Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Yarın gidip yaptırıcam kızlar dua edin bana ilk gebeliğim ikiz ve düşükle sonuçlandı bu defa hüsranla sonuçlanmasın

Yarın gidip yaptırıcam kızlar dua edin bana ilk gebeliğim ikiz ve düşükle sonuçlandı bu defa hüsranla sonuçlanmasın

Hep başımıza kötü şeyler gelecek değilyaa birazda iyi tatafından bak olaylara bakk allahımm vermiş bebeğini sana inşallahh sağlılıca kucağına almayıda nasip ederr bu arada kaç aydır çalışıyordunuz

ayy insan kendini dilemekten korkarmı yaa vallaha korkar oldummm şimdi burada bu var bunu hamileliğe yorsammı yormasammı modunda dolanıyorum ortalıklardaa sok sinir bozucuuuu
Birde ben bu ay eğer hamile kalırsam kocama süpriz yapma fırsatını kaçırmış olacam sanırım çünkü 2 hafta sonra rutin kontrolüm var ve başımdan geçen olaylardan dolayı kadın doğum muayenelerine artık tek başıma gidecek cesarete sahip değilimm ve eşimle gidiyorum tamda regl dönemine yakın gitmiş olcam benim doktorum zaten bu konuda çok titiz gebelik testini mutlaka isteyecektirr yani süpriz fırsatım olmaz eğer bebiş varsaa

evleneli 6 ay oldu zaten 2 aylıkken ikizlerimi düşürdüm ilk başta biraz kafamı dinliyim diyodum ama eltilerimle aynı binada oturuorum ve çocuk göre göre bu isteğimiz kabardıı 2 aydır da calısıoduk

evleneli 6 ay oldu zaten 2 aylıkken ikizlerimi düşürdüm ilk başta biraz kafamı dinliyim diyodum ama eltilerimle aynı binada oturuorum ve çocuk göre göre bu isteğimiz kabardıı 2 aydır da calısıoduk

ohhh ohh ohh maşşalahh allah sonuna kadar daimm etsinn canımm inşallahh ne güzel hemencecik olmuşşş ne mutlu sana darısı bizlere artıkınnn

Toprakcım, doktorum 5 aydır yumurta takibi yapıyor zaten. 2 ay klomen kullandım ve kimyasal gebelik yaşadım, bir ay ara verdik, geçen ay tekrar klomen kullandım olmadı. Şimdi de aşılama diyor. Bakalım hayırlısı Allah'tan. O istemeyince biz bişey yapamıyoruz. Kurban olduğum hepimize hayırlı evlatlar versin inşaAllah!..

Haklısın mrvbcim. Aşılama düşüncesine alışamadım kafamda, o nedenle ne hissedeceğimi bilemedim. Bakalım yarın belli olacak inşaAllah!..

yesimmcim Allah razı olsun! Sizlerde benim dualarımdasınız. Rabbim dualarımızı hayırla kabul etsin inşaAllah!..

Tamam berkuncum, yeterki, sen kızma bana arkadaşım.söz inşaAllah kendimi toparlıyacağım. Evet ister aşılama ister normal ben bu ay Allah'ın izni ile çok ama çok umutluyum. Rabbim hiç birimizi umutsuz ve evlatsız bırakmasın! Amin!!!

ikizlerim canım arkadaşım, ağzın hep tatlı olsun canım. Rabbim gönlünden geçen evlat isteğini bu ay rahmine göndersin inşaAllah!.. Nasip belki de dua yerine geçer Allah ikiz verir, kimbilir? :))) Bu arada biz burda hepimiz için varız, daha doğrusu birbirimiz için varız. Bak ben sizinle konuşunca hüznümü unuttum, keyfim yerine geldi. Bi daha böyle düşünme canım...

Kızlar inş sayEnizde duam bittiği zaman benim yapmam gereken bişey olacak mı...

Allah rızası için 2 rekat namaz kıl ve Rabbinden iste gönlünden geçeni canım.Hadi Allah kabul etsin ! Amin!!!

Anatolyacım, 1. gebeliğim kendiliğindendi, 2.si klomenle olmuştu. Bakalım Allah'ın hakkı üçtür, inşaAllah bu sefer olur.

Teşekkür ederim nartanesi, Allah hepimize hayırlı evlatlar versin canım!.. İnşaAllah bu mart ayı çok bereketli olacak çooookkk... inşaAllahu Teala!..

kızlar birde buna yorum yapın bakalım isnan ayda ayrı zamanlardda iki keree yumurtlarmı bu ay ovuluasyon testim ikinci kez pozzitiffff

canım yarın seni senden gelecek haberleri merakla bekliyorum ..Rabbim hayırlısı versin canım..yarın çok rahatlıyacaksın inşallhh:)

kızlar birde buna yorum yapın bakalım isnan ayda ayrı zamanlardda iki keree yumurtlarmı bu ay ovuluasyon testim ikinci kez pozzitiffff

canım sen bu ay ovulasyonunu iki kez mi görmüş oldun:) forumlarda okuduğum benim; eğer hamileysen adetine yakın kimi zaman ovulasyon testleri pozitif olanda oluyor..bazı hamilelerde görüleybiliyormuş.

