Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Canım iyi geleceğini düşünüyorsan dene sende mrvb gibi,bu arada mrvb nin selamı var kızlar iyiymiş özelden mesaj attım hepinize slm söyledi.
Canım işte bu bende o ay böyle düşünüyordum hatta annemle konuşurken demiştim bu ay olmasın anne kuzenin tam düğüne geliyo gidemem demiştim o ay oldu böyle devam et canım

Kızlar burda olan varsa cvp verebilr mi :) gebeliğin ilk dönemlerinde bebeğin kalp atışları karında hissedilebilir mi ?
Hayır canım hissedilmez.

Ablacım ilk hamile olduğumu öğrendiğimde içimemi doğdu ne hani eşime süpriz bi mektup hazırlamıştım ya onun yanında fb aramıza hoşgeldin minik taraftar yazılı bi body fb iki küçük çorap almıştım fanatik fb lidir eşim içime doğmuş demekkiama bi çorap daha alayım nocak oğluşuma çok muöpüyorum seni

Son düzenleme:

ablacımm inşallah ..senin batın bu aralar olmalı..hatta bir iki gün geçmişdir bile :) çünki geçen ay senden benden biriki gün önce gibiydin....

kızlar bu arada karbonat testine fazla güvenmeyin; çünki kk klubunde bir forumda okumuştum..kadının biri kendi oğluna yapıyor onun kide kabarıyorrr:)

ya bi dur toprak ya biraz heveslenelim şu karbonatları alıp :))))))))))))
yeşimmm Allah gönlünüze göre versin ablacım inşallah tez zamanda diyelim.
nisanbucum fb çorabı varsa olay bitmiştir zaten.
berkunum yapma adet geçene kadar şu testi ablacım hele bir bekle.
toprak sahi mi benim bat bu aralarda mıydı bak şimdi saçımdan tırnağıma tüm belirtilerimi yaşamaya başlıyorum.

ama yazan labarontmış canım kimya mezunu...

evet ablaaa:) dur hemen geçmişe döncem bulcan senin bat tarihini:)

ikizler ablacım geçen ay 13.senin kahve rengi akıntıların gelmeye başlamış...

bu arada berkun sende 12-13 gibi regl olmuşsun kuzum ; eee sende durumlar nasıl :)

Toprakcığım şubatta 28 çektiğine göre ikizler ablanında berkununda 15 mart batları aynı gündetiz bende 15 mart

yeşimcim seninde az kalmış ozaman ee nasılsın,belirti var nasılsın..

ayy berkun benim içim kıpır kıpır kız yaa nebileyim 1 saat sonra çizgin belirmiş,ben sendenn çok ümitliyimmmm

selam kızlarr.. nasılsınız? giremedim ben de cuma gününden beri siteye. Çalıştığım için haftasonu bakamıyorum siteye evde vaktim olmuyor. Dün de çok yoğundum giremedim gene. Gelelim benim test işlerinee...
Cuma günü her zaman yaptığım gibi gene işten çıkarken testimi aldım ama sabah yaparım diye düşünüyorum. Eşim dediki biraz daha geçsin üzülüyosun sonra pazartesi sabah yap, olmazsa doktora gideriz. Tamam dedim ben de ama pazar sabahı dayanamadım yaptım :) Sonuç tek çizgi. ama testte problem vardı sanırım çünkü control çizgisi çıkmadı, yanındaki çizgi belirdi sadece. Bi daha da test mest yapmıcam doktora gidicem. Hala adet olmadım ve bugün 43. gün oldu. Kürtajdan sonra biliyosunuz 41. gün adet olmuştum. Ümitlenmek istemiyorum ama yarın sabah artık doktora gitmenin vakti diye düşünüyorum. İçim içimi yiyor.
Aslında hem bi an önce öğrenmek istiyorum, hem de hamile değilsem diye bu öğrenme işini geciktirmeye çalışıp içimde bi umut kalsın istiyorum. Bu ne çelişkidir anlamadım.
Umarım sizde durumlar daha iç açıcıdır. Bu ayın hamişlerini tebrik ederim, darısı biz diğerlerinin başınaa..

ablaaaaa olsun senin yaaa bu ayyy benimm olmasın kimsenin olmasın ama senin olzun çok istiyorumg gercekten
toprağım gectigimiz ay da böyle olmustu sonra noral bozukluğu onun için aldirmıyorum şu an tam günümde yapacam ikinci testi u hafta ikizler aablamıi dileyecemmm
bu arada karbonatı denedim deli gibi değilsede çok az kabardı

evet canım dr git bencede..inş.hamişsindir ve dr.sana bu haberi verir..

kızlar ben de hala tam regl olamadım...
pazar günden beridir pembe akıntım var..çok değil..tuvalet kağıdına geliyor sadece..
bende pembe akıntımın bitmesini bekliyorum ..bugün 3.gün bakalım..

şimdi şöyle olabilir..1.adetim tam sökülmedi..psikoljik olabilir...
2.durum geç döllenme olmuş olabilir..ki öyleyse yerleşme döneminde olabilirim..o zaman ayın 17.sine kdr hala reglim başlamazsa o gün test yapıcam...

İnşallah ikinci durumdur..:)

ayyy canımmm inşallahhhh yerleşiyor olssunnn yaaa benimde ameliyattan beridir reglm hep senin dediğin gibi başlıyor hep bir üç gun kahverengiler sonra kırmızılar bakalım cumartesi kontrolde soracam neymiş ama inşallahh ssenin bebişin oralardadırrrr

yeşimcim seninde az kalmış ozaman ee nasılsın,belirti var nasılsın..

Ayy berkun benim içim kıpır kıpır kız yaa nebileyim 1 saat sonra çizgin belirmiş,ben sendenn çok ümitliyimmmm

belirti var ama uydurmasyon olarak görüyorum göğüsler hala aynı kasıklarımda aşırı ağrı var baş dönmem de var sabahları ağzım kuruyo değişik bi tat mide yanmam belim sırtım iğneleniyo ama dediğim gibi uydurmasyon olma ihtimali yüksek...

inş toprakcığım inş....

Canlar Ocak 10, şubat 13 evet arada 32 gün var yani son adet 32. günde olmuş, o zaman haftaya 18-19 gibi olabilir benim bat. bak şimdi bütün ay hiç oralı olma tam son hafta yine bekle ha bu hafta da unutaydım da süpriz olaydı.
berkunum hiç olur mu öyle ben tüm dualarımda Allahım önce kardeşlerime ver diyorum öncelik sizin. Sizin haberleri okurken hadi diyorum bir sonraki sayfada bi haber alıcam.
toprağım inşallah yerleşme kanamasıdır dua edicem senin için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…