Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

bisey olmaz canım zaten gebelik zamanı icerisinde tetenoz aşısı olacaksın mecburiiii

İyiyiz şükürcanım.Geçmiş olsun.Korma sakın. Aşını olmuşun zaten.İçini ferah tut sen.

Uzerine gorme cok nadir olur ve 5 6 gun surup iki ay ust uste olmaz dimi

:)) Bilmem internetten araştır bence üstüne görmeyi. Sen çok panik yapıyorsun sakinleş bence. Boşalma olmadıysa hamile kalmış olman zor zaten.Madem bu kadar korkuyorsun hamile kalmaktan korunun siz de canım benim. Bizler burda bebeğimiz olsun diye kürler, dualar ediyoruz. Sen ise ya hamileysem diye dertleniyorsun.Hayat ne garip yaa.

aynennnn canım benim bu arada sen benim yeni öğrendiğim formülü okudunmu
süt+bal+bıldırcın yumurtası arkadasımın üçüzleri oldu sonuç olarakk

Aynen dediğin gibi Anatolyacım, aynen dediğin gibi canım. yaşamayan kimse anlamıyor bizi canım. Bizi ancak biz anlarız.

Geçmiş olsun canım. Korkma Allah'ın izni ile bişey olmaz canım. güzel duan için de amin! diyorum. Allah razı olsun arkadaşım.

Berkuncanım beni anladığını biliyorum canım. Benzer şeyleri yaşıyoruz, aynı hasretle yanıp tutuşuyoruz çünkü. Teşekkür ederim canım.

Uyumadim bitirdim 1000 duani. Allah'im dualarimizi duyarda karsiligini verir insallah birtanem....

selam kızlar....
güzel hafta sonları diliyorum herkese..
iğdeçiçeğimin duasını bitiriyimde yazayım hemen burya..
beni bekleyinn anacımmmm:)

Herkese iyi hafta sonları diliyorummmmmm
Ben malumunuz hafta sonları olamıyorum aranızda hemen bizim koşuşturmaca başlamadan girip bakayım istedim sonra bir duşşşş sonra giyin süslenn bin arabaya merkeze gittt annene gitt kayınvaldene gitt daha seni görmek isteyenler varsa onlara gitt sonra pestil gibi geri gelll hiç sevmiyorum böyle deli gibi koşuşturmayıııı pofffffffff

Annemler burda olmadigi icin bende bir haftadir kayinvalidemdeydim kombim bozuk oldugu icin. Persembe günü eve geldim:) dün beni ariyorlar... Niye gelmiyorsun bize diyorlar:):):) bende evde iki kisi oldugumuz icin sessizlige alistim. Onlar kalabaliklar ev sesli oluyor. Kendi kendime dedim ki icimden bugun kafa dinleme günüm hiiicbiryere gidemen:):):)

Yanii bildiğin gibi değill yaaa annemmin huyu kötüdür birde küserr onunla uğraşırsınn kayınvaldem balşekerdir ama özledim deyince benim yüreğim dayanmazz arada abiler halalar falanda çıkıncaa süperr oluyorr anlatamammmm

Bilirim biliriiiimmmm... Bendede var o halalar amcalaar:):):)

Kizlar dualarinizi okudum haberiniz olsun
Haber edemedim simdide cepten giriyorum dun yesimin duasini bitirmistom Alla kabul etsin

Varmi yeni hamile yada bati yaklasan belirtileri olan arkadaslar
Benim bat 8-11arasi heyecan ve geri sayim baslasin::)))

Aaaa igdecicegimin duasino kacirdimmi ben simdi bende baska sekil duaya katilirim ::)
Allah yuzunu guldursun igecicegim Rabbim gonlune gore versin

Aaaa igdecicegimin duasino kacirdimmi ben simdi bende baska sekil duaya katilirim ::)
Allah yuzunu guldursun igecicegim Rabbim gonlune gore versin

Benimde bat yaklasiyor canim. Dün inanilmaz sag kasigim agridi bacagimi uyusturdu her adim attigimda sanki icimden birsey sarkiyo gibi. Herhalde dün yumurtladim ben:)

Benim moralimcok bozuldu.... demin bir topikte iki tane hamile vardi. O diyo benim bebegim du kadarlik öteki diyo benimkiside kizmis cok imrendim yaaaa... Ben o duyguyu hic tadamicam galiba

Benim moralimcok bozuldu.... demin bir topikte iki tane hamile vardi. O diyo benim bebegim du kadarlik öteki diyo benimkiside kizmis cok imrendim yaaaa... Ben o duyguyu hic tadamicam galiba

canım sıkma tatlı canını inşallah gün gelicek bizde yazıcazzz:)

canım duanı tamamladım..bugün bu saatlerde aşılaman yapılacaktı.."Rabbi hebli min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semiuddua'.Amin..

Rabbimin izniyle hayırlısı ve sağlıklısıyla seni evlat sahibi olmayı nasip etsin İnşallah...

Ay kızlar valla gece yarısı heyecanla okudum yazılanları. İğdeçiçeğim canım benim bu saatlerde bebişlerin herhalde artık göbüşündedir. Allahım nazarlardan korusun, tamamına erdirsin inşallah.
Berkuncan, mrvb,toprak tuğba,lavinia ve yeni gelen tüm arkadaşlar güzel haberlerinizi okumak için heyecanla bekliyorum.
Coldriver kendine iyi bak fıstık, bu haftalar önemli ama korkma tetanos aşın olacak bişicikler olmaz Allahın izniyle.
Nisanbucum yeğenimiz hem uzuyor hem kilo alıyor. Maşallah maşallah annesinin kuzusuna. Kolay mı 15 haftayı devirmişsiniz. Artık ağbi sayılır annesi.
Hepinizi kocaman öpüyorum. Ben iyiyim işlere verdim iyice kendimi, nasipde ne varsa o olur bunu kendime kabul ettiriyorum. Hepiniz sevgiyle kalın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…