Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Günaydın berkunum günaydın bugun p.tesi ve sendromuyla birlikteyim hala açılamadım haftasonu temizlik yap yap bitmiyo ne olcak bizim bu halimiz kızlar...

Kızlar ikinci hafta olacaak göğsümdde hala o ağrı ama sol göğsüm ve ayrıca sabahları mide yanması ekşimesi ve birazda bulantı var karın ağrısı hergün var felaket bi şekilde dün bi kaç kere baş dönmemde oldu ama kendimi umutlandırmak istemiyorum berkunun dediği gibi uydurmasyon mu yapıyorum acaba

Canım inş hamişsindir dualarım seninle opt

Uydurmasyon muydurmasyon o bile güzel tatlimmm:):) hani ben gecen yazdim yaa cooook hafif mi cizgi cikti diye. Siz beni bi göreceksiniz:) karnimi oksamaya basladim o gün eve ilac alacaktim camasirlar icin geri almadim agir olur tasiyamam birsey olur diye. Sonra birde yere birsey düstü onu egilip yerden alma seklim var, sanirsinki 9 aylik hamilegim dogurdum doguracam o sekil yani:):):):):)

bebişim çok güldüm ya sen şimdi beni görmelisin sanirım o hareketler iç güdüsel .

toprağım laviniyam silzerede günaydın toprakcım hemen kendine gelmişsinnn canımmm ne yapalım başa gelen çekiliyor yapacak pek birşeyimiz yok
laviniayam sende öyle zor olacak olmacak falan gibi şeyleri nereden aklına getiriyorsun sen cıksss çıkart aklında tatlım olcağına inan bakalim bu ay ben öyleyim olcak diye inançlıyımm inşallahh dualarımizla gelecek bebişlerimizzzz
iğdeçiceğimm anatolyamm ihmall etmeyin biziiiii
coldriver sendede ses yokkk bebeğin nasıllll
yeşimcimm tuğbacım yasemincimm sizede günaydınnnn
mrvb özlendin habeerin olaaa çabuk gel artıkinnn

Cnm burdayım iyiyim bebişimizde iyi kalp atışını duyduk ama bende hiç belirti yok o nedenle bişey olacak diye korku içindeyim. aşermiyorum gögüslerim agrımıyo midem bulanmıyor

amanda amannnn annesinin miniğiii pipisini göstermiş annesineeee allahım nazaralarlar korusun ailenizi allahh analı babalı versin nisanım eee artık sana birde gelin lazım bizde bunun için çalışıyoruz :emir_bebek::nazar:

Sağol canımcım,evet en kısa zamanda bekliyorum gelinimi:123:

canım sen ne haber? nasılsınn..

Toprakcım iyiyim çok sağol canım!.. sabırsızlıkla bekliyorum...

İşte şimdi de iğdeçiçeğim ile toprağımı okuyunca ağlamaya başladım, kızlar iyi ki varsınız o kadar dibe vurdum ki, göz damlam gözümün ucunda bir de evde eşim üzülmesin diye birşey yok neşeli davranmayı oynuyorum ya iyice yıprandım. Bakmayın siz alınganlığıma size geçiyor şimdi nazım ağlamaya yer arıyorum...:KK14:

Üzülme canım yaa, zaman zaman hepimiz o ruh halini yaşadık ve yaşıyoruz. Allah bir çıkş verecek inşaAllah!..

