Bu şimdi mi söylenir? Biraz erken oldu sanki

Valla ben sizi çok takdir ettim.
Bence boşanmış çocuklu biriyle birlikte olacak olan kadınlar sizin yaptığınızi yapmalı etrafa sorup sorusturmali.
Kesinlikle sadece adamın söylediklerine göre hareket etmemeli inanıp kanmamali.
Sizde sadaka verin sadece 8 ayla kurtulmussunuz bu pislikten böyle düşünün.

İlk o aldatmış senin Konya ovası da dur ben de aldatim mi demiş boşanmak yerine ahahahahshsh çok iyi. Bu heriflerin üste çıkıcam derken kendini patates etmesine ölüyorum.

Ay hiç de profesyonel değil, gerçek bir erko 50 saat "Sana bunu kim söylediiiiii, de hele kim söyledi, kızım benim düşmanım çekemeyenim çok bak ona göre sen safın tekisin herkesin ağzına gitme kaybeden sen olursun. Lan kim söyledi söyle de kafasını kırayım yoksa gelip seninkini kırıcam bana iftiracı savunma." diye kafanı ütüler.

Yok kız baya ısrar etti kesin şu şrefsiz söylemiştir, o söyledi ben biliyorum gibisinden çok zarf attı ama kuzenleri ne sen bunu sordun ne biz anlattık bizi karıştırma dediler

Aldatılmaktan iyi mi bilemedim. Ayrılmanız doğru olmuş. Hem saklaması hem de çocuk sorumluluğu farklı bir şey

Bi keresinde konuştuğum kişiyle bi türlü olmadı görüşmeyi bıraktık. Aradan iki ay geçti geri geldi şöyleydi böyleydi tekrar olmak istedi. Sana bi şey söyleyeceğim ama bi kere söyleyeceğim sadece falan dedi. Seninle olmadı o zamanlar çünkü boşanma işlerim vardı dedi ben ama nasıl şoklardan şoklara giriyorum. Şaka yapma falan diyorum. Neden söylemedin nasıl söylemezsin dedim dedi ki HİÇ SORMADIN Kİ HİÇ KONUSU AÇILMADI……….

çocuğu olan bırakın gizlemeyi sohbet arasında rahatlıkla çocuğundan bahsetmelidir. haftasonu ne yaptın dediğinde çocuğumla buluştum demek yerine kim bilir ne yalanlar söylemiştir. hem gizlemiş, hem onunla geçirdiği vakitleri anlatmamak için yalanlqral doldurmuş, hem arkadaşlarını zor durumda bırakmış. çok korkunç bir sueum, tehlikeli bir insan bence. sakının kendinizi lütfen.

Uzak dur ablacım , belki evliliği bile bitmedi
Seni elde edebilecek zaman diliminde çocuğunu saklayıp şimdi söyleyen adamdan olmaz

Hadi ki oldu diyelim sen o sorumluluğu alabilecek misin ? Çocukla olan iletişimin nasıl olcak o seni kabullenecek mi ? Sevebilecek misiniz birbirnizi ? Sorun çıkardığı zaman sakin kalıp tolere edebilecek misin ?

Zor şeyler bunlar ,yaşın çook genç neden problemsiz ve rahat ilişkiler yaşamak varken bunca sorumluluğu ve sorunu üstlenesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…