Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Günaydın berkunum günaydın bugun p.tesi ve sendromuyla birlikteyim hala açılamadım haftasonu temizlik yap yap bitmiyo ne olcak bizim bu halimiz kızlar...

Canım inş hamişsindir dualarım seninle opt

bebişim çok güldüm ya sen şimdi beni görmelisin sanirım o hareketler iç güdüsel .

Cnm burdayım iyiyim bebişimizde iyi kalp atışını duyduk ama bende hiç belirti yok o nedenle bişey olacak diye korku içindeyim. aşermiyorum gögüslerim agrımıyo midem bulanmıyor

amanda amannnn annesinin miniğiii pipisini göstermiş annesineeee allahım nazaralarlar korusun ailenizi allahh analı babalı versin nisanım eee artık sana birde gelin lazım bizde bunun için çalışıyoruz

Sağol canımcım,evet en kısa zamanda bekliyorum gelinimi:123:

canım sen ne haber? nasılsınn..

Toprakcım iyiyim çok sağol canım!.. sabırsızlıkla bekliyorum...

Üzülme canım yaa, zaman zaman hepimiz o ruh halini yaşadık ve yaşıyoruz. Allah bir çıkş verecek inşaAllah!..

Canım benim yeni umutlar, yeni aya, hem bak senin bat 30 Mart görünüyor, hala bize Martta müjdeli haberi verme ihtimalin var yani. Canım benim...

canım nasılsın yoksun birkaçgündür

Geldim canım geldin biiznillah! İyiyim hamdolsun.

laviniacım olacak inşaAllah, Rabbimiz bize de hayırlı evlatlar verecek inşaAllah!.. Hala umutuyuz, durmak yok, yola devam canım...

Sana da günaydın, topiğin taze gelini. günün güzel geçsin inşaAllah!..

Kızlar bu arada oğluşum olacakmş kesin olarak öğrendik

Canım, Allah sağlık sıhhatele doğurmanı nasip etsin. Gelsin bakalım paşa, analı babalı büyüsün inşaAllah!..

Bunlar güzel belirtiler canım, ama kendini çok kaptırma olur mu? sonra üzüntümüzde çok fazla oluyor...

:)) Hadi bakalım Tugbacım, sen hazırsın galiba anneliğe, baksana uygulamalarda başlamış. Hadi canım Rabbimiz devamını getirsin inşaAllah!..

Berkuncanım haftasonu evde değildim canım. Akşam geldik eve.sizleri özlemişim gireyim bi bakayım dedim, pcnin azizliğine uğradım. Bişey yazamadan çıktım canım. bu arada ben Cuma Günü test yaptım 2. çizgiyi gördüm, cumartesi yaptım gördüm, pazar da yaptım çok silik gördüm, ama bugün yaptığım testte çizgi mizgi yok canım. Kayboldu gitti ikinci çizgi. Haftasonu nasılda mutluydum hamileyim diye. Hatta drumla bile görüştüm o da pazartesi gel de bir bakalım demişti. ama gitmeye gerek kalmadı galiba. Yaa öyle işte canım...

Igdeçiçegim gelmiş nasılsın bebişi dinlenebildin mi agrın sızin ya da belirtilerin var mı sürecini paylaş bizimle bat ne zaman senin kontrole ne zaman gideceksin

Ay cnm niye öyle oldu ki belki son test bozuktu sen kanda baktırsana

Canımm neden öyle diyorsunn sen genede git doktoruna lütfen ihmal etmeee ne olmuşş neden olmuşş öğren sen artık tedavi süreci içerisindesinn amann gitmeme gerek yok dememelisinnn bir yola girdinnn hemen pes etmek yok öyleee lütfenn ihmal etme iğdeçiçeğimm nolluurr gitt doktorunaaa

Igdeçiçegim gelmiş nasılsın bebişi dinlenebildin mi agrın sızin ya da belirtilerin var mı sürecini paylaş bizimle bat ne zaman senin kontrole ne zaman gideceksin