kızlar..an itibariyle kırmızılar geldi..
bugün benim bat tarihimde..dün gebelik testi yapmıştım.bir umutla silik çizgi çıkarmı diye sabaha kadr takip ettim..sbh gene gebelik testi yaptım..tabi ki tek çizgi..tabi morelim bozuldu.çünki yumrtalama tarihimi biliyodum ve 14.gün bugün eğer gebelik varsa teste çıkması düşünür diye düşünüyodum..öğlene kdr gittim geldim teste baktım ışığa tutdum.Hani dedim silik çıkar ben görürüm belki diye..gölgesi bile çıksa sevineceğim..öğlen wc girdim..tuvaletimi yaptım..işte deli gönül..çekmecede kesin gebelik olduğu zaman sakladığım prediktör gebelik testim vardı..o test adetten 4 gün öncesin yani bhcg 12 değerini ölçebiliyor..ben onu saklıyordum çünki o testi çok pahalıya almıştım bide onu öyle bir ayarlamışlarki idrar yapılan kısm kırılıp ömür boyu saklayabiliyosun..bende kesin hamile olduğumda yapıp çift çzigiyi saklayacaktımm..
ve öğlen girdimya wc yaptım tuvaletimi.ama içim sıkkındı..neden çıkmadı bu gebelik testi niye çift çizgi çıkmadı diye üzülüyodum..wcden çıktım tuvaletim olmamasına rağmen predüktör gebelik testi açtım..bir iki damlada olsa yapıp o testide yapıcaktım..delillik işte..inanasm gelmiyordu..yaptım ve tabiki tek çizgi....temizlik yaptım..aklım hep "niye olmuyor,neden böyle,üzülüyorum,..."sonra işim bitti..film izledik eşimle..karnımda bir doluluk hissediyorum..wc gidicem ve pembeleri görücem biliyorum..gitmedim bir süre wc..hani o umut varya insanın içinde..
...ve gittim...kırmızıları gördüm...
arkadaşlarımıza morel veriyoruz hep,canını sıkma hayırlısı diyoruzda..insanın kendisine olunca kendine dinletemiyosun o lafları.....
komşularımında..iş yerindeki arkdaşlarımında bana acıması (bana öyle geliyodur belki) dua etmeleri,beni üzüyor.......

kafaya takmama meselesi o nasıl olucak..diyorum ki yumurtlama hesabı yapmayım..ama olmuyorki illaki bilinçaltına işlemiş ,hesap yapıyosun ve sonrası çorap söküğü gibi gelior..hamilemiyim kasığım göğsüm demeye başlıyosun..nasıl yapıcaz kafaaya takmamayı...

can sıkkın gençler.....paylaşmak istedim :)..
biraz okuyum burayı..sonra yarına yemek yapılack..bide ütü var..bunları yaparkende kafamda düşünür düşünür kurar kurarımmm..kendinize iyi bakın..öpüyorum

Canım benim yeni umutlar, yeni aya, hem bak senin bat 30 Mart görünüyor, hala bize Martta müjdeli haberi verme ihtimalin var yani. Canım benim...

canım nasılsın yoksun birkaçgündür

Geldim canım geldin biiznillah! İyiyim hamdolsun.

günaydın canlarımmmm ya kızlarr gene neler nelr olmuş oku oku bitiremerdim oncelikle hamile olan yasemin arkadasımızı tebrik etmek isterimm:KK9: hayırlısıyla allah kucagına almayıda nasip etsin.. tuğbacım canım batın 19ysa testını cok bence cok erken yapmıssın tatlım bıraz daha sabırlı olmalısın:KK34:toprakcıgım regl olmuşsun:KK43: üzülme bitanem diyecegım ama biliyorum öyle olmuyor işte bende senin gibi temmuz ayından beri bebiş hasretiyle yanıyorum Rabbim inşallah ikimizide öteki temmuza kalmadan bebişimize kavuşturur ..ikizler ablacım ben sana kıyamam yaa seni okdar iyi anlıyorumki şuanda sende istiyorsun ama şartlar dolayısıyla uzaksın bu bebek fikrine aslında bende senin gibiyim sayılırım , en son doktora gıttıgımden berı aynı ruh halındeyım bende kolay kolay olmayacagını anladıgım günden beri kendimi soyutladım biraz ama yinede burdaki canları merak ediyorum..nisanbucugumuzda seni özlediğinden öyle dedi..hem nisanımız cinsiyet öğrenmiş tatlım kesinleştimi paşamızın geldiği:KK9: berkuncanım ve iğdeçiçeğim sizdende hayırlısıyla güzel haberler bekliyorumm hadi bakalımm.bu topikteki herkes tek teekk hamile kalcak ve biz güzel anneler topiği diye topik acacaktık unuttunuzmu:KK34::KK34:

laviniacım olacak inşaAllah, Rabbimiz bize de hayırlı evlatlar verecek inşaAllah!.. Hala umutuyuz, durmak yok, yola devam canım...

kızlar hepinize kocaman günaydınlar bu hafta inş hepimiz için çok hayırlı geçer hepinizi çok çok çok özledim yasmin berkun igdeçiçeği tuğba nisan lavinya hepinizi çok öpüyorum bu arada ikizler abla beni hamile zannetmiş ama olsun çok mutlu oldum hem belki bu bi işarettir....

