Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Aynen canım teşekkürler inş ömrümüz o günkü gibi mutlu huzurlu geçer...rabbim herkese mutluluk huzur varsin...

Teşekkür ederim canım

Canım teşekkür ederim benim salgın değilde karnıma bi ağrı girdi üşüttüm galiba ama iyiyim şimdi

Aaa demi o vardı ne güzel olmuş nice mutlu huzurlu senelere canım önemli olan ikinizsiniz gerisi boş salla gitsin
Tamam canım inş en kısa zamanda gideceğim çok çok teşekkür ederim...

Ne demek rica ederim

Allahtan bir isteği olanlar öncelikle güzelce bir abdest alamalı mümkünse gusul abdesti de alınırsa daha iyi olur.Niyet ederek Allah rızası için 2 rekat namaz kılınır.Önce Günahların affı için tövbe istiğfar edilir.Sonra peygamberimize salatü selam geitirlir.Allaha sonsuz şükür ve hamd edilir.Yapacağınız dua nın öncelikle Allahın rızasını kazanmak olduğunu Allaha bildirmek ve bu dua hürmetine,habibi hürmetine duanın kabul olmasını dilemelisin.Dua ederken de aklını ve gönlünü isteğine yönlendirerek ve mutlaka kabul olacağına inanarak dua etmelisiniz.
Şimdi duaları veriyorum Allah hakkınızda hayırlı olacak sa dualrınızı kabul etsin ve makbul dualardan etsin.
Cocuklari Olmayanin Insallah Cocuklari Olmasi icin
19 gece arka arka ya okunur.
*-Abdes alip Allah rizasi icin 2 rekat namaz kilinir
*-Kibleye karsi oturarak
*-Niyet edilir
* 21 defa Selavatu selam okunur
* 1 adet Fatiha
*3 adet Ihlas
* 15 adet Ayetul Kursi
* 95 adet .Bismillahir Rahmanur Rahim Ferdun Hayyun Kayyemun Hakemun Adlun Kuddus
Inne Rabbeke Huvel Hallakul Alim
* 661 defa = Ya Musavvir Ya Halik Ya Bari okunur
*ALLAHA sukret
tecrube edilmistir
=kaynagi Gizli Ilimler Hazisesinden alintidir .
not=
Ilk gece okumaya baslamadan once Namaz kilinir
Diger geceler sart degil namaz kilmak ama istiyen kilabilir
MANASI
YA MUSAVVIR
Herseye Butun Varliklara Sekil verendir
YA Halik
Yaratan Halk eden .Yoktan var eden
Ya Bari
Ornegi olmaksizin Yaratan ve Mukemmel Olarak Yaratan demektir
Ayrıca başka bir tertib daha var.
Çoçuğu olmayanlar 4 Cuma üstüste 1000 kere “Ya Evvel” okumalıdır.
Çoçugu olmayan kimse 707 kere “Ya Varis” okursa Allahin izniyle hayırıi evlat sahibi olur.
Allah yar ve yardımcınız olsun.En önemliside mutlaka isteğinizi Allah’tan isterken Hakkınızda hayırlı ise kabul etmesini hayırlı değilse olmamasını isteyin.Her konuda böyle değilmi.

Son düzenleme:

Bak şimdi yaa sizler böyle derseniz ben ne yapayım?? Benim 4 sene oldu bebek bebek diyeli. Sizlerin düşndüklerini, hissettiklerini ben de yaşadım önceden. Ama kızlar ümitsizliğe düşmek,ağlamak sızlamak hiç birşeyi değiştirmiyor sadece bizlere oluyor olan.Bizler savaşmalı ve Rabbime teslim olmalıyız. Kafaya taktıkça olmuyor bu iş belli. Lütfen oluruna bırakın.Eğer ki olmuyorsa vardır bunda da bir hayır.

Ayy çok güzel yapmışsın canım.Bakma sen sevmeyiz dediklerine. Eşim bana fantezi gecelik aldırmazdı gerek yok diye. Bir kere ucuz buldum aldım adam bayıldı

NİSANBUcuğum çokk geçmiş olsun.Dikkat et kendine aman deyim.

kızlar merhaba; cok geçmiş olsun arkadasım allah hepimizn yardımcısı olsun dileyen herkese evlat nasip etsin inş.

kızlar tecrübelerinize ihtiyacım var adetime bir hafta var kısaca anlatıyım kasık bölgemde kramp şeklinde batmalar oluyo sırtım cok agrıyo karnımın içi acıyor mide yanması agrısı yaşıyorum bulantım cok oluyo her yemekten sonra ve halsizleşiyorum çalışıyorum dinlenme gibi bi lüksüm yok suan o kadar halsizim ki saatlarce uyuyabilirim akıntım coktu 2 3 gündür baya azaldı sizce hamile olabilirmiyim yardımcı olun

inaşallh hamilesindir canım..belirtiler onu gösteriyor ama sende farkındasındır ki hiç bişey tam kesin olamıyor adet gecikmesinin dışındakiler..Ancak vücudunu en iyi bilen sensindir..yani bşyler farklıdır her aydan,hissedersin..öyle bişeymi..bide tam bat tarihin ne zaman

canım benim teşekkür ederim yardımcı oldgun için 9 yada10 mart gibi olmam gerekiyor yaklaşık 10 aydır bekliyoruz bu sürec cok sıkıntılı rabbim herkesin gönlünden gecenin hayırlısını versin

