Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Canım benim inşallahh sende bir annecik olacaksın en azından elinde seni umutlandıracak silik bir ikinci çizgi var bir kaç gün tadını çıkart boşverrr :KK1:

canım benim inşallahh ama o tadını çıkaracagımm 1. silik çizginin nezman cıktıgından emin degılimm 2. yaptıgım testeki silik cizgininde de ilk 5 dk içinde çikmadıgından emin degılmmm ayırca devam eden kahve akıntımmm var oyzuden fazla umutlnamıyorummm kızlarr acayıp umutlandırsda genede Ya nasip diyorum
yalnız varay bir adet olursaa beni unutun kızlarrrr birana da kayıplara karışabilrimmmm :KK1::KK1::KK9::KK9::KK9:

berkuncan, nasıl oldun canım? daha İyisin inşaAllah!.. Güzel arkadaşım sıkıntılar ortak görüyorsun. bu yetmiyor, bir de kocaların huyları ortak.Geçen bi üzülüyordum sorma gitsin sanıyordumki bir tek benim koca böyle. Bayan arkadaşlarla sohbet ediyorduk bir ara bu konu açıldı, meğer herkesin ki böyleymiş.:)) Biraz rahatladım bunu öğrenince. :)) Yine de, Allah onların(kocaların) eksikliğini göstermesin bize!.. AMİN!..

canım benim inşallahh ama o tadını çıkaracagımm 1. silik çizginin nezman cıktıgından emin degılimm 2. yaptıgım testeki silik cizgininde de ilk 5 dk içinde çikmadıgından emin degılmmm ayırca devam eden kahve akıntımmm var oyzuden fazla umutlnamıyorummm kızlarr acayıp umutlandırsda genede Ya nasip diyorum
yalnız varay bir adet olursaa beni unutun kızlarrrr birana da kayıplara karışabilrimmmm :KK1::KK1::KK9::KK9::KK9:

Ayyy alemsin sen yaaa bu gün bir test daha yapsana ulaşım kolay biyerse bulunduğun yer al bir tane daha yap bunun başına otur beş dakika kalkma bakalım

berkuncan, nasıl oldun canım? daha İyisin inşaAllah!.. Güzel arkadaşım sıkıntılar ortak görüyorsun. bu yetmiyor, bir de kocaların huyları ortak.Geçen bi üzülüyordum sorma gitsin sanıyordumki bir tek benim koca böyle. Bayan arkadaşlarla sohbet ediyorduk bir ara bu konu açıldı, meğer herkesin ki böyleymiş.:)) Biraz rahatladım bunu öğrenince. :)) Yine de, Allah onların(kocaların) eksikliğini göstermesin bize!.. AMİN!..

Amin canım amin allah eksikliklerini göstermesinde Allahım birde şöyle onlara bir mülayimli versinde her işe karışmasınlar başka birşey değil isteğim iyiyim bu gün bir komşum kahvaltıya çağırdı orada kafam iyice dağıldı zaten eşimde anlamış ne yaptığını bana sayfalarca mail atmış :KK1: sabak yatağımızın başına notlar bırakmış yani anlayacağın akşamki adam kaçmış yenisi gelmiş :KK1:

o zamanda canın sağolsun deriz odamı dert hayatım ama ben hiç zannetmiyorum kırmızıları içime hamilesin gibi doğuyor

:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: berkuncaann ben hiç öyle oldugunu zannetmiyorummm şuan wcdn geldimm galibaa benimm kahvelerrr kırmızıyaa dogruu ilerliyorrr Allahım şuan karmakarışık oldumm ağlamak isityorumm daha 1 saat once hiç bişey yokdu sizinde yazdıklarınızdan sonra hamileyım sanmaya başlamıtımmm galiba hepsi foss cıkacakk cok üzgünümmmm :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: berkuncaann ben hiç öyle oldugunu zannetmiyorummm şuan wcdn geldimm galibaa benimm kahvelerrr kırmızıyaa dogruu ilerliyorrr Allahım şuan karmakarışık oldumm ağlamak isityorumm daha 1 saat once hiç bişey yokdu sizinde yazdıklarınızdan sonra hamileyım sanmaya başlamıtımmm galiba hepsi foss cıkacakk cok üzgünümmmm :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Ağlamak yokkk sıkma tatlı canını biraz daha bekle bakalım ne dedim regl olursanda ucunda ölüm yok hastalık yok canım sağolsun güzel arkadaşım bal gözlü bebeğin sana elbette gelecek kıyamam hiç ağklama sakın :KK19:

herkese merhaba,son 1 aydır formları takip ediyorum elimden telefon düşmüyor desem yeri hamile kalmak isteyip tedaviye çalışmalara başlayan biri olarak etrafımdaki yakınlarımla duygularımı sorularımı paylaşamıyorum.ya anlamıyorlar yada benim kadar hassas olamıyorlar.ben geçen ay başladım tedaviye klomentin kullandım doktorum 3 ay kullan dedi bu ay tutmadı çok umutlandım ama olmadı:KK43:(aranızda klomentin kullanan varmı ?birde nette sogan kürü ve incir kürünü okudum etkili oluyor diye .bu kürleri kullanıp faydasını gören varmı acaba.

klomentin yani klomen mi oluyor? bana klomen dendikçe sinirlerim zıplıyor yahu. klomen kullanıyorsan mutlaka doktor kontrolünde kullan. klomenden dolayı hormonları alt üst olmuş birisi olarak söylüyorum bunu.