Sana da günaydın, topiğin taze gelini. günün güzel geçsin inşaAllah!..

Kızlar bu arada oğluşum olacakmş kesin olarak öğrendik :KK55:

Canım, Allah sağlık sıhhatele doğurmanı nasip etsin. Gelsin bakalım paşa, analı babalı büyüsün inşaAllah!..

Kızlar ikinci hafta olacaak göğsümdde hala o ağrı ama sol göğsüm ve ayrıca sabahları mide yanması ekşimesi ve birazda bulantı var karın ağrısı hergün var felaket bi şekilde dün bi kaç kere baş dönmemde oldu ama kendimi umutlandırmak istemiyorum berkunun dediği gibi uydurmasyon mu yapıyorum acaba

Bunlar güzel belirtiler canım, ama kendini çok kaptırma olur mu? sonra üzüntümüzde çok fazla oluyor...

Uydurmasyon muydurmasyon o bile güzel tatlimmm:):) hani ben gecen yazdim yaa cooook hafif mi cizgi cikti diye. Siz beni bi göreceksiniz:) karnimi oksamaya basladim o gün eve ilac alacaktim camasirlar icin geri almadim agir olur tasiyamam birsey olur diye. Sonra birde yere birsey düstü onu egilip yerden alma seklim var, sanirsinki 9 aylik hamilegim dogurdum doguracam o sekil yani:):):):):)

:)) Hadi bakalım Tugbacım, sen hazırsın galiba anneliğe, baksana uygulamalarda başlamış. Hadi canım Rabbimiz devamını getirsin inşaAllah!..

toprağım laviniyam silzerede günaydın toprakcım hemen kendine gelmişsinnn canımmm ne yapalım başa gelen çekiliyor yapacak pek birşeyimiz yok
laviniayam sende öyle zor olacak olmacak falan gibi şeyleri nereden aklına getiriyorsun sen cıksss çıkart aklında tatlım olcağına inan bakalim bu ay ben öyleyim olcak diye inançlıyımm inşallahh dualarımizla gelecek bebişlerimizzzz

Berkuncanım haftasonu evde değildim canım. Akşam geldik eve.sizleri özlemişim gireyim bi bakayım dedim, pcnin azizliğine uğradım. Bişey yazamadan çıktım canım. bu arada ben Cuma Günü test yaptım 2. çizgiyi gördüm, cumartesi yaptım gördüm, pazar da yaptım çok silik gördüm, ama bugün yaptığım testte çizgi mizgi yok canım. Kayboldu gitti ikinci çizgi. Haftasonu nasılda mutluydum hamileyim diye. Hatta drumla bile görüştüm o da pazartesi gel de bir bakalım demişti. ama gitmeye gerek kalmadı galiba. Yaa öyle işte canım...

Igdeçiçegim gelmiş nasılsın bebişi dinlenebildin mi agrın sızin ya da belirtilerin var mı sürecini paylaş bizimle bat ne zaman senin kontrole ne zaman gideceksin

Toprakcım iyiyim çok sağol canım!.. sabırsızlıkla bekliyorum...

Üzülme canım yaa, zaman zaman hepimiz o ruh halini yaşadık ve yaşıyoruz. Allah bir çıkş verecek inşaAllah!..

Canım benim yeni umutlar, yeni aya, hem bak senin bat 30 Mart görünüyor, hala bize Martta müjdeli haberi verme ihtimalin var yani. Canım benim...

Geldim canım geldin biiznillah! İyiyim hamdolsun.

laviniacım olacak inşaAllah, Rabbimiz bize de hayırlı evlatlar verecek inşaAllah!.. Hala umutuyuz, durmak yok, yola devam canım...

Sana da günaydın, topiğin taze gelini. günün güzel geçsin inşaAllah!..

Canım, Allah sağlık sıhhatele doğurmanı nasip etsin. Gelsin bakalım paşa, analı babalı büyüsün inşaAllah!..

Bunlar güzel belirtiler canım, ama kendini çok kaptırma olur mu? sonra üzüntümüzde çok fazla oluyor...