çocugu olmayanlar için bir dua buldum okumanızı tavsiye ederim:
resul-i ekrem sallallahü aleyhi ve sellemin şöyle buyurdugu rivayet edilir:
-cebrail aleyhisselam bana şöyle bir ilaç ögrettiki o varken ne başka bir ilaca muhtaç olurum nede doktora.
ebu bekir,ömer,osman ve ali radiyallahü anhüm:
-o ilaç nedir?ey ALLAHIN resülü bizim ona ihtiyacımız vardır derler.
yagmur suyundan bir miktar su alınır.üzerine fatiha suresi,ihlas suresi,kul euzü birabbil felakı,kul euzü birabbinnası ve ayetelkursi her biri yetmiş kerre olmak üzere okunup,akşam sabah yedi gün o sudan içilirse,beni hak peygamber olarak gönderen ALLAHA yemin ederim bana cebrail dediki:bu sudan kim içerse ALLAHU TEALA onun vücudundan her türlü hastalıgı giderir.onu bütün hastalık ve sancılarından kurtarır. kim osudan karısına içirip onunla cima ederse ALLAHIN izniyle HAMİLE kalır.göz agrısını,balgamı,gögüs ve diş agrılarını keser.bunun faydalarını saymakla bitmez.denilmiştir.
kızlar yagmur yagsaydı ben okuyacaktım artık yagmurun yagmasını bekliyecem napalım.

Çocuğu Olmayanlar İçin Merhaba,çok yakın bir ahbabımızın komşusu uzun zamandır çocuk sahibi olmaya çalışıyormuş.Hanımın babası umreye gittiğinde,tanımadığı bir zat yanına gelip,durumu hiç bilmediği halde,bir dua terkibi veriyor ve çocuklarınız bunu mutlaka uygulasın diye nasihatte bulunuyor.Hakikaten,bu dua vesilesiyle çocuğu olmayan hanım hemen o ay hamile kalıyor.İlgilenenler için uygulama şöyle:Kuranı Kerimdeki İbrahim suresi 33. ayetten(ve ataküm ile başlayan ayet) 43. ayete kadar olan kısım(259.sayfanın tamamına denk geliyormuş) 9 kişi tarafından 9'ar defa,yani toplamda 81 defa bir elmaya(aynı elmaya) okunuyor.Karı-koca elmayı ortadan ikiye bölerek yiyor.İnşallah evlat sahibi olmak isteyenlere vesile olur.

Bakara süresi :127-128 ayetler arası
Ali imran suresi :38 ayetin sonuna kadar
araf suresi :189-190 ayet arası
hud suresi :69-77 ayet arası
meryem suresi :ilk sayfasının tamamı
enbiya suresi :89-91 ayet arası
furkan suresi :73-74 ayet arası
saffat suresi :83-113 ayet arsı
şura suresi :49-51 ayet arası
nuh suresi :12-13 ayet arası

bu ayetler bittikten sonra

21.adet el musavvir
21.adet ya musavvir
okunup dua edilece 40 gün boyunca okunması gerekir.

canım Allah Razı olsun paylaşımların için..ama itiraf etmek gerekirse ben bunların çoğunu yapamam.Hatta şu elma işini duymuştum ama açıkcası biraz tedirgin oldum..ben her namazda dualarımı tamamlarken Tüm isteyenlerle birlikte ..hayırlısı ise hayırlı zamanda hayırlı olucak evlatlar istiyorum..İsterkende Esma-ül Hüsnadan güzel isimleriyle" El Halik- El Bari- El Musavvir" istiyorum. Bide şu ezberlediğimiz Hz.Zekeriyanın duasını aklıma geldikçe yolda asansörde yatarken türkçesinide düşünerek dua ediyorum..

Son düzenleme:

toprakcım tercüman oldun vallaha bende yapabilecgimi pek sanmıyorum ama bir şey okuyacamm bu ay kv dem söyledi 41 kere meryem suresi okudedi çok faydalı imiş onu yapabilirim sadeece

Hepsini netten buldum canım belki denemek isteyen olur diye evt hz zekeriyanın duası inanılmaz şekilde dilimde benimde..

Kızlar meryem suresini ben geçen ay okudum. Bu aydan pek ümidim yok. Nasipse diğer ay tekrar okumayı düşünüyorum.

Canım evet belirtilerin benziyor gerçekten ama bunu en yakın bat gübü öğrenebilirsin 9 nda bir test yap bakalım ben öyle öğrenmiştim inşaallah hamilesindir

Ben geldim kızlar! Hepinizi çok özledim. Ara ara yazdıklarınızı okudum, cevap yazmayı çok istedim ama kendimde yazacak takati bulamadım. cumartesi ve pazar aşılamadan sonra hem ağrım hem de kanamam oldu. Azıcıkta moralim bozuldu. Şimdi iyiyim hamdolsun. Kanamam kesildi, ağrım azaldı. 3 gün rapor aldım.Perşembe'ye kadar evdeyim inşaAllah!.. Şuan ne hissettiğimi bilmiyorum. Çok belirsiz duygular arasında gel-gitler yaşıyorum. Ama iyi olacak gibi geliyor biiznillahi Teala!.. Biz elimizden geleni yaptık, artık gerisi Mevla'nın işi. Allah (c.c.) hepimiz hakkında haırlısını nasip etsin inşaAllah!..
Berkuncan, ikizler, anatolya, nisanbu, coldriver, lavinia, toprak, mrvb, tugba, yesim, nartanesi hepinizi özledim, hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.Manevi desteğiniz her zaman benimleydi kızlar. Allah(c.c.) hepimizi her daim yar ve yardımcısı olsun! Amin!..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…