Öncelikle bütün arkadaslarıma merhaba :)
Lavinia beni labiplasti forumundan tanır :)Labioplasti ile ilgili sorunum var fakat forumlara bakarken bu topic dikkatimi cekti,bende sizinle tecrubelerimi paylaşmak isterim,önceliklle daha önce cok ünlü bir hastanenin tüpbebek bölümünde daha önce calıştıgımı belirtmek isterim.Umarım yazıcaklarım size yardımcı olur çünkü ben burda okuduklarımdan cok seyler öğrendim.Bebek isteyen arkadaslarım öncelikle doktorunuza başvurup gerekli tahlil ve testleri yapmanızı öneririm çünkü burdan uygulayacagınız kürler belkide hiç bilmediğiniz bir rahatsızlığınızı tetikleyebilir,zaten gerekli tahliller yapılınca doktorunuz sizi yönlendiriyor ,Tüpbebek demek hemen tüp bebek işlemi yapılması demek değil bende bu konuda başta ön yargılıydım ama işin içine girince öyle olmadıgını gördüm.Doktor bazen sizin yumurtalarınıza uyguladıgı tedavi ile hamile kalmanızı sağlayabiliyor.Eşinizin sperm sayısıda çok önemli biliyorsunuz.Diğer bir aşamada aşılama aşaması ,bu aşamada sizin yumurtalarınız toplanmadan ilaçla tedavi uygulanıyor eşinizin alınan spermlerinden en sağlıklı olanı katater yöntemiyle size enjekte ediliyor.ve sonucu bekliyorsunuz ,Tabi hemen aşılama veya tüp bebek yapılıcak diye bişi yok sizlere nacizane tavsiyem öncelikle sizin ve eşinizin doktora gitmesi sadece sizin gitmenizde yetmiyor eşinizin spermiyogram testi çok önemli,Eşinizi ikna edemeseniz bile evde alacagınız örneği 20 ile 30 dakika içerisinde hastaneden aldıgınız steril kaba koyarak vucut ısısında hastaneye götürebilirsiniz böylelikle daha kolay olur işiniz.Umarım verdiğim kısa bilgiler işinize yarar,Hepiniz için dua ediyorum inşallah en kısa zamanda bu topic bebiş haberleriyle dolsun:)Sizlerde benim için dua edin olurmu =)Sevgilerr

verdiğin bilgiler için çok teşekkürler canım. Allah razı olsun.

ayyy akşamda yapcan demi test :18::18::18:2. silik çıkmışsa büyük ihtimalle hamilesin. ben çekerim halayı arkadaş :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: ayrıca hamile değilsen de nereye gidiyorsun yaw. acıyı da tatlıyı da paylaşıyoruz ya burda :KK43:

erkeklerin doğası böyle kuzum. yapacak bişey yok :KK1:

oy oy kıyamam kuzum sana ben. ağlama lütfen. hayırlısını dile Allah'tan.kırmızı geldi mi gelmedi mi şimdi. nasıl kırmızıya doğru ilerliyor ?

Ağlamak yokkk sıkma tatlı canını biraz daha bekle bakalım ne dedim regl olursanda ucunda ölüm yok hastalık yok canım sağolsun güzel arkadaşım bal gözlü bebeğin sana elbette gelecek kıyamam hiç ağklama sakın :KK19:[/

canım benimm yaa iyiki sizler varsınız yoksa naparım bilmiyorum ya kimseyle konuşulmuyorda boyle şeylerr uydurmasyon belirtiler.. hayal meyal Görünen o çizgiler... bunların hepsini paylaşıp sonra hamileymiş gibi beraber sevinebiliyoruzz ama sonra bunlarını hepsinin gerçek olmadıgını görünce beraber üzülüp tekrar ayağa kalkabiliyoruzz iyiki varsınız hepiniz çok sevdimm bendee canlarım inşallahh biran önce kavusuruz bebeklerimize Allahım ne olur hepimize hayırlısıyla nasip ett
sanırım bu ayda gelmedi işte ..bal gözlü bebeğimm onu ancak rüyalarımda görebileceğimm yine galibbaa:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Ağlamak yokkk sıkma tatlı canını biraz daha bekle bakalım ne dedim regl olursanda ucunda ölüm yok hastalık yok canım sağolsun güzel arkadaşım bal gözlü bebeğin sana elbette gelecek kıyamam hiç ağklama sakın :KK19:[/

