Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

ayy canım evet adet ağrılarının 20 sinde başlaması ve 8 gün geçti regl olmaman üstelik akıntıların olması çokkk iyi..hadi inşallah..bu ay senden çok ümitliyim:)inşşalhh canımm

bencede canım inş ilk haberi sen patlatırsın sonrada arkandan bizler geliriz inş inş inş.....

canım benim boşver sen alttan al..düşünmemeye çalış .kendini yıpratırsın sadece ..sen başka güzel şeyleri düşün ..

Sanada günaydın toprakcım yine bomba gibi bi enerjin var buralara kadar hissettim valla

ayy toprağım benim teşekkür ederim benim bir arkadaşımda bu ay benden ümitli olduğunu söylemişti sen iki oldun bak dile benden ne dilersen :)))
Allah razı olsun :)
Bende bende ümitliyim senden

ama hergün hergün bişey bulup eşimle resmen aramı açmaya çalışıyo bıktım yani...çok üzgünüm gerçekten

Çiçeği burnunda gelinden ne ister senin bu kaynanan,aranızı bozmasına izin verme niye takıyorsun onun söyledikleri yüzünden eşinle tartışma bile ne oldu mesela dün akşam çok özel değilse:44:

Abartmiyorum yemin ederim hergün böyle ya ben arkadaşlarımla bile konuşamıyorum gelip araya girmeler tek bırakmamalar lafanlatamam daha neler neler

saat on iki kapıyı kitlemişiz yatmaya hazırlanıyoruz tak tak kapıya vurdu bana yeğeninin bi kaç lira borcu vardı onu getirmiş sanki isteyen oldu hadi onu geçtim birlikte çalışıyoruz sabah zaten karşılaşacağız neyse kapıyı eşim açtı bende gittim kim diye bakmaya uzattı parayı al işte neslihan gönderdi ne gerek vardı ki yani dedim bende eşimde takıldı dedi olsun al al çok para birlikte güldük eşimle hemen döndü senin gibi evlat olmaz olsun yanımıza çıkıpta bakmıyorsun bize yazıklar olsun falan filan kadın onunla birlikte yiyip içmiyoruz diye çıldırmış durumda sonra biz kaldık eşimle ne o ne ben bişey diyemedik bastı gitti allah gönlünüze göre vesin bana da sabır versin diye söylene söylene içeri girdik eşim sinirlendi çok üzüldü bende üzüldüm o üzülünce ben ne yaptımda bana böyle diyo ben zaten hiç iyi evlat olamadım gözlerinde diye bide dünden önceki sabah kaynanam geç kaldı işe zile bastık arkadaşımla siz gidin dedi sonra eşimle karşılaşıyo işe giderken eşim annesine sen gitmedin mi yeşim çıktı diyo oda ben geç kaldım onlar beklemedi diyo bizede gidin dedi yemin ederim ki eşim bunu sordu annemi niye beklemedin diye bende anlattım ama tak etti bıktım dedim ya annen bıktırdı beni dedim atıştık biraz ne yapayım o öyle bana da neler yapıyo görüyorsun dedi çok sinirlendim sonra kocişimle sarılıp iç çeke çeke uyuduk

nerden de anladın canım ya kadın gecenin on ikisinde hiç erinmeyip yukardan aşağı huzurumuzu kaçırmaya geliyo yaa ne yapayım ben....

ayy canın bak diyorsun ki eşimle aramı açmaya çalışıyor sen onun inadına o ne söylerse söylesin eşinle sakın tartışma onu amacına ulaştırma hele onun yanında daha iyi davran sürekli güzel şeyler söyle aranızı açamayacağına aklı kanaat getirsin ve uğraşmasın, evlenmeden önce de istemiyor muydu seni yoksa ervlendikten sonra kv kıskançlığı mı başladı

gerçekten mi bak ya bir garip oldum şimdi senin hisslerine de çok güveniyorum:) benim minik tostosumda mı öyle hissediyor acaba

