Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

canım sonunda bir rüya gördüm hamilelikle ilgili bakalım senin güzel yüreğin neler söleyecek rüyamla ilgili;
rüyamda annemdeyim ve karnım burnumda tam 9 ay 10 günlükmüşüm doğum sancılarım hafif hafif başlamış ama açılma olmadan doktora gitmeyeceğim evde bir on dk kaya insin sancılar diyorum annemde o zmn evi dezenfekte etmek gerek diyor her yere kolonya döküyor. Kanama gibi bişey hissediyorum anneme bi bakıver diyorum o arada benden böle foooş sular akıyor annem doğum başladı doğum başladı diye telaşlanıyor veee telefon çalıyor ben uyanıyorum.

Hayır olsun canım güzel rüya görmüşsün,bu seferde benim dediğim oluyor mu Allaaaaahh zil takıp oynarım haaa :124::124: :124: :124:

Hayır olsun canım güzel rüya görmüşsün,bu seferde benim dediğim oluyor mu Allaaaaahh zil takıp oynarım haaa :124::124: :124: :124:

sen sölediklerinle değil rüyanda gördüklerinle meşhursun tatlım ama bakarsın bu sefer sölediklerinde olur inşallah :)))

Son düzenleme:
eylülcüm özel mesajnı gordum hayatım face de de grup mu kuruyoruz yalnız ben face gıremıyorum tatlım iş yerinde evde şuan için netim yokk alacagım vın lar varya ondan alayım diyorumkızz vallahı sırf sizin içinnn özlüyorum sizi evde akşam muhabbetlerini kacırıyorumm hem onu içinn bu hafta sonu alacagım bı aksılık olmazsa:KK34::KK34:

o ne ya öyle bende folbiol kullanıyorum..

bunu doktorun mu tavsiye etti canım yoksa kendin mi karar verdin eğer doktor tavsiyesi değilse çok iyi bir profdan aldığım şeyi önereceğim sana folidoce böle mor bir kutusu var bizim kurumdaki prof da şu anda en iyisi bu bebeğin beyin gelişimi açısından demişti 10 tl olanda bu işte :))

eylülcüm özel mesajnı gordum hayatım face de de grup mu kuruyoruz yalnız ben face gıremıyorum tatlım iş yerinde evde şuan için netim yokk alacagım vın lar varya ondan alayım diyorumkızz vallahı sırf sizin içinnn özlüyorum sizi evde akşam muhabbetlerini kacırıyorumm hem onu içinn bu hafta sonu alacagım bı aksılık olmazsa:KK34::KK34:

yavrum sen al vınını gelirsin sonra ,burda da devam tabi ,hani burda link vermek filan yasak ya, orda da bebişlerle ilgili yada sağlıkla ilgili paylaşımlar da yapabiliriz diye düşündük..

bunu doktorun mu tavsiye etti canım yoksa kendin mi karar verdin eğer doktor tavsiyesi değilse çok iyi bir profdan aldığım şeyi önereceğim sana folidoce böle mor bir kutusu var bizim kurumdaki prof da şu anda en iyisi bu bebeğin beyin gelişimi açısından demişti 10 tl olanda bu işte :))

bana dr yazdı canım

nisancım özel mesaj kutun doluymuş canım gitmiyor mesaj..

coldriver sende cevap vermişsin bana ekle beni canım bekliyorum ..

yavrum sen al vınını gelirsin sonra ,burda da devam tabi ,hani burda link vermek filan yasak ya, orda da bebişlerle ilgili yada sağlıkla ilgili paylaşımlar da yapabiliriz diye düşündük..

iyi düşünmüşsünüz tatlım güzel olur bebişlerimizle ve hamilelikle ilgili hiç bir gelişmeyi kaçıramayızz bu sayede

sen sölediklerinle değil rüyanda gördüklerinle meşhursun tatlım ama bakarsın bu sefer sölediklerinde olur inşallah :)))

İnşaallah canım,sende bana söyleye söyleye oldu valla :KK1: sen diyordun sen bu ay hamilesin ben diyordum yok değilim şimdide diyorsun ya içime doğuyo erkek diye inşaallah dediğin gibidir teyzesi,tabiki önemli olan sağlıklı olması ama inşaallah söylediğin çıkar..

Canım biliyorsun haöile kalmadan önce muayne için gitmiştim ya o zaman başlamıştım,geçen doktora söyledim tamam devam et ona dedi :KK31: değiştirsemmi ki :KK31:

nisancım özel mesaj kutun doluymuş canım gitmiyor mesaj..
Sildim eylülcüm...

Kızlar folik asit çok önemli ,sakın aksatmayın ,hatta 3 ay önceden kullanılması gerekli de işte biz pek önemsemiyoruz böyle şeyleri,vitamin filan da kullanmak şart tabi onunla beraber ..

kızlar şimdi biz birbirimizi ekledik ya...2 şer ayrı isimleri var herkesin bir forumda bir de gerçeği...ben hepsinin karıştırırmışım:)
ben ben ben nerdeyim nerdesiniz beni de ekleyin :KK50:
38 tl ye hamile kalın :KK49: yeni ürünümüz hamişkal fort 380 ile yeni gebeliklere yelken açın
ALLAH SANA İKİZ VERSİN EMİ çok güldümya bu senin yeni piyasaya sürdüğün ürün mü hamişkal hemen sipariş veriyorum 38 tl miydi:KK52::KK52:
:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:bunlarda senin olsun denizcim :))

çok teşekkür ederim mervecimmmmm

Kızlar folik asit çok önemli ,sakın aksatmayın ,hatta 3 ay önceden kullanılması gerekli de işte biz pek önemsemiyoruz böyle şeyleri,vitamin filan da kullanmak şart tabi onunla beraber ..

ben bu ay bıraktım hiç içmedim sinirimden iki gündür içiyorum folik asit

ben ben ben nerdeyim nerdesiniz beni de ekleyin :KK50:

Allah sana ikiz versin emi çok güldümya bu senin yeni piyasaya sürdüğün ürün mü hamişkal hemen sipariş veriyorum 38 tl miydi:KK52::KK52:

çok teşekkür ederim mervecimmmmm

ikizmi :KK53::KK53::KK53::KK53:varya fenada olmaz hani :KK34:

Dur mesaj atıyorum sana şimdi

ooo bütün kızlar toplanmışşş be yokum yahu kızlar benim içtiğim folik asit demir destekli Maltofer Fol Diye bir ilça ben demir anemisiyim aynı zmanda yazıdırıyorum kurumun saglık ocagından oyle alıyorumbennn
yalnız o hamişkaldan bende istiyorumm eylül sanami sipariş veriyoruz hayatımm:KK1::KK1::KK1:

X