canım benimm yaa iyiki sizler varsınız yoksa naparım bilmiyorum ya kimseyle konuşulmuyorda boyle şeylerr uydurmasyon belirtiler.. hayal meyal Görünen o çizgiler... bunların hepsini paylaşıp sonra hamileymiş gibi beraber sevinebiliyoruzz ama sonra bunlarını hepsinin gerçek olmadıgını görünce beraber üzülüp tekrar ayağa kalkabiliyoruzz iyiki varsınız hepiniz çok sevdimm bendee canlarım inşallahh biran önce kavusuruz bebeklerimize Allahım ne olur hepimize hayırlısıyla nasip ett
sanırım bu ayda gelmedi işte ..bal gözlü bebeğimm onu ancak rüyalarımda görebileceğimm yine galibbaa:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

canım yaptığın testleri atmadıysan burda paylaşsana biz de bi bakalım?

oy oy kıyamam kuzum sana ben. ağlama lütfen. hayırlısını dile Allah'tan.kırmızı geldi mi gelmedi mi şimdi. nasıl kırmızıya doğru ilerliyor ?

:KK50::KK50::KK50:valla söylemeye dilim varmıyorr.. geldi galiba anotalyacagımm kahveden pempeye donmüş akıntı artık bu akıntıdan hayır gelmeyecek anlaşıdı bu ayki umutlarda boşa cıktı :KK43::KK43::KK43::KK43:

Gelecek annesi sen üzülme oda senin onu istediğin kadar çok istiyor seni ama rabbimin bir zamanı var biliyorsun isyan etmek değil bize düşün istemek ve beklemek tabi bu süre içinde elimizden gelenide yapmak sıkma tatlı canını ne yapalım insan ölümü değil ya sağlıklısın ya bunlar için bile şükür demelisin :KK19: bizler buradayız düşerizde düştüğümüz yerden kalkarızda anne olmakta buna benziyor hiç anneliği tatmadım ama gözlemlerimle söylüyorum allahım bizi buna hazırlıyor...

üzülme tatlım yaa. bazen gebelik testleri de yanıltıcı olabiliyormuş.idrarda negatif çıkanın kanda pozitif, idrarda pozitif çıkanın da kanında negatif çıktığı oluyormuş düşük bir olasılık olsa da oluyor malesef . Rabbim demekki bizi sabrımızla sınıyor. bize düşen de dua etmek. vücut gebeliğe hazırlanırken de adet sekmesi olabiliyor. belki öyledir senin de. rahim gebeliğe hazırlanıyordur. bu ay olmadı ama ucunda ölüm mü var. son şansın mı ki bu değilllll!!!! Allah'ın ayları torbaya mı girdi. Rabbim yeter ki "siizn çocuğunuz olmayacak" kelimesini duyurmasın doktorlardan. gerisi ümitle beklemek inşallah.

Gelecek annesi sen üzülme oda senin onu istediğin kadar çok istiyor seni ama rabbimin bir zamanı var biliyorsun isyan etmek değil bize düşün istemek ve beklemek tabi bu süre içinde elimizden gelenide yapmak sıkma tatlı canını ne yapalım insan ölümü değil ya sağlıklısın ya bunlar için bile şükür demelisin :KK19: bizler buradayız düşerizde düştüğümüz yerden kalkarızda anne olmakta buna benziyor hiç anneliği tatmadım ama gözlemlerimle söylüyorum allahım bizi buna hazırlıyor...

berkuncanım zaten inancımız kaldırıyor bizi ayaga Rabbimizin bildiklerini biz bilemiyoruz işte yuzden üzülüyoruz bizim için en uygun zamanı muhakkak o biliyor ve en uygun zamanda gelecekk .. isyan etmiyorum kesinlikle yine elimizden geleni yapacagız ve takdiri ona bırakacağızzz
Allahım hepimizi cok bekletmesın inşallah hepimize anneliği tattırsın aminnnnnnnnnnnnn:KK16::KK16::KK16::KK16:

Katılıyorum anatolya sana allahım sakın duyurmasın kimselere bunu :21: lavinya kırmızılar geliyor demeye başladığından beri düşünüyorum kendimi bu ay öyle bir hazırladımki olursamda olmassamda hoş gibi sanırım bunda geçirdiğim ameliyatın payı çok büyük diye düşündüm çünkü ameliyata girerken bir daha çocuğum %90 olmayacak diye girdim ama bir çıktım rabbim çok büyük bana yeniden gün doğdu sanırım bunun ne büyük bir acı olduğunu bildiğim için nasıl olsa sağlıklıyım bu ay değilse bir dahaki ay olur diye hazırladım hep kendimi üzülme lavinyacım allah verecektir sen sabret ve beklle...

X