Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

ya kızlar size bişey dicem. Bu site insanı resmen meraklı takıntılı bişey yapıyo. Haftasonu girmedim hiç, gayet rahattım, aklıma falan getirmiyorum. Bugün bi girdim çıkamıoyrum. Topik topik geziyorum, hamişleri okudukça allahım sağlıkla doğursunlar, ben de sağlıklı bi bebiş alayım kucağıma diye geçiriyorum içimden, gözlerim falan doluyor hatta hamiş haberlerini okurken. Bi de işlerim var siteden çıkıp iş yapamıyorum. Sayfayı yenileyip duruyorm. Biri beni durdursunnn :)

ben de aynı moddayım bugün. İnsanların paylaştığı başka şeylere de yorum yazıyorum. Kendimi ulu bilge gibi hissediyorum her konu için bir sözüm var. Hay Allahım kapat kadın işine bak

Bugün doktora gitmekten vazgeçtim. İçimden gelmedi nedense bende randevumu cumartesi ye erteledim. İyi mi yaptım, kötü mü bilmiyorum. Sanırım ben de olumsuz haber almaktan korktum artık. Beklemek her zaman bana çok zor geliyordu, ama bu sefer beklemek istiyorum. Kasıklarımdaki hassasiyet devam ediyor, başka da bişey yok. Hepimizin hakkında hayırlısı inşaAllah!..
Berkuncanım, tubagbacım, ikizlerim, yesimcim sizlerden bu ay çok ümitliyim. Toprak, lavinia sizler için de çok yakında olacağına dair ümidim daha doğrusu hissim var. Hadi hepimiz hakkımızda hayırlısı...Hepinizi kocaman kocaman öpüyorum...

Kızlar ya herkeste yerleşme kanaması oluyor mu..

aynen ya bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum. Bi de kimi diyoki kahverengi lekelenme oldu, kimi tuvalete çıktığında küçük kahve pıhtı görüomuş falan. bunun aslı astarı nedir bilenler veya deneyimliler cevap verebilirmi acaba?

aynı ben de böyleyim. olumsuzu duyacağıma beklemeyi tercih ediyorum. Bu arada da bazen ya neyse öğreneyim diyorum, bazen de umudum kırılmasın istiyorum. Tuhaf gel-gitler işte..

iğdeçiçeğim bizde senden ümitliyiz inş bebişlerin tutunmuştur sana hakkımızda hayırlısını versin rabbim bende seni kocaman kocaman öpüyorum çok dikkat et kendine....

Benim ilk hamileliğimde olmamıştı. Ama düşükle sonuçlanan 2. hamileliğimde bayağ adet oldum ve 3 gün sonra kanda gebelik çıktı. 9. haftada kalp atışı olmayınca aldılar. Annem bana hamileyken 9 ay boyunca adet olmuş. Yerleşme kanaması kahverengi ve 1-2 damla olan bir kanama diyorlar. Hiç yaşamadım anlatılanlar.

Ikizler ablam var belirtilerim ama işte yerleşme kanaması falan gibi bişey olmadı ama benim galiba psikolojik ya son bi kaç gündür gördüğüm rüyalarda hep hamileyim ben sıyırdım herhalde he ne dersiniz...

Toprakcım bence yerleşme kanaması adet gününde olmaz tatlım,yani adet günü gelen kahve pembe farketmez adet kanaması başlangıcıdır bence yerleşme kanamsı adetten önce olur ki adet günü geciksin değil mi ama

Kızlar ya herkeste yerleşme kanaması oluyor mu..
Hayır canım yok öyle bir şey görüp gördüğüm en son adet kanaması kasımdaki oldu ondan sonra çok şükür yerleşme kanması leke hiç birşey görmedim.

serapcım yeşiede yazdığım gibi bence üstüne görme çok çok nadir görülen bişedir ama yerleşme kanamasıda herkesde olmuyo tatlım

Çok düşünüyorsun o yüzden canım biraz rahatla,coldiverin dediği gibi kızlar kaçabiliyorsunuz bir iki günlüğüne eşinizle kaçın bi yerlere o iyi geliyo gerçekten bende eşimle kısa bir tatilden sonra hamile kaldım havalar öyle tatil yapacak kadar ii olmasada kaplıcada olsa hava değişikliği kafa dinlemeniz iyi gelir belki:

off okudukça kafam karışıyor biri bana yardım etsin......
benim normal periyodum 37-38 günde bir falan oluyodu. kürtajdan(18 aralık) sonraki adetim 41. günde(28 ocak) oldu ve bugün 43. gün olmasına rağmen adet olmadım. 2 gün önce test yaptım tek çizgi çıktı ama kontrol çizgisi değil, diğeri. Ya test bozuk ya da negatif işte artık bilmiyorum. İşin kötü tarafı ne adet öncesi belirtilerim var ne de hamilelik belirtileri. Acaba başka bir rahatsızlığım falan mı var benimm????

evt canım ya iş güçten vakit olsa izin gibi süper olur ama şuan öyle bi durumda yokki

mrb 9 ay boyunca annenizin adet oldugundan bahsetmissiniz cok ilginc peki acaba hamileligini nasil fark etmiski adeti her ay gelip yogunmu devam etmis daha azmi cok merak ettim

ayyy çokk yoruldumm kızlarr yaa bu gün hep sokaklardaydımm dön direksiyon dön teorik dersler falann derken canım çıktı geldim yemek yaptım çamaşır yıkadım astım derkenn anca bu saat oldu şimdide 20 dk izliyorum yayıla yayılaaa

mrb 9 ay boyunca annenizin adet oldugundan bahsetmissiniz cok ilginc peki acaba hamileligini nasil fark etmiski adeti her ay gelip yogunmu devam etmis daha azmi cok merak ettim

Annem adet olduktan sonra mide bulantısı şikayetiyle gitmiş, kendini grip ya da midesini üşüttüğünü sanarak, sonra doktor gebelik testi istemiş annem de gülmüş ben yeni adet oldum diye ve gebelik çıkmış doktor demiş ki kanaman olabilir hep yatacan annem asla yatamaz öyle ve adet zamanlarında normal adet olmuş ve sadece o günlerde biraz daha az hareket etmiş hatta doktor alalım bu bebeği yaşamaz demiş annem de aldırmayalım kısmeti yoksa düşer zaten demiş sonra 9 ay geçmiş ve ben 2 kg doğmuşum. Doktor bu çocuk yaşamaz büyümez zaten demiş, annem çok iştahsızdın ne emerdin ne mama yerdin yediğini de hemen çıkarırdın diyor. Ağbime 250 gr biberonla beslermiş ağbim bitince ağlarmış ben 50gr zorla içermişim yarısınıda çıkarırdın diyor annem. Veeeee sonuç 169 cm ve oldukça kilolu biriyim. Herkese anlatırım ben 2 kg doğmuşum diye. Yani kanama olsa da bebek zayıf doğsa da eğer yiyeceği ekmek varsa bu dünyada oluyor.

tsk ederim cvp verdigin icin :) yani aslinda bir nevi dusuk riski oluyor sanirim boyle aylar suren kanamalarda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…