Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Tebrik ederim canım gözünaydın :124: :124: :124: :124: :124: :124: :124: :124: :124: :124:

ayy ikizler ablacım ne olur kendini üzme olacak elbet bırgunn hem kendıne neden sınır koyuyorsunkı senin için en hayırlı zamanı rabbımız biliyor bak ben sana bırsey anlatmak istiyorum
benim karşı dairede de ki komşumun kızı varmış biz gecen yıl yeni taşındıkk ya daha dogru düzgün tanışmamıştık bile bize davetiye getırdı ogun işte babam amılyt oldu fılan gıdemedık neyse gel zman gıt zman ben kadına teyze dedım cunku baya yaşlı duruyordu ... teyze aşagı teyze yukarı yaklasık 1 sne sonra bıze davet etmek ıcın ziline bastım elimdede kurabıye var kapıyı bıraz gec actı bı baktım kucagında bir bebek "aa teyze dedım torununmu oldu ,kadında bır utandı kısık bı sesle yok kız benım " demesınmı anam dedım kalakaldım "nasıll yaa" dedım okadar şaşırdımkı kadında benım tepkıme şaşırdı hala ısrarla " seninmmii "diye bır ses cıktı benden bıran ınanırmısın, kadının deli oldugunu ve kucagınıdakınınde oyuncak oldugunu sandımm cocuk okdar kucuktukı, oyuncak gıbı bıseydı cunku ..aklımdan bunlar gecerken donmus bı vazıyette cocuk sonra agzını oynatmasıyla bı korktumki tabagı duşürcektım azdaha ,kendıme geldım kıpkırmızı oldum eve gectım eşim nasıl guluyorrr çaki gormus kadar korktum dedımm hala çaki kaldı cocugun adı..
sonra neyse kadın geldi bizee meger kadınn daha 40 li yaşlarındaymısss ama cok yaşlı gorunuyordu bende kadına teyze diyom bıde yaa sonra abla demeye başladım ..kadının 18 sene boyunca cocugu olmamış kızıda 17 yasındaymıs evlenen varya meger kadın kızınınn dugunude hamılyemısss hıc haberı yokmusss nasıl olduysa allah tarafından ıste dedım herhalde kadın yalnız kalcam dıye cok uzulmuss allahtan bı hedıye ona gelmıss cocuk bu arada prematüre bebekmiş ondan kucukmus
ayy bırazz uzun oldu ama sen ıste 42 olcak kendıme sınır koydum fılan deyınce bunu anlatmak ıstedımm bak abla bu kadın bıle haberı yokken hamıle kalmıs hemde 18 sene sonra sen bunca calışmayla neden hamıle kalmadan pes edesınkı allah sanada nasıp edecek inşallah hıc merak etme sen yeterkı gonulden ıste duanı ett takdir allahın rabbım nasıp etmezse ozman vardır bıl bıldıgı belkı oylesı daha hayırlı olacagı ıcındır boyle dusun oldumu ablacım...

bu arada dün akşamm yemek yaptıktan sonra belim agrıdı birazz elimi goturdum eşimde gordu "ne oldu aşkım belinmi agrıyorr ya benimde belimm agrıyor bu ay cok çalıştık ya şey yaparken incittikmi acaba" dedii
bende dedimmm "hepsi bosa gıttı " öhööööööööööööööööööö

hayırlı ugurlu olsunn canımm allah kucagına lamayı nasıpp etsın bak ne dıyordukk 12 gun gecmıss sen hamılesın demıstık dun vallaa hadı bakalımmm cok sevindimmmm

Arkadaşlar ayrı ayrı alıntı yapmayı beceremiyorum:) hepinize ayrı ayrı tşk ederim..darısı size hayırlısıyla inş..inş.benimkinin de aksilik olmadan devamı gelir dua edin..

gülce çok sevindim canım senın adına :))) ikizler arkadaşım senın ıcınde cok uzuldm ( ama moral bozmak yok inşallah herşey güzel olacak

ya birde kızlar bazen öylesine zorla yapıyorum ki ,seks denilen şey iki tarafında isteğiyle ,şehvetle filan olması lazım ,bazen göreve dönüyor ya ,ne zevki kalıyor ne şehveti ,bitse de gitsek modundayız ben böyle sevmiyorum ,benim kızımda doktorun belirlediği saate yani çatlatma iğnesinden 36 saat sonraki ilişkide oldu ,gece saat 3 civarıydı ,eşimi kaldırdım hadi dedim saat geldi kalk ,diyoki bana şey yapacağımız saate de dr karar veriyor anasını satim ,işe bak arkadaş onane be istediğim zaman yaparım karı benim değilmi biz karı-koca azcık çatlak bir aileyizdir de..

