Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Günaydın topiğin güzel anneleri ve yakıda anne olacak adaylarııı :KK42: Dün evin 2 odasının şeklini, şemalini çevirdik ben de çevrildim gittim kızlarr. Çok ama çok yorulmuşum. Üstümden tır geçmiş gibi hissediyorum.Daha yenice kalktım.İğde çiçeğim duanı bitirdim.Rabbim kabul eder inşallahh. Güzel haberlerini bekliyoruz canım. Hepinizi öpüyorum
:KK16: :KK16: :KK16: :KK16:

arkadaşlar merhaba hafta sonu yoktum sadece geçmişten bir iki sayfa okudum sanırım iğdeçiçeğim için güzel gelişmeler var umarım herşey hepinizin gönlünce olur ben kırmızı kartı yedim ve olanlar oldu hakkınızı helal edin bir süre nete girmeyi düşünmüyorum :KK43:(((

arkadaşlar merhaba hafta sonu yoktum sadece geçmişten bir iki sayfa okudum sanırım iğdeçiçeğim için güzel gelişmeler var umarım herşey hepinizin gönlünce olur ben kırmızı kartı yedim ve olanlar oldu hakkınızı helal edin bir süre nete girmeyi düşünmüyorum :KK43:(((

canımm dur hemen koyverme kendinii.. biliyorum üzgünsün ve zaman geçmek bilmez ama aslında zaman çabuk geçiyor..her ay yeni bir başlangıç..ama gene de sen uğra buraya yaz özletme kendini...bir yolu vardır muakkak..kendini dinle sonra gel..etraflıca konuşalım..

saka maka bir yanada ben baya bır karaları baglamayı basladım. Nedendir bılmem hiic mi hiiic umudum kalmadı benim yaaa.....kasıklarım agrıyor gögüslerim agrıyo..... yıne regl olacam kesın... eve test mest hicbirsey almadım... alırsam testı yapar herzamankı gıbı tek cizgiyi görürüm yine ve sonra kızarım kendime keske yapmasaydım testi diye... yani kızlar diyorum ya nedendir bilmem ama umudum HIIIICMIIIII HIC kalmadııı=(=(=(=(=(

geldin mi..nasılsın..hadi anlat ne oldu,nasıl oldu,kendini nasıl hissediyosun..bide ne zamn belli olurmuş hamile olup olmadığın..ne kadar süre beklenmesi gerek..dr tavsiyeleri var mı..çok soru ama valla meraktayım seni..

bu arada kızlar ümitsizlik yokkk..hadi amaa..

ikizler ablam seni okumak yazdığını görmek çok mutlu etti beni..çok özlemişim vallaa..

herkese merhaba kızlar eve geldim am bildigğiniz pestil oldum her neeyse aranızdayım nihayet
ikizler ablammmm çok mutlu oldum buralarda gördüğüme öptüm seni kocamann
iiğde çiceğim güzel haberlerini bekliyoruzzzzzz
birde ben dün gece bir rüya gördüm rüyamda kocaman kocamann yeşil erikler gördüm ve sulu sulu bir güzel indirdim mideyeeee vee hala etkisindeyim vallahaaa
:KK54:

Vallah ben umutsuzlugunda umutsuzlugu yasiyorum. Kasiklarim agriyo gögüslerim agriyo... Buda demekki regl olacagim. Gercekten umudum kalmadi. Neye dayanarakdan bunu söyledigimi bilmiyorum ama icim hic olumlu birsey demiyo

Herkese günaydınlar hayırlı haftalar cumadan beri bir türlü giremedim kızlar bir ara iğdeçiçiğimin aşılama için gideceğini okudum telefondan yazmak istedim ama bir türlü yazamadım,cuma günü öğleden sonra rahatsızlandım izin alıp eve gittim daha iyiym şimdi iğdeçiçeğim dualarım seninleydi ve inşaallah bebişlerin seninledir,inan bi ara o kadar duygulandım ki akadaşlarımız hemen hepsi seferber olup duaya sarılmışlar Rabbim hepinizin dularını kabul etsin ve dualarla gelsin bebişler berkuncanım yazdığın hikayeye bayıldım canım,ikizler ablamız uğramış ama keşke daha çok gelse bizi çoook ihmal ediyorsun ablacımm çookk :KK14: mrvbcim hiç oldumu kuzucum yaa ne değişecek internete girmeyince o düşünceler yine seninle gittiğin yere gidecek bizlerin ne suçu varda bizi sensizlikle cezalandırıyorsun evet haklısın suçluyuz senden ümitliyiz dedik senide ümitlendirdik özür demekki bir ay daha vakti zamanı var canım hep demiyor muyuz hayırlı vakit saatte gelsin diye inşaallah geç kalmamışımdırda bu yazdıklarımı okursun,tuğbada aynı şekilde bir karamsarlıkdır almış başını gitmiş,kızlar bişeylere ümit etmesek umutlanmasak bu dünya çekilirmi,siz eğer onları kaybederseniz yaşamakdanda zevk almazsınız hem kendinize hemde çevrenizdekilere en başda eşinize zindan edesiniz bu hayatı,ne gerek var siz elinizden geleni yapın gerisini Rabbime bırakın o bilir en hayılısını siz mi bileceksiniz o bilecek vakit ve saati o yüzden isyan etmeyin hayırlısı diyin ve umutlarınızla şu 3 günlük hayatın tadını çıkartın olur mu :KK16::KK16: Kılzlar sizler nasılsınız sizleride unutmadım :KK3:

Günaydın kızlar bu hafta hepimiz için hayırlı uğurlu olsun moralinizi hiç bozmayın gerçi benimde bozuk bat 13'de göğüslerim çok ağrıyo karnım ağrıyo herhalde yine kırmızı olacağım bu ayda bişey olmazsa diye korkuyorum daha yeni diye doktora da gitmek istemiyorum ama ya bi sorun varsa o yüzden olmuyorsa diye kendimi düşünmektn alamıyorum öyle işte herneyse iğdeçiçeğim duanı bitirdim rabbim kabul etsin nasılsın nasıl oldun bebiş allahın izniyle göbüşünde he...inş en kısa zamanda bize yazarsın heyecanla bekliyoruz nisanbu geçmiş olsun şimdi nasıl oldun...