evet canım senin kaynana biraz densiz anlaşıldı kusura bakmada saatin 12 nde ne işi var ya,canım bak şimdi san ne diyecem her olayın iyi tarafından bakılacak bir tarafı vardır bence(eşim çok kızar bu lafıma en kötüsünde bile iyi bir tarafını bulmaya çalışırım)siz şimdi 2 aylık evlisiniz çok yenisiniz kayınvalidende bal gibi oğlunu kıskanıyo onu kaybetme korkusu içinde saçmalayıp duruyo iyi tarafı ne biliyor musun eşin en azından annesinin tarafında durup seni daha fazla üzmüyo, senin yanında yani olanların farkında ya anasına laf söyletmeseydi onun etrafında deli divane olup sanada yapmak zorundasın etmek zorundasın gibi bir sürü şeye zorlasaydı senin yapacağın ne biliyor musun keinlikle annesine sen bir karşılık verme kötü söz söyleme birşey derse sus içinden 10 a kadar say gerçekten sinirde olma oğlu bile tanıyo annesini bir gün belki tak edip başka yere bile taşınabilirsiniz ama sen şimdi sabret ve eşinin yanında ol canım,boşver canım üzülme büyük onlar de sakın anan şöyle böyle deme o zaman bir gün bir bakar eşim beni dolduruyo diye düşünür ama sen bu şekilde destek olursan karım ne kadar iyi niyetli annemin kıza yaptıklarına bak diye düşünür ve her zaman senin yanında olur, o yüzden gittiğin yol doğru yol eşine o şekilde sarılıp uyumaya devam et ve dediğimi yaparsan bence sen kazanırsın canım benden san dost tavsiyesi :129:

Canım benim inşaallah bilmiyorum mart ayında güzel şeyler olacak gibi sen o güzel yüreğini ferah tut,tostosun kardeş istiyor artık :118:

kuzularrr günaydınnnn
Yeşimmm vallaha kanımm donduu haa kaynana semra gibi açmayıverin kız sizde kapıyııı dışardaydıkk aaa kapımı çalmışş hiçç duymadııkkk deyinn o hılt olsunnn töbe töbee allah herkesin gönlüne göre versinnn
mrvb bende bendeee olacak gibi geliyor banada bu ayy bir süprizz gelecek sanaaaa
Birde bu hfata içinde gördüğüm rüyalardaki belirgin objeleri anlatayım sizlere ilkinde 1 yaşlarında bir bebek kızzz çok güzeld,i ikincide gene aynı yaşlar bir kız bebek dahaa, üçüncüde çok daha küçükk bir erkek bebek 1 aylık ancak varr, bu günde minik minik çoraplar gördümmm bana neler oluyorr yavvvv

canımcım bak güzel bir taraf var..o da eşin anladığım kadarıyla annesinin yaptığının farkında ve sana destek oluyor belli..
şimdi çok önemli bir püf nokta sakın eşinle çok fazla yüz göz olup annesi hakkında atıp tutma canım olur mu..sen hiç bişey deme sessiz kal..eşin zaten görecektir senin ne kadar haklı olduğunu,annesinin ise huzursuzluk çıkardığını..
ama lakin en ufak bir tartışma çıkıp eşinin annesine atarsan(eşinin yanında) erkeklerin % 90 ı"sen haklısın demez,kendi annesini savunur.."sen bu yüzden bu duruma düşmemeye çalış...

biraz zaman geçsin..kayınvalidenin durmuna göre eşine en uygun zamanda ama tatlı dille başka bir eve taşınmayı teklif et..yani aynı apartman değilde, belki aynı mah.belki başka semtte..yani biraz uzaklaşmanız iyi olur..
biz biraz genciz deli doluyuz fevriyiz,onlar daha yaşlı alıngan olabiliyor malesef..bazen iki tarafda birbirini kbl etmekte zorlanırlar..o yüzden dert etme doğanın kanunu bu..

dediğim gibi sen eşinle aman iyi ol..bayanlar daha zekidir:) eşler biraz basit cümlelerden anlarlar..ne yapılması gerektiğinin basit ve özce söylersek anlarlar..biz ise daha romantik ,ne bileyim yüzümüzn asık olmasından derdimizi anlmasını bekliyoruz..hayal kırıklığına uğruyoruz..onların tek modu vardır.(açma -kapama) bizm bir sürü modumuz vardır..(duygusal mod-kzıgınlık mod-alınganlık mod-nazlanma-ksıkançlık-kapriz-şevkat-sevgi-mutluluk-...vs)
o yüzden kuşum eşini çözdüysen eğer en uygun zamanda ona evi değiştirmenin en hayırlı olduğunu anlatmalısın..böyle bir imkanınız yoksa; kayınvalide biraz süre ver..yeni evlisiniz bunu kabl etmesi seni kabullenbilmesi için sessizce bekle--eşini karıştırma..
dertlerini gel burda anlat..seni dinleriz canımm...

