Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

toprak canım çok teşekkürler çok sağolun hepinizi çok öpüyorum ev konusuda ailesinden ayrı ev tutsaydı eğer eşimi annesi red ederdi bizden bi sene önce diğer oğlu evlendi o biraz uzak ondan sonra eşime sen burda oturmazsan seni silerim hakkımı helal etmem ben yeşimi sviyorum o yanımda olsun falan filan bende ailesi uzak olmasın hem binada babaannsi yengesi halaları var görümcem bekar hepsiyle o kadar iyiyiz ki onlardan çok memnunum babaannesi o kadar yaşlı olmasına rağmen rahatsız ederim diye eve gelmiyo bende kızıyorum babaanne sen gel ne rahatsızlığı oda yeni evlisiniz falan onlarda kaynanamla uğraşamıyo oşver diyorlar bana da o bizede öyle ama ben alışamadım daha ya...

Kızlr sizide bunalttım k.bakmayın ya dalıp gittim hikayeyi anlattım nerdeyse hakkınızı helal edin allah razı olsun hepinizden bu arada bende iyice uçtum ya sabahları midem bulanıyo ne alaka ne maydonoz anlamadım gitti psikolojik herhalde benim ki geçen ayda öyle olmuştu tüm belirtiler vardı ama on üç günden sonra foz çıktı keşke hamile olsam ya belki kaynana hamile üzmeyeyim diye rahat bırakır beni....rabbim tez zamanda hayırlı haberler vermeyi nasıp etsin hepimize bu ay bebiş ayı olsun inş inş inş....

demekki senin kayınvalide oğluna çok düşkün kimseyle paylaşmak istemiyor..yani senle alakası yok..başka biriyle evlenseydi gene aynısı olurdu.kişisel algılama yani..
ne güzel işte diğer tayfa ile aran çok iyi maşallah..
sende üzülme artık problem sen değilsin ..başkası...o problem olarak gördüğün şeyi başkalarıda problemli olarak görüyosa sen artık uğraşmayacaksın..eğer çok düşünürsen problemi evirip çevirip kendi hayatına katarsan olan sana olur..
sen işien gücüne eşine bak..Rabbim tez zamanda bebişini veriri o annellik duygusunu anlarız ..Kimbilir bizimde erkek evlatlarımız olucak..bakalım ilerde bizde başkasıyla paylaşabilecekmiyiz..:)

Amin amin rabbim tez zamanda annelikle yanıp tutuşan kullarına yetişir inşşş inşşş dün sohbetimiz vardı hepiniz için bolca dua ettim iğdeçiçeğim içinde inşş yarın onun için çok iyi geçecek hepinizi çok sevdim kızlar iyiki bu foruma üye olmuşum....

Kızlar bu arada c.tesi kocişimin doğum günü kutlama,hediye falaN o tarz şeyleri hiç sevmez sevGiliyken nişanlıyken falan kırmamak için kabul ediyordu ama şimdi peşin peşin bak istemiyorum hiç bişey diyo bende hediyeyi çıkarıp ufaktan evde baş başa bişeyler mi yapsam diyorum fikirlerinize ihtiyacım var...

Son düzenleme:

amannn bacım evde başbaşa yemek planı yapma bence..:) (keşke ctesi kadar hamile kaldığını öğrensen çok iyi olurdu..)

ama sana iki tane önerim var..bilmem ne düşünürsün ? ama kızma

1.kayınvalidenle konuş birlikte baraber eşine supriz yapın..mesala kayınvalidenin evinde pasta yapın,yemek hazırlayın,birlikte yapın ve organizyonda kayın validen olsun (hatta baş kahramanı oymuş gibi olsun (mış mış öyle sansın)..sonra yemekten ve pastadan sonra sen eşinle izin isteyip dışarı çıkın dışarıda güzel bir yerde kahve için yanında senin ona alıcağın madinar bir hediye olsun ver,olmadı sinemaya bilet al (romantik komedi-2, pi'nin yaşamı,Cem yılmaz vs..gösterimde ne varsa)*böyelelikle kayınvaliden de mutlu olur (bir süre onu idare eder:), eşin seninle gurur duyar prestişin artar..
yada

2.plan
sen evde kendin özel yemek -pasta hazırla ..güzel bir film bulup izleyecekken kapı çalınır....eşine suprizini ver.."annenn al sana suprizim:)

yaa kızlar ben bişey hissediyorum ama gene her ayki gibi kendi uydurduğum belirtidir diye korkuyorum.Kasıklarımba batma gibi bir his var tam batma da değil orada sanki birsey bir yere yapışmışda asılıyor gibi
birde benim yumurtlama akıntım daha yeni başladı çok manasız bir ay geçiriyorum yaffff

kayınvalide dahil olmaz dün akşam oğluna azar çekti günlerce konuşmaz oğlunu onun ayağına gitmesini bekler...onunla alakalı iş yattı yani gidip söylerim ama onun ne diyeceğini bile çok iyi biliyorum asla yapmaz eşimde ayağına gitmez öyle işte biz nişanlıyken aylarca aynı evde konuşmazlardı ben eşime kızar barıştırıdım onları ama hep kabahatli oldum bu kez karışmam yinede çok çok çok teşekkürler canım fikrin için...

Yasemincim inşallahh hayırlı uğurlu olsun canım benim gecikmen varmı bu arada birde ne zaman kan baktıracasınnnnn amannn heyecann yaptımmmm

sevinsem mi ben şimdi emin olamadım ya

eğer beliren ikinci çizgi normal test süresi içinde belirdiyse sevin canım benimmm ama geç çıktıysaa bilemicem çünkü benim geçen ay öyle olsduu amaaa sonuç fossss onun için bence sen en iyisi hemen kanda baktır bakalımmm hadi hayırlısı

:) nananaaa na na na:) maşallahhh diyi bennn...burnuma bebek kokuları geliyoooo:) :)

Günaydın kızlar sabah test yaptım 2. çizgi çok silik cıktııı

sevinsem mi ben şimdi emin olamadım ya

sevinnn yasminnn sevinnnn kızzzzzz

yasminnn beee şu testin fotosunu yüklesene..bu topik hasret kaldı çizgilereee:103:

Canım benimde çok silik çizgi çıkmıştı gözünaydın mart ayının başını çektin hemen kana baktır

nisancım senin ilk kanda 49 mu çıkmıştı..öyle hatırlıyorum sanki..sonraki gün tekar yaptırdın ikiye mi katlamıştı..bide keseyi görmeye ne zamn gitmiştiniz

nisancım senin ilk kanda 49 mu çıkmıştı..öyle hatırlıyorum sanki..sonraki gün tekar yaptırdın ikiye mi katlamıştı..bide keseyi görmeye ne zamn gitmiştiniz

Ayy canım benim yaa değerimide bilirmiş evet ilk 49 çıktı çarşamba günüydü çok ii hatırlıyorum sonra cuma günü yaptırdığımda 249 çıktı hemen gitmemiştim canım bir hafta beklemiştim ondan sonra keseyi görmeye gitmiştikDarısı başına canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…