Bu şimdi mi söylenir? Biraz erken oldu sanki

SindirellaninAyakkabisi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2024
32
41
Herkese merhaba, aayyh düşüncenizi söyleyin lütfen ya.
Yaklaşık 8 aylık ilişkim var. Bu süre içerisinde her şey güzeldi ufak tartışmalar oluyordu ama hallediyorduk. Birkaç arkadaşıyla tanıştım onlarla görüşüyorduk ara sıra, sorunsuzdu yani.
Dün gece seninle konuşmak istediğim bir şey var dedi sonra vazgeçti, konuyu kapatmaya çalıştı ama üsteledim. Biraz içip sonra konuşsak olur mu dedi birkaç bira aldık içtik.
Derin bir nefes aldı, gözleri doldu ve “benim bir çocuğum var” dedi… Şok oldum, şaka yapıyor sandım. Kendisi şu an 30 yaşında ve 6 yaşında oğlu varmış. E bu 8 ayın sonunda mı söylenir ya?
Evlenmek, anlaşamayıp boşanmak normal tabii bunu garipsemiyorum ama ne yapacağımı şaşırdım. Nasıl anlamadım bilmiyorum hiç yanımda konuşmadı belki ondan. Telefon karıştırmak da huyum değildir zaten.
Dün “ben yapamam” dedim. Saygı duyarım dedi.
Çevremdeki herkes de bu durum sana ciddi sorumluluk yükler diyor, herkes mi karşı olur…
Siz olsanız ne yapardınız? 27 yaşında şu yaşadığıma bak.

Son düzenleme:
Boşanmış orası kesin allahtan
Şoktayım yaşadığım hayal kırıklığını tarif edemem
E yani. İlişkinin başında duygular devreye girmeden söylemesi gerekirdi boşanmış biriyle devam edip etmemek senin kararın olurdu ona da saygı duymak düşerdi. Şuan kandırıldın ihanetin bir çeşidini yaşıyorsun.

Oyyyy kaçın kaçın. Çocuğu olması ayrı dert değilmiş gibi bir de gizlemiş. Yorum yapmaya bile gerek yok. Belki de böylesi daha iyidir. En baştan söyleseydi belki de kabul etmeyi düşünecektiniz ondan sonra bi dünya karmaşa. Ne olursa olsun sizden başka bir ailesi var. Boşanmış da olsalar muhtemelen çocuk için görüşüyorlardır. Arkanıza bile bakmadan kaçın derim. Millet bu devirde kendi çocuğunun derdine yetişemiyor. Ay tüylerim ürperdi empati kurdukça. Kaçın kurtarın kendinizi.

Yani burada yapılan büyük bir hata var orası net. Büyük ihtimalle senden çok hoşlandı bunu öğrendiğinde devam etmeyeceğini düşündü ve sakladı. Duygularından emin olunca da patlattı, klasik erkek kafası. Hata ortada, affedip affetmemek de bir seçenek. Aslında burada bu şansı vermeye değer mi, geleceğimiz var mı diye düşünmek gerekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…