canım berkunum inşallah kız...ben sana diyorum burnuma bebek kokusu geliyorr diyeee:)

Ayy ne bileyim toprakcım bilemedimm vallahaa hani bir demiştimya pozitif çıktı çok erken pozitifi gördüm diye az önce akıntım var diye gittim bir daha yaptım pozitif yai bariz pozitiff ve daha reglimede neredeyse 15 gün falan var ben anlamadım hiç bişi bu aydan vallaha ama büyük dirayetler gün aşırı devam ediyorummmm birde sol kasığımda tuhaf bir çektirme hissi varr ayyy inşallahhh orada bişiyler vardırrrr bebişimm asılıyordurrr yaa iyiden iyiyiye paranoyak olmak üzereyimmmm

canım senden yarın çok çok iyi haberler bekliyoruz inşş rabbim hepimizin dualarını duyacak rabbim gönlümüze göre versin...

şöylee derin bir nefes alll hatta açık havada yap bunu nefes verşrken düşün herşey iyi olacak bebk için san bir kapı açıldı ihtimaller daha yüksek bir yöntem uygulanacakk ve bir bakmışsınnn hooopp minişinn gelmiş göbüşüne konmuşşş nefesi verincee bütünn garip düşüncelerin içinden çıkacağına inan yeter rabbimm gönlüne göre versinn güzel kardeşim benimmm....

Canım özele yaptır o zaman çünkü sağlıkocağına yaptırırsan bir gün sonraya bırakıyo özelde sabahtan verirsen öğleden sonra belli oluyo hemen

Valla canım toprak lafı ağzımdan almış bugün onunla kalplarimiz bir aynı dili konuşuyoruz bende onun dediğini diyecektim ovilasyon testinden hamile kaldığını öğrenenler var oda olabilir ama sen yinede değerlendir daha 15 gün var diyorsun kuuz sen bence yeni yumurtluyon yaa 15 gün önce yumurtlamış olman imkansız bence bu akşamı kaçırma..

söylediğin bu belirtiler yumurtlama belirtisinede çok benziyo kasıkda ağrı akıntı ee çift çizgide var ne duruyorsun :87:

Canım yarın güzel ve hayırlı haberlerle gel inşaalah ayın başlangıcı bugünden iyi haberler almaya başladık birde sana seviniriz inşaallah hep beraber

bende aynı düşüncedeyimm ama işde adetimin bittiği hafta 5 gün sonrası ben tekrar gördüm pozitifi hatta konuşmuştuk buradaa değerlendirecemm tabii hiç şansa bırakırmıyııımmm

Kızlar ya öyle nette bakınıp duruyom nasıl hamile kalınır diye bi yerde ilişkiden sonra yirmi dakika kalkmayın diyo onu biliyorum da bide duş almayın diyo almadan nasıl ya öyle pis pis mi duralım bilgi lütfen...

Canım berkuncanım, Allah seni önce ruyalarla anneliğe hazırlıyor bence. Hadi arkadaşım bu ay güzel bir habe rver bize.Senden çok umutluyum bu ay...

Sağol canım yaa.Allah razı olsun, Rabbim tüm dualarını hayırla kabul etsin inşaAllah!..

Ya Toprakcım harikasın be kuzum, nerden buluyorsun bu lafları, bu esprileri hayran kalıyorum sana.Hep bir tebessüm oluştuyorsun insanın yüzünde.Allah da senin yüzünü güldürsün inşaAllah canım !!! :)))

Canım arkadaşım, Hayırlı haberler alasın bize de hayırlı haberler veresin inşaAllah!.. Bebiş olsun da, canım boşver sürprizi kalsın. :)))

canım senden yarın çok çok iyi haberler bekliyoruz inşş rabbim hepimizin dualarını duyacak rabbim gönlümüze göre versin...

yesimcim sağol, inşaAllah, dediğin gibi güzel haberlerle dönerim.
Canlarım benim ilginiz, dostluğunuz, anlayışınız için hepinize teşekkür ederim. iyiki, varsınız!..

Tamam arkadaşım, yarın doktora giderken aynen dediğini yapacağım inşaAllah!.. Ne güzel tavsiyeler bunlar, sağol canım, sağol arkadaşım...

Canım yarın güzel ve hayırlı haberlerle gel inşaalah ayın başlangıcı bugünden iyi haberler almaya başladık birde sana seviniriz inşaallah hep beraber

Ayy nisanbucım, inşaAllah hepimiz beraber seviniriz. Ben bu aydan çok umutluyum yaa. Allah kalbime çok umut doldurdu. Güzel haberler gelecek arkadaşlardan inşaAllah!..

Berkuncanım, zaten regl gününden 14 gün çıkınca ovulasyon günü çıkıyor. Canım sen 15 gün var diyorsun, bence güzel bir şekilde değerlendir canım. Hadi Allah hayırlı bebişler versin inşaAllah!..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…