Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

eee anlat bakalım şimdi bu anahtarın parasını böyle 1 milyon birmilyon 40 kişidenmi topluyormuşsun

evet çalışan kişlerden alıcaksın yanlız 1 lira 40 lira olduktan sonra kuyumcudan anahtar alıcaksın küçük bişey kolye ucu üstünede ne kadar eksik se sen veriyosun sonra eşin fetih suresi okuyup dilegini diliyo ve sen takıyosun sonra hiç cıkarmıyosun taki dilek kabul oluncaya kadar

canım yanlış anlama ama zaten fetih suresini okuyup rabbimize el açtığımızda rabbim isterse dilek demeyelimde duamızı kabul eder inş...dünya dua üzerine kurulu YANİ ANAHTARA OKUYUP TAKMAYA GEREK OLDUĞUNU FALAN DÜŞÜNMÜYORUM..

Son düzenleme:
evet yaa bu aralarrr bir hoşum peki bebeğini aradığın süre içerisinde hiç benim gibi garip hisler hissettinmi?
Canım hiç hatırlamıyorum yaa ama bi rahatlık vardı o ay üzerimde benim olursa olur gibilerinden

toprakcım inşallah güze haberler aırız hepinizin batlar yakın galiba demi,geçer geçer bak bugün salı yarın haftanın ortası perşembede ggeldiyse ooo bilki cuma gelmiştir,cumaaa işte haftasonu hafta bittii

Inş hepimiz hamileyizdir topiğimizde patlama olur bugun hava güzel iş yerinden kaçıp eminönüne gidip deniz havası alasım var ya...
Yeşimcim bizim içinde alır mısın o havadan azıck:119:

İnşallah kabul olur duaların bende ilk kez duydum:44:

canımm valla harikasın supersin..ne güzel geçirmişsin haftaya:) bal gibisin balll :)

İkizlerim can arkadaşım teşekkür ederim. Allah razı olsun! Dualarınızda unutmayın beni canım!..

Anatolyacım doktorumu sadece aşılma esnasında gördüm. Nette araştırdım, biraz kanama olması normalmiş. İnşaAllah hayırlı haberler alırız hep beraber.

canımmm senin canın sağolsun yeter ki..nasipse inşallah olur..sen iyi ol Rabbiim hep yanında:)

Toprakcım sağolasın, Allah razı olsun canım. Varlığınız dualarınız bana güç veriyor.

canımmmmmm hoşgeldinnnn cok mutlu oldum inanki atlattın sükür inşallahh pozitifide göreceksin
ve paylaşmak istediğin konuyuda merak ettim canım anlatsana

Berkuncanım, inşaAllah aynı şeyleri bir daha yaşamak zorunda kalmam.İnşaAllah bu sefer olmuştur. Rabbim hepmize hayırlı evlatlar versin inşaAllah!.. Amin!!!

Cnm senden hber aldıgım icin cok mutlu oldum . kanama icin dr ne dedi .
yat dinlen yorma kendini bebişlerin sımsıkı tutunsun ins sana opt cok

Coldriverim 3 gündür yatıyorum, nerdeyse hiç kalkmadım. İnşaAllah bu sefer tutunur, inşaAllah bu sefer sağlıklı bir gebelik olur. Ümitlerim arttı. Hayırlısı mevladan.

Günaydın kızlar bugun hepiniz için çok hayırlı bi gün olsun iğdeçiçeğim çok dikkat et kendine ama içimden bi ses yakında iyi haberlerini alacağımızı söylüyo inş allahın izniyle...

Yesimcim içinden gelen ses inşaAllah doğru çıkar. bakalım 15 gün bekliyeceğiz. Rabbim hep beraber hayrlı haberler almamızı nasip eder inşaAllah!..Amin!!!

Bugün yine kimsecikler yok buralarda,iğdeçiçeğim dikkat et kendine ohh misler gibi yat perşembeye kadar,ikizler ablam yinee şöyle bi esipgeçmiş kızlar sizler nasılsınız berkunum yine maşallahın var

Nisanbucım, yatıyorum vallahi, hiç bişey yapmıyorum. Bakalım aile hekimi kabul ederse 2 gün daha rapor alıp haftayı tamamlamak istiyorum. Bu sefer her tedbiri aldığımdan emin olmak istiyorum. Diğer gebeliklerde kendimi suçladığım durumlar olmuştu. aynı şeyi yaşamak istemiyorum canım yaa...

ah canım nisan keşke gidebilseydim de sizin içinde çekerdim içime o deniz kokusunu denize karşı oturup düşünüp sıkıntılarımı denize bırakıp gelebilseydim...

