Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Kızlarr merhaba; tam bir saattir topiğimizi okuyorum. Çünkü bugün çok yoğun bir gündü hiç giremedim sayılır, bayağ birikmiş. Sonra eşimin sesiyle irkildim, hayatım ne oldu diye? Ne ne oldu dedim. Bir saattir gözünden yaş geliyor, arada bir tebessüm ediyorsun neler oluyor dedi. Bişi yok dedim bir yazı okudum diye geçiştirdim. Ama ne bileyim nasıl umutlu okudum lavinia için, sonra başladım göz yaşı dökmeye ama sonra yine toparladım, moral bozmak yok, hepimiz hamile olarak ayrılacağız bu topikten. Öyle güzelsiniz ki yazılar, umutlar, dilek ve dualar heyecanlar, düş kırıklıkları, kimseyle paylaşamadığımız nice düşünce ve duygular burda olmak bana çok iyi geliyor.
Bu arada belirtilerim hala devam ediyor. Göğüslerim şiş değil sadece uçları çok acıyor. Ateşim hergün 0.5 derece artıyor. Bu ay daha mı umutluyum, yoksa her ay bu kadar ümitleniyor muyum bilmiyorum. Bu arada hani geçtiğimiz hafta yanlışlıkla hamilelik testi almıştım ya 4 adetti. Hepsini bu haftanın başına kadar bitirdim. :KK17::KK17: Napıyım hoşuma gidiyor yapmak. Güneşe tuta tuta bir hal oldum. :KK37: Tabii çıkmadı bişi bat'a 4 gün kaldı. Şimdi yine nasıl alıcam test diye kıvranırım, insan bir tane ayırmaz mı. Bugünlük hamilelik hayallerim bu kadar hepinizi kocaman öpüyorum. :KK54:

bben kullandım serephone ama hamiş olamadım...en son geçen ay kullanmıştım yumoşlar çatlamadı galiba ki hamile değilim...
ama seni sevindirecek bişe söliyim halamın kızı serephone kulllandıktan sonra bu vesileyle hamile kaldı şimdi bi kızı var

moralim bozuk arkadaşın dediği gibi yılardır bi ikinci çizgiye hasret kaldık sanırım benimde son çarem tüp bebek tecrübeli olan arkadaşlar bilgi rica etsem

moralim bozuk arkadaşın dediği gibi yılardır bi ikinci çizgiye hasret kaldık sanırım benimde son çarem tüp bebek tecrübeli olan arkadaşlar bilgi rica etsem[/QU

kızlar ikinci çizgiyi boyasak olur mu:KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:napim tırlatçam ya 2. çizgi diye :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:ühüüühüüüüüü

alemsin inanki güldürdün rabbimde seni güldürsün inşaalaahhh

ya bide şu tip kadınlar var ya ayhhh kocam bana ceketini atsa hamile kalıyorum....yada haziran da hamile kalırım ben der ve kalır ...nasıl oluyo bu ya formülü mü var biz mi bilmiyoz. konuşuyolar mesela ben oğlak burçlu istedim hesapladım ve o ay doğurdum diyenler ,kız; dua et etmiyomusun; yoksa ben şu duayı ettim de oldu diyenler,
kağıt toplayan vatandaşlar var ya onların ayakları hep çıplak nasıl oluyoda peşpeşe doğuruyolar,! ben en ufak bişeyde üşütüyorum diye ayaklarını üşütmüşsündür sen; diyenlere deli oluyorum bide bide kız bak şu da hamile hadi ya sende tembel çıktın çalışmıyomusunuz yoksa diyenler... yani ben bunları duymaktan bıktım ve kendimi eve kapattım çok az kişiyle görüşüyorum bazan telefonu kapıyı açmadığım insanlar oluyor bana saçma bi soru soracak diye karşılaşıp yolumu değiştirdiğim insanlar var
bizim üzüntümüz bize yetiyor bide bunlarla uğraşıyoruz:KK4::KK4::KK4::KK4:
ama İYKİ SİZ VARSINIZ BURDA ATIYORUM BÜTÜN STRESİMİ OKUYORUM OKUYORUM...aynı frekansta olduğumuzu bilmek bana huzur veriyor
kocaman öptüm hepinizi

