Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Forum okuya okuya iyice uçacağım ben hamiş olmak istiyorum yaa kızlar yaaa.....

bende bende bende istiyorum..bgn bir ara sayfaları..%90 psikolojik..kafaya takmama işi..
işyerimdede yeni hamile kalan bir arkadaşla konuşmuştum geçen hafta ; "bak sakın internete takılma,orda yazılan kürleri yapma,unut gitsin yaaa...zamanı gelince olucak..san supriz olsun.."doğru haklı..ama ben yapamam ki..
düşünmedim değil..artık buraya girmeyim kapatayım diyorum..ama yapamam ki illaki yani mesela berkunu,iğdeçiçeğini merak ederim en basidi..ee okursamda kalırım ..
ayşe armanın bir yazsısı okudum..oda her yöntemi yapıyor..olmuyor..en son o işi bırakıp ,spora yöneliyor..ve bir süre sonra supriz hamile:)..
onun gibi mi yapsam diyorum ,,kapayım bu hamişlik olayını...olacağı varsa olur diyırum..ama yapamam ki..çok zor..
bugün işyerimde hep bunu düşünüyorım ..nasıl kafamda bitirebilirim diye...

Toprakcığım aynen ya h.sonu bebek işi çok az aklımda oluyo ama h.içi burda forumu takip ediyorum istek daha da çok arttı ya ya olmazsa diye de bi korku başladı ne yapacağız biz peki...

ayy berkuncanım inşallah canım rabbim o günleride göstersin hepimize inşallah

toprakcım bende senin gibi düşünüyordum foruma ne kdar girsem okdar kafama takıyordum mrvb gibi girmesemmi filan diye düşünüyordum ama canım şunu anladım ki bu iş gercekten kafada bitiyor inan bana mesela ben bu aralar hiiiçç kafaya takmıyorum ama hala topikteyım ve girip okuyorum bebek olsun mu dersen bu aralar olmasa daha iyi olur derim mesela ..çünkü mayıs ayında abimn düğünü var 15saatlık yol gıtcez gelın alcaz sonra da tekrar burda düğün ailemin yanında olmak istiyorum ozaman oyuzden hamile kalmasam daha iyi diyorum ve hiiiçç kafaya takmıyorum bu işdede bir hayır vardı belki düğünden sonra artık doktora gıdecegım demek istedğim sende bitiyor bu duygu internetle pek alakası yok tatlım

canım sana sonuna kadar katılıyorum.Bu konuda ilk zamanlar eşim çok teredütte kalıyordu ''sen çokmu kafanı takıyorsun acaba nete çokmu giriyorsun'' diyee ama artık baktı ben burada kafaya takmak yerine rahatlıyorum oda çok karışmıyorr aslında inanın çok rahatım hemde en başından beri hiç bir ay regl oldum diye üzülmedimm sadece bir miktar buruk bir halim oldu sonra maksimum 1 saat içinde normal hayatıma geri döndüm çünkü taksamda takmasamda bunun bir vakti zamanı vardır elbet bizede sabırla beklemek düşüyor bu ayda çok rahattımm baktım bu ay olmadı bir dahaki ayda rahat olacağımmm inşallahh hemencecik gelirde artık hepimiz rahat rahat bebişlerimizi büyütürüzzz

bu arada kızlar ben kimya mezunuyum.labta çalıştım hastanelerde.
idrar kaynatma doğru bir tekniktir.hastanelerde önce ısıtılıyor.eğer o kabarma ve kokku yoksa miktarına bakılmadan negetif deniliyor.
biz daha kolay yöntemi kullanıyrduk.denemek isteyenler.

sabah idrarını bir kaba alıp üzerine bir tatlı kaşığı karbonat eklesin.çökelti var ise durum negatiftir,kabarır ise pozitif :)

heee sakın karbonat yerine kabartma tozu koymayın olmaz

Kızlar burda olan varsa cvp verebilr mi :) gebeliğin ilk dönemlerinde bebeğin kalp atışları karında hissedilebilir mi ?

