı ıster bu sefer hıc ama hıc tatlı ıstemiyorum arada bırde hafif midem bulanıyor boyle kalkıyor mıdem sonra gecıyor ,aynı şekilde sanki tansıyonum düşer gıbı başım donuyor oda gecıyor sonra ,devamlı degıl off genede umutlanmıyorum :KK50::KK50: cunku bunlar hep adet belırtıs de olabılir galiba adett olcammm ya bikaç gün önce akıntımda kesildi bugunler olmam gerek son adetın ustunden 32 gün gectı 35 e kadr bekleycegım yani bu haftayı doldurayım inşallah olmazsam pzartesi teste gıdıcem hayırlısı inşallah kızlarr pazartesi gunu hamile oldugumu ogrenmeyı cok ıstıyorumm vallahı bu ay hıcc sallamamıstım ama su son gunlerde gene başladı benım psıkoljı:KK17:

inş hamilesindir cnm benimde öğrenmeden önce belim çok ağrımıştı özellikle ütü yaparken :)))

hadi inşallahh:) ben ümitliyim bu ay senden

inş hamilesindir cnm benimde öğrenmeden önce belim çok ağrımıştı özellikle ütü yaparken :)))

inşallah kızlarr yaaa bende sanki bu ay bende kendimden ümitliyim ama işte tabi herşey Allahtan..sabırla bekliyorum şu gunlerin gecmesini kızlarr mart listesi kacıncı sayfada ya ???

hepinize güzel dilekleri için çok çook teşekkür ederim öncelikle :) darısı isteyen herkesin başına inşallah.
serapcığım senide tebrik ederim Allah tamamına erdirsin :KK49: berkunum sende sıkma canını zaten kızlar bayağı bi gelmiş üstüne toparlamak durumunda kalmışsın :KK52: bayrıca folik asite başladım ama senki geç kaldım gibi geldi bana. bide kızlarr bişiy diycem size bu sigara işini napcam ben çok zorlanıyorum :KK50:

bu arada cumartesiye randevu aldım keseyi görmeye gideceğiz :KK1: dua edin benim için öpüyorum nanişlerinizden:KK16:

hepinize güzel dilekleri için çok çook teşekkür ederim öncelikle :) darısı isteyen herkesin başına inşallah.
serapcığım senide tebrik ederim Allah tamamına erdirsin :KK49: berkunum sende sıkma canını zaten kızlar bayağı bi gelmiş üstüne toparlamak durumunda kalmışsın :KK52: bayrıca folik asite başladım ama senki geç kaldım gibi geldi bana. bide kızlarr bişiy diycem size bu sigara işini napcam ben çok zorlanıyorum :KK50:

folik asiti bende hamile kaldığım ay bırakmıştım öğrenir öğrenmez yeniden başladım sigarayı bıraktım evde hiç aklıma gelmiyor eşimde bıraktı ama dışarıda yanımda biri içtiği zaman canım çok çekiyor içiyorum haftada 1 ama içmemem lazım içmemeliyiz :KK43:

Selamm; Fıstıklar harika bir gün geçirin inşallah ve güzel haberlerle şenlendirin topiği xanana ve serap hadi bakalım keseler görülsün annecik ve babacıkların gözüne. Arkasından pıt pıtlar heyecanla bekliyoruz güzel haberleri. :KK16:

Kızlar haberlerinizi okurken içim içimi yedi. Hepinizi özledim. Serapcım, o doctr elime geçerse çekeceği var. Bence şikayette bulun, aynı şey başka anne adaylarının başına gelmesin. İnsan bi özür diler, yüzsüzlüğünde bu kadarı fazla yani. Çok geçmiş olsun canım. Allah sağlık sıhhatle kucağına almayı nasip etsin.Amin!!!
Berkunum yaşadıklarını, hissettiklerini hepimiz dönem dönem yaşıyoruz kendine çok yüklenme canım. Hepsi geçici. Yaşanması gerekiyorsa yaşıyoruz.Hayırlısı Allah'tan.
Laviniacım hadi inşallah hayırlısı ile güzel haberler alırız senden.
İkizlerim nasıl oldun daha iyice misin şimdi?
nisanbu, coldriver, yeşim, duckling, xanax, esradrn sevgili güzel annelerimiz hem kendinize hem bebişlerinize iyi bakın Rabbim hepinizi korusun, esirgesin inşallah.
Toprak, tugba, Anatolya sizleri de unuttum sanmayın canlarım yüreğimde ve dualarımdasınız.
Kızlar bu arada nartanesi nerelerde hiç görünmüyor. İyi mi acaba?
Canlar hepinizi öpüyorum, derse gitmem lazım, Allah'a emanet olun!..:KK16:

Kızlar haberlerinizi okurken içim içimi yedi. Hepinizi özledim. Serapcım, o doctr elime geçerse çekeceği var. Bence şikayette bulun, aynı şey başka anne adaylarının başına gelmesin. İnsan bi özür diler, yüzsüzlüğünde bu kadarı fazla yani. Çok geçmiş olsun canım. Allah sağlık sıhhatle kucağına almayı nasip etsin.Amin!!!

Ahh canım keşke şu kk üyelerinin eline bi geçse de hep birlikte gösterebilsek cezasını. :) şimdi onunla uğraşıp moralimi bozmak istemiyorum hiç, bi daha görmek bile istemiyorum. İnşallah bebeğim sağlıkla tutunsun annesine de ben hepsini unutmaya razıyım...

kızlarrr cok fenayımm yaa goguslerım ve kasıklarım ınanılmaz agrıyorrrrrr:KK50::KK50: her tarafım patlamaya hazırrr off napsam ...ama olmuyorum adet .. sarı kuru akıntım varrr

kızlarrr cok fenayımm yaa goguslerım ve kasıklarım ınanılmaz agrıyorrrrrr:KK50::KK50: her tarafım patlamaya hazırrr off napsam ...ama olmuyorum adet .. sarı kuru akıntım varrr

canım biraz daha sabretki net sonuç alasın. biliyorum beklemek çok zor ama negatifi görmek daha da acı olabiliyor. Erken gidip de boş yere kendini üzmemiş olursun hem. 3 güncük daha bekle :)

canım biraz daha sabretki net sonuç alasın. biliyorum beklemek çok zor ama negatifi görmek daha da acı olabiliyor. Erken gidip de boş yere kendini üzmemiş olursun hem. 3 güncük daha bekle :)

serapcım inan varya şöyle hızlı adımlarla yürüyunce bile goguslerım zonkluyor kasıklarımda desen sankı bacaklarımdan yukarı yukarı cekıyor agrıyı.. anlasıldı adet olcamm ben yaaa en yakın zmanda patlaycagımm galiba hissediyorumm:KK50::KK50:

serapcım inan varya şöyle hızlı adımlarla yürüyunce bile goguslerım zonkluyor kasıklarımda desen sankı bacaklarımdan yukarı yukarı cekıyor agrıyı.. anlasıldı adet olcamm ben yaaa en yakın zmanda patlaycagımm galiba hissediyorumm:KK50::KK50:

canımmm niye sen adet olmadan önce bu belirtilerimi yaşıyosun ..
çünki anlattığın belirtiler gebelik gibi bence ...dayan bebeğim bak sonucu güzel olucak inşallahh..

kızlar selam. öncelikle kan falan veremedim belirteyim. bu devlet hastaneleri gerçekten bi acayip. doktora gittim, tanıyamadı tabi rahatsızlığımı falan sordu :S e günde binbeşyüz kişiye bakınca böyle oluyo. dedim işte iki gün önce kan verdim dün de yarın gel demiştiniz diye. Yok dedi 2 gün içinde olmaz ptesi geliceksin! Ölür müsün öldürür müsün?
Neyse dedim kendi kendime serap sakin ol diye. Ya dedim hazır gelmişken vereyim o zman, yok 2 günde belli olmaz devletin imkanları sınırlı cart curt konuştu. e dedim vereyim parasını, yok işte senin parana da yazık pazartesi belli olur 2 günde hiç bişey anlayamayız.
ya sabır dedim çıktım eve geldim. benim işim cumartesiye kaldı anlıcağnız. eşimle birlikte başka bi doktora gidicektik cumartesi, kanı da o zmn veririm madem.
beklemedeyim kızlar. umarım kanamam olmaz...
hepinize destekleriniz için teşekkür ederimmm..

X