Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Selam kızlar biliyosunuz lekelenmem olmuştu söylemiştim size doktora gittim progestan ve vitamin verdi yatıcaksın 1 hafta sonra kontrole geliceksin dedi ama dün akşam üstü kanamam başladı acile gittik ilk gittiğim yer kürtaj dedi ben istemedim çünkü daha önce kendiliğinden düşmüştü ve dediğim gibi de oldu bebeğim beni bıraktı :KK43:(( 2. sefer de olmadı

Selam kızlar biliyosunuz lekelenmem olmuştu söylemiştim size doktora gittim progestan ve vitamin verdi yatıcaksın 1 hafta sonra kontrole geliceksin dedi ama dün akşam üstü kanamam başladı acile gittik ilk gittiğim yer kürtaj dedi ben istemedim çünkü daha önce kendiliğinden düşmüştü ve dediğim gibi de oldu bebeğim beni bıraktı :KK43:(( 2. sefer de olmadı

off canım yaa.. çok geçmiş olsun.. peki ne dedi doktor? neden kaynaklanıyormuş? belli mi? çok üzüldüm gerçekten ama allahın işine karışılmaz. her şerde bir hayır vardır derler, hayırlısı canım.. :KK43:(

çok üzüldüm cnm

Doktor bebeğin bi parçasını aldı genetik testine yollıcak benden bi takım tahliller isticekmiş bebektemi yoksa bende mi sorn ona bakıcak yarın kontrolüm var işte. ilk seferde yeni evli olduğum icin karışıktım ama bu bebeği çok istemiştim kısmet değilmişş üzüntüden kendimi temizliğe verdim :KK43:

Doktor bebeğin bi parçasını aldı genetik testine yollıcak benden bi takım tahliller isticekmiş bebektemi yoksa bende mi sorn ona bakıcak yarın kontrolüm var işte. ilk seferde yeni evli olduğum icin karışıktım ama bu bebeği çok istemiştim kısmet değilmişş üzüntüden kendimi temizliğe verdim :KK43:

canım ya neler yaşadığını anlayabiliyorum. ben de ilk bebeğimi aldırmak zorunda kalmıştım çünkü kalbi atmıoyrdu. şimdi tekrar hamileyim ama doktor değeri düşük buldu ve kimyasal bu düşer dedi. kaç gündür içim içimi yiyor ne oldu ne olacak bilmiyorum. :KK43: allah sabır versin canım. hayırlısı böyleymiş, ne diyelim. umarım problem sende çıkmaz ve bir sonraki gebeliğinde sağlıkla doğurur alırsın bebeğini kucağına.

yaseminn canım cok geçmiş olsunn :KK50: Allah hayırlısını nasip etsin her işde vardır bir hayır Rabbimiz en dogrusunu bilir ona sıgın dua et inşallah bundan sonra ki bebeğini kucagını alırsınn

kızlarr yaa meraktann çatlaycagımm :18::18:yaa akşam bi test alıp yapayımmı sizce sat itibaren 33. gun cok mu erken sizce

yasemincim canımm nediyceğimi bilemdim..bende çookk üzüldüm..
Ama bek bu sefer düşük sebeblerin araşatırılacak ve bundan sonra önlem alıncak inşallah..Üstelik bak hamile kalabiliryorsun..
genelde düşükler olur ama hep böyle gitcek değil ya..ve bu sefer sebebi neyse kan pıhtılaşması artık neyse o ortaya çıkacak..
canım benim Rabbim sabrınıda verir, güneşide gösterir karanlığın ardından..
ççook öpüyorumm..Rabbim bir daha yaşatmasın inaşallahh..dualarım seninle..

kızlarr yaa meraktann çatlaycagımm :18::18:yaa akşam bi test alıp yapayımmı sizce sat itibaren 33. gun cok mu erken sizce

bence yap lavina..çıkarsa ne mutlu bize..
çıkmazsa daha erken anaca diycezzz...hayırlsıı

yap ama negatif çıkarsa hemen üzülme. bekli saklanıodur annesinden :KK16:

bence yap lavina..çıkarsa ne mutlu bize..
çıkmazsa daha erken anaca diycezzz...hayırlsıı

ayyy kızlarr vallahi dayanımycam negatif bile cıksa en azındn bi kac gun daha beklemem gerek derim kendımı avuturum tabı o surede bişey olmazsa:18::18: off cokk sıkıldım bugun zatennn içim sıkılıyorr yaa hadii yaaa hemen 5 olsunda cıkayım artıkk ozman ben daha wc ye gıtmeyım eve gıder gıtmez yaparımm dimi kızlar

ayyy kızlarr vallahi dayanımycam negatif bile cıksa en azındn bi kac gun daha beklemem gerek derim kendımı avuturum tabı o surede bişey olmazsa:18::18: off cokk sıkıldım bugun zatennn içim sıkılıyorr yaa hadii yaaa hemen 5 olsunda cıkayım artıkk ozman ben daha wc ye gıtmeyım eve gıder gıtmez yaparımm dimi kızlar

yaaaa eve gidince mi yapcann...:KK43:
bende çok heyecanladım kız............