Günaydın kızlar bu hafta hepimiz için hayırlı uğurlu olsun moralinizi hiç bozmayın gerçi benimde bozuk bat 13'de göğüslerim çok ağrıyo karnım ağrıyo herhalde yine kırmızı olacağım bu ayda bişey olmazsa diye korkuyorum daha yeni diye doktora da gitmek istemiyorum ama ya bi sorun varsa o yüzden olmuyorsa diye kendimi düşünmektn alamıyorum öyle işte herneyse iğdeçiçeğim duanı bitirdim rabbim kabul etsin nasılsın nasıl oldun bebiş allahın izniyle göbüşünde he...inş en kısa zamanda bize yazarsın heyecanla bekliyoruz nisanbu geçmiş olsun şimdi nasıl oldun...

Teşekkür ederim canım daha iyiyim,canım bu arada illaki bişeyleri bekleme eğer hamile kalmak istiyorsan bilinçli bir hamilelik için önce doktora görünüp muayne olman şart zaten,gidiceksin muayne olucam hamilelik düşnüyoruz diyeceksin,hemde folik asit başlatır doktorun kanına bakar ne eksik ne tam bence bir git derim.

Günaydıınnn
nisanbuu geçmiş olsunn annecimmm nolduuu sana kıyamammm
Mrvb sana hiiççç olmadı şimdi buuu tamam nete girmeyeceksinn peki bebek isteğin kafandan silinip gidecekmiii kendinede bizede böyle cezalarr vermee olmazzzzz :KK20:
tuğbacımm bu melankoliklik nereden geliyorrr bak yeni bir haftaya başladıkk yüksek tut moralini
toprakcımmm nasılsınnnnnnn
iğdeçiçeğimmmm nerelerdesinn merkata bırakma bizleriiii
lavinia sende görünmüyorsunnnn
yeşimcimm senide öpüyorummm
anatolyaa sende çabuk gelll heyyyttttt kızlar çabuk toparlanın buraya bakimmmmmmm :KK16:

teşekkür ederim canım daha iyiyim,canım bu arada illaki bişeyleri bekleme eğer hamile kalmak istiyorsan bilinçli bir hamilelik için önce doktora görünüp muayne olman şart zaten,gidiceksin muayne olucam hamilelik düşnüyoruz diyeceksin,hemde folik asit başlatır doktorun kanına bakar ne eksik ne tam bence bir git derim.

evet aslında doğru söylüyorsun bu hiç aklıma gelmemişti jinekologa mı gitmem gerekli peki canım...

Vallah ben umutsuzlugunda umutsuzlugu yasiyorum. Kasiklarim agriyo gögüslerim agriyo... Buda demekki regl olacagim. Gercekten umudum kalmadi. Neye dayanarakdan bunu söyledigimi bilmiyorum ama icim hic olumlu birsey demiyo

günaydınnn...canım batın ne zamandı..

herkese merhaba kızlar eve geldim am bildigğiniz pestil oldum her neeyse aranızdayım nihayet
ikizler ablammmm çok mutlu oldum buralarda gördüğüme öptüm seni kocamann
iiğde çiceğim güzel haberlerini bekliyoruzzzzzz
birde ben dün gece bir rüya gördüm rüyamda kocaman kocamann yeşil erikler gördüm ve sulu sulu bir güzel indirdim mideyeeee vee hala etkisindeyim vallahaaa
:KK54:

berkuncum bence rüyannn çookk güzel maşallahh.. meyve görmek iyidir diye biliyorum..hadi bakalımm

Bizde seni çok öpüyoruz berkuncan bu arada yasemin ne oldu tahlil yapacaktı nerde ya hamiş haberleri alalım....

arkadaşlar yeni bir hafta ya Bismillahhh:)

Nisancım canım geçmiş olsun..dikkat et kendine ..bu aralara salgın burda gribal hastalıklar..doğru düzgün kar yağmadıya..sen dikkatli ol canımm...

herkesi öpüyorum..güzel günler diliyorum..

berkuncum bence rüyannn çookk güzel maşallahh.. meyve görmek iyidir diye biliyorum..hadi bakalımm
Ayyy toprakcımmm inşallahh güzel haberlerin müjdecisidir bu rüyaaa çok güzell erikler gördümm inannn daha da ballandırırdım ama nisanbu ile coldriver beni vurmasınlar sonraa :KK1:

Kızlar bu arada c.tesi kocişime sürpriz yaptım güzel yemekler hazırladım pastasını yaptım servis tabağına kocaman seni seviyorum yazdım bi güzel süslendim masayı hazırladım mumları yaktım böyle şeyler sevmemesine rağmen çok hoşuna gitti...tabi ki benimde...

Kızlar bu arada c.tesi kocişime sürpriz yaptım güzel yemekler hazırladım pastasını yaptım servis tabağına kocaman seni seviyorum yazdım bi güzel süslendim masayı hazırladım mumları yaktım böyle şeyler sevmemesine rağmen çok hoşuna gitti...tabi ki benimde...

oooo cumartesi full atraksyonn vardı yaniii hadi bakalımm mutlu yıllaraaaaa:KK16:

X