Bata kaldı 2 gün amanınnnheyecan dorukta sayın seyirciler :KK1: dün bir test yaptım negatifti bu günü es geçtim yarında patates tarlasına dönen suratımı doktora gösterecem test için vaktim olmaz cuma günü yapacağım bir test daha aslında hazır hastaneye gitmişken baktırsammı diyorum bilemedim yani....

kızlarr bakın ne buldum :KK52::KK52::KK52:

]
i.gif
n.gif
s.gif
a.gif
l.gif
l.gif
a.gif
h.gif
empty.gif
b.gif
u.gif
empty.gif
a.gif
y.gif
empty.gif
h.gif
a.gif
m.gif
i.gif
s.gif
empty.gif
o.gif
l.gif
u.gif
c.gif
a.gif
z.gif

Ayyy evet yaaa her nedense hala bana birşey çıkmayacak gibi geliyor bu aydan ama inşallah vardır diyorum sabırsızlıkla bekliyorum bakalım

Bata kaldı 2 gün amanınnnheyecan dorukta sayın seyirciler :KK1: dün bir test yaptım negatifti bu günü es geçtim yarında patates tarlasına dönen suratımı doktora gösterecem test için vaktim olmaz cuma günü yapacağım bir test daha aslında hazır hastaneye gitmişken baktırsammı diyorum bilemedim yani....

inşaALLAH ÇİFT ÇİZGİ ÇIKAAAAARRRR HAMİLESİNDİRRRR OY OYYYYYYYYYYYYYY geçmiş olsun suratın niye öyle oldu

Berkuncan, berkuncan sen bizim herşeyimizsin. Evet sayın seyirciler; arkadaşımız, doktora emin adımlarla gider ve malum testi ister, yapılır ve 1 saat sonra flaş flaş flaş değerler herkesi sevindirmiştir ve birden sağlık kurumunda herkes eline mendili alır ve başlarlar :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :64 :KK64: Tabii bu kısa sürede yayılır ve tüm şehir bizimle beraber halay çeker. Çünkü biz böyle düşünürüz çevremize baktığımızda tüm insanlara gülümseriz hepimizi sevincimize gizlice ortak ederiz. Tüm dualarım bu gece seninle bitanem. :KK16::KK16::KK16:

inşaALLAH ÇİFT ÇİZGİ ÇIKAAAAARRRR HAMİLESİNDİRRRR OY OYYYYYYYYYYYYYY geçmiş olsun suratın niye öyle oldu
Yaa yüzümde ergenliğimde bile çıkartmadığım kadar sivilce çıktı son bir aydır ne denediysem hakkından gelemiyorum bende bir gideyim dedim...
Berkuncan, berkuncan sen bizim herşeyimizsin. Evet sayın seyirciler; arkadaşımız, doktora emin adımlarla gider ve malum testi ister, yapılır ve 1 saat sonra flaş flaş flaş değerler herkesi sevindirmiştir ve birden sağlık kurumunda herkes eline mendili alır ve başlarlar :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :64 :KK64: Tabii bu kısa sürede yayılır ve tüm şehir bizimle beraber halay çeker. Çünkü biz böyle düşünürüz çevremize baktığımızda tüm insanlara gülümseriz hepimizi sevincimize gizlice ortak ederiz. Tüm dualarım bu gece seninle bitanem. :KK16::KK16::KK16:

Abla bende çok istyiyorum mendili kapıp gelmeyi cildiyeye gideceğim ikna edebilirmiyimki doktoru sence :KK1:

kızlarr bakın ne buldum :KK52::KK52::KK52:

]
i.gif
n.gif
s.gif
a.gif
l.gif
l.gif
a.gif
h.gif
empty.gif
b.gif
u.gif
empty.gif
a.gif
y.gif
empty.gif
h.gif
a.gif
m.gif
i.gif
s.gif
empty.gif
o.gif
l.gif
u.gif
c.gif
a.gif
z.gif

inşaALLAH BU AY HEPİMİZ HAMİLE OLUCAZ
İĞDEÇİÇEĞİM HANİ BEN RÜYAMDA BİRSÜRÜÜÜÜÜ BEBEK PATİĞİ GÖRMÜŞTÜMYA O PATİKLER BURDAKİ ARKADAŞLARIN OLSUN HERBİRİSİ BİRİNİN OLSUN HEPİMİZE YETECEK KADAR PATİK GÖRMÜŞTÜM BEN RÜYAMIN BU ŞEKİLDE ÇIKMASINI İSTİYORUM ALLAHIM NE OLUR.SENİN İKİZLERİN ANATOLYANIN LAVİNYANIN GÜLCENİN COLDRİVERİN BERKUNCANIN SEVBEBEĞİN EYLÜLÜN KESERİN ŞU AN AKLIMA İSİMLERİ GELMEYN HERKESİN RENGARENK PATİKLER PEMBE MAVİSİ RABBİM NE OLUR BURDAKİ HERKESİN BEBEĞİ OLSUN VE BENDE HEPSİNE PATİK HEDİYE EDEYİM...HEPİMİZ SEVİNELİM BENDE İNŞALLAH...:KK49::KK49::KK49::KK49::KK9::KK9::KK9:

Son düzenleme:
Yaa yüzümde ergenliğimde bile çıkartmadığım kadar sivilce çıktı son bir aydır ne denediysem hakkından gelemiyorum bende bir gideyim dedim...

Abla bende çok istyiyorum mendili kapıp gelmeyi cildiyeye gideceğim ikna edebilirmiyimki doktoru sence :KK1:

Neye ikna edebilir misin halay çekmeye mi? :KK1::KK1: Onu bilemem de yarın bir test al bence ertesi günde sabah yaparsın ve İNŞALLAH çift çizgiyi görürürsün bizde coşarız akşamına. :KK9:

Neye ikna edebilir misin halay çekmeye mi? :KK1::KK1: Onu bilemem de yarın bir test al bence ertesi günde sabah yaparsın ve İNŞALLAH çift çizgiyi görürürsün bizde coşarız akşamına. :KK9:

İnşallah canım ablacım inşallah döne döne halay çekelim artık belki doktoruda ikna ederiz halaya :KK1:

inşaALLAH BU AY HEPİMİZ HAMİLE OLUCAZ
İĞDEÇİÇEĞİM HANİ BEN RÜYAMDA BİRSÜRÜÜÜÜÜ BEBEK PATİĞİ GÖRMÜŞTÜMYA O PATİKLER BURDAKİ ARKADAŞLARIN OLSUN HERBİRİSİ BİRİNİN OLSUN HEPİMİZE YETECEK KADAR PATİK GÖRMÜŞTÜM BEN RÜYAMIN BU ŞEKİLDE ÇIKMASINI İSTİYORUM ALLAHIM NE OLUR.SENİN İKİZLERİN ANATOLYANIN BERKUNCANIN SEVBEBEĞİN EYLÜL KESERİN ŞU AN AKLIMA İSİMLERİ GELMEYN HERKESİN RENGARENK PATİKLER PEMBE MAVİSİ RABBİM NE OLUR BURDAKİ HERKESİN BEBEĞİ OLSUN VE BENDE HEPSİNE PATİK HEDİYE EDEYİM...HEPİMİZ SEVİNELİM BENDE İNŞALLAH...

deniz canım benim gözlerim doldu şimdi zaten ağlamaya hazırım bu aralar, sen ne kadar temiz kalplisin umarım en kısa sürede anne olursun o kadar hazırsın ki bir bebeğe, annelik paylaşmak demek bence senin için ve tüm bebek isteyenler için dua edicem bu gece. :KK16:

X