canım benim nisanbu çok güzel şeyler yazmış gerçekten eşinin senini yanında olması annesini tanıyor olması senin açından büyük avantaj kv de de bal gibi kıskanıyor akşam ona gitmesini istemiş beklemiş beklemiş 12de umudu kesmiş bir bahane bulup laf sokmaya gelmiş, birde aynı yerde çalışıyorsunuz valla senin çok sabırlı olup görmezden gelmekten başka çaren yok ama bu yol seni doğruya iletir ve tez zamanda feraha edersin boşa dememişler sabreden derviş muradına ermiş diye :)

Canım benim inşaallah bilmiyorum mart ayında güzel şeyler olacak gibi sen o güzel yüreğini ferah tut,tostosun kardeş istiyor artık :118:

erkek olursa kardeş ama kız olursa beşik kertiği bak kız anası olarak böyle bir teklif yapıyorum, kıymetimi bilsin o tostosa :)

Anaaaammm rüyalar senin bebiş geliyor erkek bebek murad demektir bende ilişkiye girdiğim akşam erkek bebeğin elerine kına yakmıştım kuzu olacak olacak az kaldı yakında burası anneler topiği olcak

valla nisanbuyla yeşime aynı aynı şeyleri yazmışız:) şimdi okudum ..aklın yolu bellii....

hakikaten "erkekler marsdan kadınlar venüsden"... hepimizin aynı cins olduğu nasıl belli..

bide iki cinsin arasında gelgit yaşayanlar var:) Rabbim esirgesin bizi,böyle sınamasın..çok kötüü

maşallah:) canım evet nisanın dediği gibi senin kuzular yolda:) şimdi arama iğdeçiçeğini:)

evet canım bende senin yazdıklarını okuyunca aynı şeyi düşündüm Demekki izlenecek tek bir yol var,"erkekler marsdan kadınlar venüsden"... bu lafına bayıldım

Anaaaammm rüyalar senin bebiş geliyor erkek bebek murad demektir bende ilişkiye girdiğim akşam erkek bebeğin elerine kına yakmıştım kuzu olacak olacak az kaldı yakında burası anneler topiği olcak

maşallah:) canım evet nisanın dediği gibi senin kuzular yolda:) şimdi arama iğdeçiçeğini:)

Ayyy hadi inşallahhhh kızlarrrr bakalımm dört göz dört kulak bekliyoruz nazlı sıpayıııı

evet canım bende senin yazdıklarını okuyunca aynı şeyi düşündüm Demekki izlenecek tek bir yol var,"erkekler marsdan kadınlar venüsden"... bu lafına bayıldım

Evettt benimde çok hoşuna gitti bu lafff ama kaynanalarrr direk uzaydan heraldee

desteğin için çok teşekkürler canım yanıyo beni önceden severdi kaynanam bende onu ama taki düğün zamanı kesinleşti o gün bugun kadını tanıyamaz oldum eşimle kimsenin yanında birbirimizi kırmıyoruz o yönden sorunumuz yok kaynanam tek sorun takmamaya çalışıyorum ama olmuyo ya sabır diyorum ama kadın hergün bişey buluyo

Evettt benimde çok hoşuna gitti bu lafff ama kaynanalarrr direk uzaydan heraldee

uzaydan haaa
"erkekler marsdan kadınlar venüsden"okuduğum kitapdı..bu kitabı okuyan ayrılmak üzere olan çiflerin pek çoğu bu kitabı okuyunca ayılmakdan vazgeçip yola devam demişler...kitap okumayı seviyorsanın( keişisel gelişim okumayı) tavsiye ederim gençler..

kitap okumayı severim..şu an elimde olan okuduğum kitap"grinin elli tonu :)" bu forumlarda okudum (şimdi bebek olayı devreye girince , bu işler görev haline geldi ya geçnler..malum artık sıkıcı olmaya başladı(anladınız siz on, :)Bu kitap biraz erotik..belki işe yarar diye aldım :) tavsiye edilir :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…