bende heyecanlıyım toprakcım negaatifde cıksa kafamdan su merağı atmak istiyorum .. wc yede gıtmeyeyım dedım ama sıkabılrım kendımı ınsallahh:KK17::KK17:

aynen ya canımm negatif çıkarsa üzülmeee çünkü erken diycezz.heyecanını bilebiliyorumm..bende senin adına heyecanaldımmm nasışşş geçcekkk kızzz saatlerrr..
senin yerine benim çişimmgeldi:)

aynen ya canımm negatif çıkarsa üzülmeee çünkü erken diycezz.heyecanını bilebiliyorumm..bende senin adına heyecanaldımmm nasışşş geçcekkk kızzz saatlerrr..
senin yerine benim çişimmgeldi:)

kızzz toprakk allah iyiliğini versin cok tatlısınn güldürdün beni yaa:KK1::KK1: canım negatif cıkarsa napayım artık sallamıyom der unuturum zaten bu ay cok bi karıksık kafam olsa suprız olcak olmazsa pek uzulmeycem zaten kafamdan atmıstım mayısa kdar ama genede su son saatler gecmek bilmiyorrr:18::18:

bencede yap canım benimki reglime 2 gün kala çıktı idrarda :) belki seninkide çıkar bellimi olar:KK1:

çok geçmiş olsun canım çok üzüldüm senin bu yaşadıklarını bende çok yakın zamanda yaşadım :KK43: ama rabbim fazla bekletmedi 1 ay sonra yani şimdi yine hamileyim dilerim senide çok bekletmez hayırlısıyla

yasemin canım çok üzüldüm, geçmiş olsun! Allah dayanma gücü versin. Ben de bir dışgebelik bi de kimyasal gebelik yaşadım. Allah beterinden saklasın. Yapacak bişey yok. Verende O, alan da O. Rahman olan Allah hepimize yardım etsin inşa Allah!..

baybimm eve gittin mi,wc yaptın mı,testi yaptın mııı...
cevaplaman gereken sorular var kuzu:)..
ben heyecanla seni bekliyorum halay mendillerini hazırladımmm:)

Berkunum bak buna benden ne cevap geliyor:KK9: Allah nasip etmeyeceği birşeyin hayalini kurdurmazmış(Hz.Osman):KK34:
ayyy nisanımm inşallaahh canım inşallah dediğin gibi olur çok özledim bebeğimii:KK43:
canım ben istanbuldayım, silivride yaşıyorum gerçi pek istanbul sayılmaz burası. kimsemiz yok burda ne aile, ne akraba. iş dolayısıyla geldik. 3 özel hastane ve bir devlet hastanesi var. özellerden biri kolon hastanesi ve ilk gittiğim yer zaten. tekrar oraya gitmeyi hiç düşünmüyorum. diğer ikisi de önce muayene olucaksın dediler. ben de tek başıma doktora gitmek istemediğim için ctesi eşimle birlikte gidicez. devlette de önce muayene demişlerdi ama zaten hamile değilim yazlnıca bi baktırıcam diye önemsememiştim. ama şimdi durum riskli olunca tek olmak istemiyorum canım.
canım benim ben bir kere tek başıma doktoraa gittim kapının önünde üzüntüden yığılıp kaldım onun için tek gitmeme kararına sonuna kadar katılıyorum hakkında hayırlısı olsun canımm

baybimm eve gittin mi,wc yaptın mı,testi yaptın mııı...
cevaplaman gereken sorular var kuzu:)..
ben heyecanla seni bekliyorum halay mendillerini hazırladımmm:)
ewettt toprağım bende okurken bile heyecan yaptım ama hatırladığım kadarıyla lavinianın evinde net yok iş yerinden giriyordu bizim heyecanlar yarına kaldı inşallahh hayırlı haberi yarın alacağız:KK16:

X