Selam topiğin güzel bayanları gününüz güzel geçsin inşallah. Hani benim FSH yüksek çıkmıştı ya bu ay yumurtlama olmaz ovulasyon çift çizgiyi göstermez gösterse de sürekli çift çizgi gösterir hormon bozukluğundan diye düşünüp 3 gün önce başladım test yapmaya ilk 2 gün çift çizgi çıktı hormon bozukluğu kesin hep çift çizgi çıkacak diye düşündüm. Ama dün tek çizgi çıktı ve biz o 2 günü hiç sallamadık yani değerlendiremedik.Gitti güzelim yumurtalar

Sıra bana bu ay gelemedi ablam yukarda anlattığım sebeplerden dolayı.Ama sağlık olsun ne diyim. Daha zamanı değil demek ki.

Kabul ettir iğdeçiçeğim dinlen bu haftayı çıkar inş dinlene dinlene rabbim sana nasip edecek o bebişi inş kendine çok çok ii bak

anatolyacım sen genede çalış arkadaşım bakarsın tutunuverir annesine minişinnn
iğdeçiceğim aile hekimine git deki kızalr beni bu haftannın kraliçei seçti evde yatmalıyım şurda onbeşgune kaadarda hamile kalacam Allahın izniyle bana rapor vermeliymişsiniz de hemencik verir vermese benden selam söyle o zaman kesin verir öpüyorum seni kocamaannnn güzel anne adayı
nisanım inşallaah içime doğanlar konusunda haklı çıkarım arkadaşım

Sana ikizler geliyormu bak o zaman çifte bayram olur

Ayyy arkadaşım Rabbim söyletiyor seni, inşaAllah dediğin gibi olur.Benim için tam bayram olur. Zaten her nedense benim için ağzını açan ikizden açıyor. Kurban olduğum hayırl evlatlar nasip etsin hepimize! Amin!!!

Kabul ettir iğdeçiçeğim dinlen bu haftayı çıkar inş dinlene dinlene rabbim sana nasip edecek o bebişi inş kendine çok çok ii bak

Sağol yesimcim, inşaAllah! Rabbim isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin diyorum. aralarında bana da verir inşaAllah yeri, göğü ve ikisi arasındaki her şeyi yaratan Rabbimiz...

Berkuncan canımsın yaa, teşekkür ederim arkadaşım. Tamam dediğin gibi yaparım inşaAllah!.. Kraliçe hı? Çok hoşuma gitti. :)) Akşam eşim gelsin ona da söyleyim bak kızlar beni haftanın kraliçesi seçti haberin olsun sen de ona göre davran bana deyim :))

söyle söyle tabii dolaylı olarak oda kral olmuş oluyorr belki onuda kendisini daha iyi hissetmesini sağlamış oluruz ahhh canım olsun ikizlerinde full atraksyonlu bir hayatın olsun ikiz yiğenlerim var benim çok şenlikli oluyor evleri allah gönlüne göre versinnn
bu simgeyi silemiyorum canım telefondaan sanırim yanlıs anlamaa

canım evet morelini bozma sen..çalışmalara devam o tek çizgi yumurtanın çatladığını gösterir ama tam ne zaman çatladığını ve vücuda ne kadr süre kalıcağı belli olmaz..sen go onnnn

valla haaa şimdi okudum ikizler muhabbetinide Allah hayırlısını versin..ama olsa çokk iyi olur..Kız Berkun bende çok severim ikizleri dahası evi dolduran çocukları severim iki-üç favorimdir..ama bu işe girince birinci bile böyle zorsa kimbilir kaç yıl sonra ikinci olurmu ki şüpheye düştüm..şöle kısayoldan bir ikizler olsa super ..öp başına koyyy

Yaa toprakcım, biz hızlıyız canım. Oldu mu çifter çifter olmalı, değil mi ya? Bakalım 1,5 yıldır önüne gelen bana ikiz bebek duası yapıyor. allah duymuştur herhalde. Hatta geçen ay doktorum tek yumurta deyince hayalkırıklığı yaşamıştım. Bakalım bu ay çift yumurta var.Bir de aşılama yaptırdık, Mevla büyüktür canım.Biz elimizden geleni yaptık canım gerisi Allah'ın bileceği iş. Hayırlısını versin Rabbimiz hepimize! Amin!!!

Berkuncanım, Allah söyletiyor seni Allah!.. Seni böyle konuşturan Rabbime kurban olurum ben. Çok sabırsızlanıyorum canım yaa. Nasıl geçecek bu 2 hafta. böyle olunca beklenti de fazla oluyor biliyor musun? Rabbim hayırlısı ile hepimize verir de, inşaAllah bu ay bize hayalkırıklığı yaşatmaz!.. Bakalım tek mi çift mi? :))

Son düzenleme:

canımm dimi geçmez şimdi sana iki hafta..ayaklarını sıcak tut..nasıl bgn lekelenmelerin geçtimi ..kasık ağrısı varmı neler oluyor vucudundaaa şu an:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…