Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

aferin gııı ne çabuk öğrenivemişin sen bizim şivelereee

Allah kolaylık versin canım. Belli ki kayınvaliden kocanı senden kıskanıyor.Ben de aynı durumu yaşadım sayılır. Nişanlıyken çok iyiydi kayınvalidem sarılırdı, öperdi beni.Nikah bir kıyıldı kadın benden uzaklaştı, laf sokmaya falan çalıştı.Oluyor böyle şeyler. Malesef kayınvalideler kıskanıyorlar bizleri inşallah en yakın zamanda kayınvaliden yanlışını düzeltir veya o evden ayrılırsınız.

Güzel bir yaş pasta alır yada yaptırırsın. Ben kalp şeklinde kırmızı bir kutu alıp içine kalp şeklinde çikolata koydum. Birkaçtanesinin kenarından ısırıp bir not yazdım" Hepsinin tadına baktım. Hiçbiri senin kadar tatlı değil" diye bir de duanı bitirdim canım. Allah kabul eder inşallahhh.

Günaydın kızlar sabah test yaptım 2. çizgi çok silik cıktııı

Tebrik ederim canım.İnşallah kan testin de güzel çıkar.

Canım hatırlarsan bende de aynı durum olmuştu.Ben de araştırdığımda çoğu kişinin ovulasyon testi sürekli çift çizgiyi göstermiş ve hamilelermiş Hadi kızzz bekliyoruz güzel haberlerini gangam yapacam bak

Evet canım zaten normal olan şimdilerde yumurtlamam ama ben bu ayy ovuluasyon testinde ikinci pozitifi görünce çok şaşırdımm allahımm bana bu ayy iki kere şans veriyorr hadi hahyrılısıııı

Yapmazsaan birdaaha konuşmamm bakkk ikizler ablamdanda halay istiyrummmm hehehehee ben iyiden iyiye havaya girdimmm geneee yarın öbür günn miğde bulantılarım başlarr ateşim çıkarr ohoooo belirtinin sonu yokk vallahaaa

Yapmam mı güzelimm. Hele bir alalım o güzel haberi gangamın en güzellerini yaparım ben. İdrar testi yapmışmıydın canım sen?

Yapmam mı güzelimm. Hele bir alalım o güzel haberi gangamın en güzellerini yaparım ben. İdrar testi yapmışmıydın canım sen?

yok yok yapmadımm anatolyacımm daha çok var benim bata bende ondan saşkın haldeyimyaa bir adetin hemen arkaşından pozitif çıktı ovuluasyon birde tam zamanında bakalımmm çifte yumurtlayıpp birde ikisinide döllersemm benden iyisi yokkk amnn ben birine bilemm razıyımmm gelsindee sağlıklıcaa başka ne isterimkiii

Birkaç gün daha yap bakalım gene çift çizgi çıkarsa hamile olma ihtimalin kuvvetlenir bence

ya neden manasız olsun ya ohhh bol bol yumurtluyorsun bence bu ay :)))

Günaydın kızlar sabah test yaptım 2. çizgi çok silik cıktııı

maaşallah canım benim hayırlı olsun inşallah darısı kantestine :)))

demek yarın belli olacak ben yarın ve cumartesi yokum maalesef ama pazar ilk işim buraya girmek olacak :)
inşallah hayırlı haberler alırım
kızlar birde buna yorum yapın bakalım isnan ayda ayrı zamanlardda iki keree yumurtlarmı bu ay ovuluasyon testim ikinci kez pozzitiffff

canım kaç gün sonra pozitif gördüğünde önemli aslında bu iki pozitif arası negatif miydi yoksa yapmadın mı ??

canım umarım rüyalarında gerçek olur hayırlara çıkar ben 9 ayda bir kere bebekle ilgili rüya görmüştüm bu ay aynı hafta iki tane gördüm ama rüyalarım strestle başlayıp iyi bitmişti Rabbim hayırlara çıkarsın inşallah :))

canımm inşallah hayırlara çıkar rüyalarımızzz benim ovuluasyon testlerinin arası negatifti tavuk gibiyim bu ayyt çift sarılı yumurtladım

bu arada size yeni birtaktik öğrendim onu anlatıyorum kür gibi diyebilirsiniz bunu bir arkadaşım denedi şimdi üçüzleri var inanılır gibi değil şimdi tarifi veriyorumm buda üçüz tarifii
bir bardak süt içerisine bir tatlı kaşığı bal ve en bombası bir adet bıldırcın yumurtası kırıp güzelce çalkalayıp sabah aç karna yuvarlıyotsun bunu yaklaşık regli bitiminden başlayıp bir dahaki regliye kadar devam ettim diyor ve o regl döneminde üçüzlerim göbüşümdeydi dedi duymamıştım yeni öğrendi paylaşayım dedim sizlerle

kızlar birde buna yorum yapın bakalım isnan ayda ayrı zamanlardda iki keree yumurtlarmı bu ay ovuluasyon testim ikinci kez pozzitiffff

Cnm ben bi topikte okudum Birisi gebeligini ovulasyon testinden ögrenmiş inş seninde öyledir bebisim bi arastırsana nette ay hadi hayırlısi

Cnm ben bi topikte okudum Birisi gebeligini ovulasyon testinden ögrenmiş inş seninde öyledir bebisim bi arastırsana nette ay hadi hayırlısi
okudum az evvell ama hep regl dönemine üç gün kala falan öğrenmişler beni netpredeyse onbeşgün var dahaa

ayyy canım sana bu ayy hazır tedaviyede başladın süper bir süprizle sonuçlansında gör şenliği belirti varmı

bu kadar çabuk olursa mucize olur ama zaten bebek mucize gibi bişey değil mmi:))
berkunum belirti yok maalesef hasta olacak gibi karnım ağrıyor ama her zamanki kadar yoğun değil bi de bu ay ağrım erken başladı belirti sayılır mı yoksa bnm atmasyonum mu bilemedim

Cnm o zaman ikinci kez yumurtladın çünkû öyle oluyormuş hem benim doktorum söylemişti hemde doktorlar dizisinde izlemistim)
bende tam öyle tahmin ediyorum aslındaa bakalım hayırlisi aartikin

inşallahh bir belirtidir canım yaaaaa her ay belirti arıyoruzz inşallahh bu ayy bulmuş olalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…