:)) Hadi bakalım Tugbacım, sen hazırsın galiba anneliğe, baksana uygulamalarda başlamış. Hadi canım Rabbimiz devamını getirsin inşaAllah!..

Berkuncanım haftasonu evde değildim canım. Akşam geldik eve.sizleri özlemişim gireyim bi bakayım dedim, pcnin azizliğine uğradım. Bişey yazamadan çıktım canım. bu arada ben Cuma Günü test yaptım 2. çizgiyi gördüm, cumartesi yaptım gördüm, pazar da yaptım çok silik gördüm, ama bugün yaptığım testte çizgi mizgi yok canım. Kayboldu gitti ikinci çizgi. Haftasonu nasılda mutluydum hamileyim diye. Hatta drumla bile görüştüm o da pazartesi gel de bir bakalım demişti. ama gitmeye gerek kalmadı galiba. Yaa öyle işte canım...

Ay cnm niye öyle oldu ki belki son test bozuktu sen kanda baktırsana

Berkuncanım haftasonu evde değildim canım. Akşam geldik eve.sizleri özlemişim gireyim bi bakayım dedim, pcnin azizliğine uğradım.Bişey yazamadan çıktım canım. bu arada ben Cuma Günü test yaptım 2. çizgiyi gördüm, cumartesi yaptım gördüm, pazar da yaptım çok silik gördüm, ama bugün yaptığım testte çizgi mizgi yok canım. Kayboldu gitti ikinci çizgi. Haftasonu nasılda mutluydum hamileyim diye. Hatta drumla bile görüştüm o da pazartesi gel de bir bakalım demişti. ama gitmeye gerek kalmadı galiba. Yaa öyle işte canım...

Canımm neden öyle diyorsunn sen genede git doktoruna lütfen ihmal etmeee ne olmuşş neden olmuşş öğren sen artık tedavi süreci içerisindesinn amann gitmeme gerek yok dememelisinnn bir yola girdinnn hemen pes etmek yok öyleee lütfenn ihmal etme iğdeçiçeğimm nolluurr gitt doktorunaaa

Igdeçiçegim gelmiş nasılsın bebişi dinlenebildin mi agrın sızin ya da belirtilerin var mı sürecini paylaş bizimle bat ne zaman senin kontrole ne zaman gideceksin

Ay cnm niye öyle oldu ki belki son test bozuktu sen kanda baktırsana

Yok canım yok, Hani aşılama öncesi çatlatma iğnesi yaptılar ya, işte o iğnenin içinde beta HCG hormonu varmış. O nedenle idrar testi pozitif çıkmış. durum bu senin anlayacağın. Ben de Cuma günü tam emin olamadım zaten, o nedenle testi tekrar tekrar yyaptım. Bakalım yarın dr.a gidecektim ama sanırım gitmiyeceğim, Cuma ya da Cumartesiye kadar bekleyim diyorum. Kasık bölgemde sürekli bir rahatsızlık hissi var. Öyle çok belirgin değil, bir de akıntım acaipleşti, işte bu nedenlerle ümitliyim.Bakalım bekleyip göreceğiz inşaAllah, Mevla görelim neyler neylerse güzel eyler.

napayım berkuncanım yaa biliyosun bana pko dedi doktor o günden sonra ben galiba heyecanımı yitirdim o gune kadar günlerimi cok heyecanlı geçiriyordum ha bugun oldumu, ay tuttumu filan..ee napayım şimdi canım dogru düzgün yumrtlamıyorum yumurtlasamda çatlamayıp kiste çeviriryor ..tabiki hala umutluyum ama dediğim gibi işte artık öyle takip filan yapmıyorum..kendi haline bıraktım ve kendime mayıs ayına kadar süre verdim o zmana kadar hala hamile kalmaz isem ..iyi bir doktora gidicegım ve tedavi olacagım hayırlsıı Allahtan inşallah Rabbim cok aratmadan nasip edder bebişlerimizi

ayyy iğdeçiçeğimm yaa silik milik görmüşsün işte belki de tutmuştur bebişin hadi Allahın izniyleee :KK9::KK9:

Yok canım yok, Hani aşılama öncesi çatlatma iğnesi yaptılar ya, işte o iğnenin içinde beta HCG hormonu varmış. O nedenle idrar testi pozitif çıkmış. durum bu senin anlayacağın. Ben de Cuma günü tam emin olamadım zaten, o nedenle testi tekrar tekrar yyaptım. Bakalım yarın dr.a gidecektim ama sanırım gitmiyeceğim, Cuma ya da Cumartesiye kadar bekleyim diyorum. Kasık bölgemde sürekli bir rahatsızlık hissi var. Öyle çok belirgin değil, bir de akıntım acaipleşti, işte bu nedenlerle ümitliyim.Bakalım bekleyip göreceğiz inşaAllah, Mevla görelim neyler neylerse güzel eyler.

ohhh dedirttin vallahaaa bende sen yazıyorsun gün hesaplamaya çalışıyorumm dah bir hafta oldu diyorumm nasıl bu kadar kısa sürede pozitifi gördüki diyorummm ayyy allahımmmm bebişlerin sıkı sıkı tutunsunnn sana canım arkadaşımmm:KK16:

napayım berkuncanım yaa biliyosun bana pko dedi doktor o günden sonra ben galiba heyecanımı yitirdim o gune kadar günlerimi cok heyecanlı geçiriyordum ha bugun oldumu, ay tuttumu filan..ee napayım şimdi canım dogru düzgün yumrtlamıyorum yumurtlasamda çatlamayıp kiste çeviriryor ..tabiki hala umutluyum ama dediğim gibi işte artık öyle takip filan yapmıyorum..kendi haline bıraktım ve kendime mayıs ayına kadar süre verdim o zmana kadar hala hamile kalmaz isem ..iyi bir doktora gidicegım ve tedavi olacagım hayırlsıı Allahtan inşallah Rabbim cok aratmadan nasip edder bebişlerimiz
Laviniamm canım benimm bence mayısa kadar bekleyeceine iyi bir doktor bulup pko için bir teadavi durumunu değerlendirsen belki dahada hızlandırmış olursun süreci ama sen genede umutlarını ve heyecanını yitirme canım benim bak forumda gir bir oku pko olupda gebe kalan bir sürü arkadaşımız varr neden olmasınn yada kendini neden lmayacakmış gibi düşünmeye zorluyorsunnn olmazzzz:KK20: kızarımm haaaaa toparla bakalımm kendiniii daha senin için halay çekecezz göbek atacakkk aaaaa :KK66::KK66::KK66:

Canımm neden öyle diyorsunn sen genede git doktoruna lütfen ihmal etmeee ne olmuşş neden olmuşş öğren sen artık tedavi süreci içerisindesinn amann gitmeme gerek yok dememelisinnn bir yola girdinnn hemen pes etmek yok öyleee lütfenn ihmal etme iğdeçiçeğimm nolluurr gitt doktorunaaa

Tamam Berkuncanım, Randevumu iptal etmeyi düşünüyordum ama, seninde dediğin gibi sanırım gitsem iyi olacak. Teşekkür ederim canım karar vermemde yardımcı oldun. :)))

ohhh dedirttin vallahaaa bende sen yazıyorsun gün hesaplamaya çalışıyorumm dah bir hafta oldu diyorumm nasıl bu kadar kısa sürede pozitifi gördüki diyorummm ayyy allahımmmm bebişlerin sıkı sıkı tutunsunnn sana canım arkadaşımmm:KK16:

Teşekkür ederim bitanem, Allah razı olsun!.. Bakalım yarın yine de gideyim doktoruma hayırlısı ile inşaAllah!.. Seni kocaman öptüm canım. Şimdi okula gidiyorum akşama görüşürüz canım...

Teşekkür ederim bitanem, Allah razı olsun!.. Bakalım yarın yine de gideyim doktoruma hayırlısı ile inşaAllah!.. Seni kocaman öptüm canım. Şimdi okula gidiyorum akşama görüşürüz canım...

Bende seni kocamann öpüyorum canım arkadaşım benimm hadi sana iyi derslerrrrr:KK54::KK54:

Iğdeçiçeği canım tabiki git doktora bi durum değerlendirmesi yap inş bebişler seninle olacak rabbimin izniyle iyi haberlerini bekliyo olacağız...

Kızlar ya ben artık çok fazla unutkan oldum dalgınlıktan diyordum ama artık hat safhaya ulaştı neden böyle oldum ben ya....

X