moralim bozuk arkadaşın dediği gibi yılardır bi ikinci çizgiye hasret kaldık sanırım benimde son çarem tüp bebek tecrübeli olan arkadaşlar bilgi rica etsem

canım tüp bebek için önce doktoruna gidip onun yardımıyla heyet raporu çıkartmalısın. 1 hafta içinde veriliyor rapor.sonra ilaçları alıyorsun. 2 sene önce 1000 tl. idi ilaçlar devlet ödemesi dahil ( emekli sandığına bağlıyım) sonra doktora verdiğimiz ücretle toplam 4 milyar oldu tüp bebek.sana iğneler verecek doktor kimi göbekten kimi damardan onlar benimki göbektendi ve inan hiç acımıyordu. hergün aynı saatlerde vuruyorsun iğneyi. sağlık ocağındakiler de yapabilir. doktor yumurta kontrolleri yapıyor. sanırım2 hafta sürüyor. sonra yumurta toplama işlemi var ama korkma seni bayıltıyorlar zaten eşinden sperm alıp bekliyorlar . 2gün sonra döllenme olduysa seni arıyorlar ve doktorun döllenmiş yumurtayı rahme yerleştiriyor sen ayıkken. ama hiç acımıyor. sonra nasip tutarsa hamilesin tutmazsa değilsin. hiç korkacak bişey yok canım. acı duyulacak bir durum yok.

Anatolya tşk ederim canım inş....kan sonucum da çıkmış dr la konuştum da arkadaşlar daha birkaç günlükmüş...kanaman olursa düşük demektir gelmene gerek yok ama bir sorun olmazsa 10 gün sonra gel dedi....benim son tarih 28 kasımdı...ben olursa 1 aylık olmuştur diyordum ama daha birkaçgünlük dedi.

demekki geç döllenme olmuş canım. kanama falan olmayacakkk inşallah. 10 gün sonra da değerin yüksek çıkacakkkkkkkkk.

kızlar herşey güzel hoşta ben sizleri çok merak ediyorum ,ne yapsak sosyal paylaşım sitesi olan varsa eklesek mi birbirimizi acep :44:

son adet tarihi yanıltıcı canım ,dr da çıkan sonuca göre belirleniyor ,diyelim benim son adet tarihim 1 marttı bebeğim hep geriden takip etti 9 ay boyunca ,yani bana göre 30 haftalık olan bebek dr uma öre 28 haftalıktı hep ,2 hafta hep gerideydi ,doğacağı zaman drum 2.100 gr bu bebek pek küçük demişti ama 2.650 gr doğmuştu kızım ..belli olur bakalım 10-15 gün sonra inşallah..

inş.canımm...10 gün sonra da hayırlı haberler yazarım inş. buraya..şimdiki değere 120 dedi dr.

o zaman 2 haftalık civarı ,benim testim 295 iken bebek 4 haftalıktı çünkü ,iki günde bir o değerin ikiye katlaması gerekiyor ,şu anda kese görülmez daha ,5 haftalıkken kese 7 haftalıkken kalp atışları görülür ..hadi hayırlısı inş..

inş.canımm ...10 gün sonra ultrasondan görünür sanırım o zaman...hayırlısı olsun

inş.canımm ...10 gün sonra ultrasondan görünür sanırım o zaman...hayırlısı olsun

alttan ultrasonla görünür ancak benim drum yaklaşık 2 ay beni hep alttan muayene etti ,daha net görülebildiği için ,sonra karına geçti ,benim hep hevesimdi karından ultrason 2 ay tattırmadı hatun bana o duyguyu

ne kadar güzel heyecanlar ama ya ,keşke kalanlarda gelse burda hamileyim diye bağırsa .

Bende öğrenir öğrenmez hemen gitmedim 5 haftalıkken gittiğimde doktor karnımdan baktı gördük keseyi alttan bakar diye çok korkuyodum,cumarteside Allah ın izniyle kalpçiğinin sesini bi duysam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…