Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Aranizda hamile kalan arkadaslAr yokmu yada cift cizgiyi goren tüyüyomu burdan keske hikayelerini anlatsalar

deniz5853 senin kac yıldır bebeğin olmuyo yanlış değilsem durumunu gırgıra alacak kadar pozitifsin göremiyorum ama enerjin çok güzel

6 yıldır evliyim evlendiğimin ilk senesinde pko olduğumu öğrendim tedavi süreci basladı benim için sonra tam pes etiğm zamanda hamile olduğmu öğrendim sevinçten çıldırmış gibiydim en sevmediğime bile sarıldım o gün sonra gebeliğin 7. ayında bebeğimi kaybetim evlilliğimin ikinci senesinde hamile kalmıştım dünya durdu sandım bebeğimi benden aldıkları gün haladaha hatırlayınca ilk günkü hibi yangın giriyo yüreğime sanki ondan sonra bebğim normal doğumla alındı iki ay sonra tekrar hamile olduğmu öğrendim ama onuda ikinci ayında kaybetim dört yıl geçti aradan kürtajdan sonra bi daha hamile kalamadim sors dermoid kist çıktı yumurtalık kitlesi çıktı sağ yumurtalıklarım işlevini kaybeti 5 ay öce öğrendim alındı doktorlar umutlu ama bu ay kimse umut vermedi ilaçlar etki etmiyo yumoşlarım gelişmedi son bi aşılama yapıp plmasa tüp bebek tedavisine başlıycam rabbim yar ve yardımcımız olsun olacak ama öyle yada böyle bi bebeğim olcağına inanıyorum umudumu yitirmedim hep inançla umutla bekliycem seni bebeğimmmmmm

Oyyy kurban seni böyle konuşturan Mevlaya. Rabbim gönlümüzdekini dilimize, dilimizdekini kucağımıza versin inşaAllah!.. Deniz canımsınya, Allah bu güzel duanı hepimiz için kabul etsin!Amin!..

İkizlerim, burdaki güzel anne adaylarının hepsinin kalbi çok temiz ve ç0ok güzel değil mi? İnsan inanamıyor bu kadar güzel yürekli insanların burada olmasına.Ama bu da bizim için bir teselli.Allah bizi birbirimize destek kılıyor. Bu destekle yolumuza devam ediyoruz inşaAllah. Rabbimiz evlat desteğini de esirgemesin bizlerden inşaAllah...

Günaydın güzel ve de özel bayanlar. İşte yeni bir gün yeni umutlarla başlıyor. Umutlarınız hiç bitmesin :))) KOCAMAN ÖPÜLDÜNÜZ...

günaydın arkadaşlar :)) okuldayım tenefuste size gelip hemen bir merhaba demek istediiim günümüz aydın olsun inşallah

iğdeçiçeğim canım benim çok güzel ve cok iyi bir kalbin var o kalbinle yorumladıgın rüyamın sanırım henüz vakti değilmiş ne yapalımm bizim için en dogru ve hayırlı vakit ne zmansa onu ancak Rabbimiz biliyor takdir onun bu ay olmadı malesef bebişim bu ay gelmedi hayırlısı diyorum
neylerse mevlam güzel eyler...elbet birgun bizlerinde bebişi olacaktır tüm kalbimizle dua edelimm muhakkak duyuluyor sesimizzz

ayy canım güldürdün beni allah bebişini versin işte bende tam böyle bi durumdan muzdarip biri olarakk testi fazla incelememeyi tavsiye edeceğim herkese inanki daha büyük bir yıkım oluyor çünkü bende senin gibi bat ertesınde ama sabah ve akşam 2 test yaptım ikisindede ışığın altına tutup dikkatli baktıgımda 2. cizgiyi gordum gordugume emınımm ama işte maleseff ya ben hayal gordumm yada test beni kadırdı hatalı bana denk geldi anlayacagın

ikizler ablacım güzel yürekli insan..ne kadar iyisinn benim için üzülmüşsün ..rabbim bu güzel yüreğinin hatırına bebişini en kısa zmanda versin inşallah ama üzülme.. ben ve umutlarım yine dimdik ayaktayızz bu ay da umutlunmıştım ama olmadı işte ne yapalımm hayırlısı boyleymiş dedim ve kalktım ayaga.. bu gün yeni bir güne uyandık yeni bir güneş açtıysa ,her zaman bir umut var demektirrr ..Rabbimize sıgınacagızz..Allahtan umudu ancak kafirler kesermişş..oyuzdenn hiç bir zaman UMUTSUZLUK YOK BU TOPİCTE...aLLAHIN İZniyle hepimiz hamile olarak ayrılacagız bu topicten ama ayrılacagız derken "güzel anneler kulübü " topigimize geçecegiz onu da ben acacagım inşallahh bi hamile kalalım

ayyy canım benimm ne kadar da güzel dua etmişsin Allah kabul etsin inşallahh yüreğini açmışsın bizlereee inşallah bir dahaki kışa o patikler bebişlerimizin ayagında olsunnn allahın izniyle

sevbebek senin için çokk üzüldüm canım cok cok gecmiş olsunn Allah yardımcın olsun rabbim bebişini birdaha senden ayırmasın yoklugunu yaşatmasın birdahakine kucagına almayı nasip etsin inşallah

kızlarr bakın ne buldum

Ben anlamadım Ne buldun
]

Aranizda hamile kalan arkadaslAr yokmu yada cift cizgiyi goren tüyüyomu burdan keske hikayelerini anlatsalar

Yok valla bir yere tüydüğüm yok,belirtilerden tutta,eşime söyleme heyecanımı bile beraber yaşadık burda,testi yapıp sonucu bile önce burdaki arkadaşlarımla paylaştım,bırakıpta hiç biyerlere gitmedim,gitmiyecemde,bırakmam burdaki arkadaşlarımı onların sevinçlerinide paylaşıcam üzüntülerinide

Son düzenleme:
ikizler canım inşallah hamilesindir belirtilerin çok güzel Allah sanada anne olmayı en kısa ve hayırlı zamanda nasip etsin

günaydın kızlar
rüyalarım hep bebek üzerine ya ben tozuttum galiba
bu gece bir erkek bebeğim oldu adı da meriç ege oldu ,eşim diyorki olmaz güzel değil ,beğenmedi paşam
iş yerine gidiyorum doğum yaptım diyorum aa sen hamile değildinki diyorlar ,sonra diyorum hemen face'e yazmam lazım oğlum oldu diye

totom açıkta kaldı zaar

lavişim bir dahaki aya inşallah üzülme arkadaşım ..

sevbebek canım sanada allah sabır versin ,allah bu yolda uğraşanların kucağını boş bırakmasın

nisanbu ,berkuncan ,ikizler ,iğdeçiçeği,coldriver,anatolya,laviş ,deniz ve adını sayamadığım diğer güzel anne adayları ,hepinize karlı bir istanbul sabahından merhaba

nisanbucugum beni listede eleyebilirsin canım malum şubata kaldık

lavina canım ismini yanlış yazmısş olabilirim :))) uzuldum ama biz bilemıyoruz rabbim biliyor hangi zamanın hayırlı olacağını kimimizin sınavıda bu sekilde olacaktır ama biz yinede rabbım bizi bebeğimizle eşimizle sevdiklerimizle sınamasın diyoruz:) umarım subat için güzel haberlerini alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…