Selam kızzlarrrrr nasılsınız görüşmeyeli?? Yeni haberler var mı ben geçmişi okuyamıyorum. Bizim laptop bozuldu.Emektar pc ye kaldık o da canı isterse açıyor interneti Sizler hep aklımdasınız ama pc müsade etmiyor. nisanbu,toprak,yeşim,lavinya,berkuncan,ikizler, iğdeçiçeğim ve adını sayamadığım unuttum tüm arkadaşların güzel haberlerinizi bekliyorum. Ben laptop gelene kadar nadiren girebilirim artık. Ama hep aklımdasınız.Hepinizi kocaman kocaman öpüyorum

Bu yöntemi duymuştum ama denemek gerekiyor bence de. Kızlar hamilelik şüphesi olanlar denesenize bu yöntemi :18:

Öncelikle paşamız için eller havaya paşa buraya... nisanbucum artık mavi patikleri örmeye başla ablacım. İlk çorap almak uğurlu gelir derler bizim oralarda...
yeşim ben sen sandım ama olsun inşallah senin güzel haberini alırız ablacım. Sen de çok yeni gelinsin sakın öyle dertlere girme daha vücudun ilişkiye yeni hazırlanıyor kendine zaman ver ve sakın takma.
iğdeçiçeğim Allah ödüm koptu bu aşılama sürecinide bilmiyorum sonra neyse açıklamışsın oh inşallah bebişler tutanacak esas haberleri haftaya alıcaz inşallah.
toprağım ablacım kafadan atmak veya nete girmemekle olmuyor sadece ilişkide bebeği düşünme seni utandırmak istemem ama burada bizbizeyiz sadece ilişkiye odaklan ben 8 aylık evliydim ya ilk hamileliğimde şimdi düşünüyorum da ben baştan beri hep bebeğe hazırdım ama o zamanlar yeni evliydik ilişki sırasında aman bebek olsun diye yapmıyorduk, şimdi şu olaylar çıkana kadar her ilişkide süresince tek kafamdaki düşünce acaba hamile kalabilecek miyim oldu.
yaseminn seni de kutlarım, Allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin.
lavinia herşey senin için en güzel şekliyle gelsin ablacım ne zaman istiyorsan o zaman düşsün göbüşüne bebişin.
berkunum, inşallah alacağız senden güzel haberleri.
bu arada ne kadar konu bizim aile için kapanmış olsa da bu ay hani şu adet sonrası ilişkiyi denedik ya ben şimdi ben en son ne zaman hasta oldum acaba demeye başladım saçımı boyayacaktım bu haftasonu elim gitmedi ya bişi varsa sonra pişman olmayayım diye yani bu belirti ve düşünce konuyu kapatsanız bile peşinizi bırakmıyor. Bu arada tabii hani bişi çıksa eşim de artık dönemez ya çok mu fesadım yaa. Napayım bu ay da ümit var işte. Gözbebeklerim kocaman. Haaa şu karbonat testimi yapsam mı acaba sahi benim bat kaç bu ay offf

bunun gerçekten bir doğruluk payı varmı yaa kimya mezunu biri olarak aydınlat bizii yarın sabah deneyecem genede birde benim gene bu gün yaptıgim testte bir saat sonra çift çizgi çıktı ama bu ay aldım dersimi geç çıkan çift çizgilere sevinmeyeceğimmm artıkın yesim sabahh deneyecemm senin yöntemini hadi bakalım

kızlar hepinize kocaman günaydınlar gününüz çok hayırlı geçsin inş ikizler ablacığım rabbim söyletti belkide sana tabi ki çok yeniyiz ama eşimde çok aşırı istiyo o yizden daha fazla kafama takılır oldu bebek işi bi topikten buldum kızlar arkadaşımız kimya mezunuymuş bende bu sabah deneyecektm ama karbonat yoktu bu akşam alıp yarın sabah deneyeyim diyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…