Ay cnm niye öyle oldu ki belki son test bozuktu sen kanda baktırsana

Yok canım yok, Hani aşılama öncesi çatlatma iğnesi yaptılar ya, işte o iğnenin içinde beta HCG hormonu varmış. O nedenle idrar testi pozitif çıkmış. durum bu senin anlayacağın. Ben de Cuma günü tam emin olamadım zaten, o nedenle testi tekrar tekrar yyaptım. Bakalım yarın dr.a gidecektim ama sanırım gitmiyeceğim, Cuma ya da Cumartesiye kadar bekleyim diyorum. Kasık bölgemde sürekli bir rahatsızlık hissi var. Öyle çok belirgin değil, bir de akıntım acaipleşti, işte bu nedenlerle ümitliyim.Bakalım bekleyip göreceğiz inşaAllah, Mevla görelim neyler neylerse güzel eyler.

napayım berkuncanım yaa biliyosun bana pko dedi doktor o günden sonra ben galiba heyecanımı yitirdim o gune kadar günlerimi cok heyecanlı geçiriyordum ha bugun oldumu, ay tuttumu filan..ee napayım şimdi canım dogru düzgün yumrtlamıyorum yumurtlasamda çatlamayıp kiste çeviriryor ..tabiki hala umutluyum ama dediğim gibi işte artık öyle takip filan yapmıyorum..kendi haline bıraktım ve kendime mayıs ayına kadar süre verdim o zmana kadar hala hamile kalmaz isem ..iyi bir doktora gidicegım ve tedavi olacagım hayırlsıı Allahtan inşallah Rabbim cok aratmadan nasip edder bebişlerimizi

ayyy iğdeçiçeğimm yaa silik milik görmüşsün işte belki de tutmuştur bebişin hadi Allahın izniyleee

ohhh dedirttin vallahaaa bende sen yazıyorsun gün hesaplamaya çalışıyorumm dah bir hafta oldu diyorumm nasıl bu kadar kısa sürede pozitifi gördüki diyorummm ayyy allahımmmm bebişlerin sıkı sıkı tutunsunnn sana canım arkadaşımmm

Laviniamm canım benimm bence mayısa kadar bekleyeceine iyi bir doktor bulup pko için bir teadavi durumunu değerlendirsen belki dahada hızlandırmış olursun süreci ama sen genede umutlarını ve heyecanını yitirme canım benim bak forumda gir bir oku pko olupda gebe kalan bir sürü arkadaşımız varr neden olmasınn yada kendini neden lmayacakmış gibi düşünmeye zorluyorsunnn olmazzzz kızarımm haaaaa toparla bakalımm kendiniii daha senin için halay çekecezz göbek atacakkk aaaaa

Tamam Berkuncanım, Randevumu iptal etmeyi düşünüyordum ama, seninde dediğin gibi sanırım gitsem iyi olacak. Teşekkür ederim canım karar vermemde yardımcı oldun. :)))

Teşekkür ederim bitanem, Allah razı olsun!.. Bakalım yarın yine de gideyim doktoruma hayırlısı ile inşaAllah!.. Seni kocaman öptüm canım. Şimdi okula gidiyorum akşama görüşürüz canım...

Teşekkür ederim bitanem, Allah razı olsun!.. Bakalım yarın yine de gideyim doktoruma hayırlısı ile inşaAllah!.. Seni kocaman öptüm canım. Şimdi okula gidiyorum akşama görüşürüz canım...

Bende seni kocamann öpüyorum canım arkadaşım benimm hadi sana iyi derslerrrrr

Iğdeçiçeği canım tabiki git doktora bi durum değerlendirmesi yap inş bebişler seninle olacak rabbimin izniyle iyi haberlerini bekliyo olacağız...

Kızlar ya ben artık çok fazla unutkan oldum dalgınlıktan diyordum ama artık hat safhaya ulaştı neden böyle oldum ben ya....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…