Bu şimdi mi söylenir? Biraz erken oldu sanki

Yani burada yapılan büyük bir hata var orası net. Büyük ihtimalle senden çok hoşlandı bunu öğrendiğinde devam etmeyeceğini düşündü ve sakladı. Duygularından emin olunca da patlattı, klasik erkek kafası. Hata ortada, affedip affetmemek de bir seçenek. Aslında burada bu şansı vermeye değer mi, geleceğimiz var mı diye düşünmek gerekiyor
Aynen de böyle söylüyor. Her şey çok güzeldi, sen çok güzeldin seni kaybetmeyi göze alamadım diyor. Aptal herif şimdi kaybetmedi sanki.

Herkese merhaba, aayyh düşüncenizi söyleyin lütfen ya.
Yaklaşık 8 aylık ilişkim var. Bu süre içerisinde her şey güzeldi ufak tartışmalar oluyordu ama hallediyorduk. Birkaç arkadaşıyla tanıştım onlarla görüşüyorduk ara sıra, sorunsuzdu yani.
Dün gece seninle konuşmak istediğim bir şey var dedi sonra vazgeçti, konuyu kapatmaya çalıştı ama üsteledim. Biraz içip sonra konuşsak olur mu dedi birkaç bira aldık içtik.
Derin bir nefes aldı, gözleri doldu ve “benim bir çocuğum var” dedi… Şok oldum, şaka yapıyor sandım. Kendisi şu an 30 yaşında ve 6 yaşında oğlu varmış. E bu 8 ayın sonunda mı söylenir ya?
Evlenmek, anlaşamayıp boşanmak normal tabii bunu garipsemiyorum ama ne yapacağımı şaşırdım. Nasıl anlamadım bilmiyorum hiç yanımda konuşmadı belki ondan. Telefon karıştırmak da huyum değildir zaten.
Dün “ben yapamam” dedim. Saygı duyarım dedi.
Çevremdeki herkes de bu durum sana ciddi sorumluluk yükler diyor, herkes mi karşı olur ya…
Kime anlatsam olmaz diyor… Siz olsanız ne yapardınız? 27 yaşında şu yaşadığıma bak.
Koş

Aman aman arkana bile bakma.
İyi bari insaflıymış evlendikten sonra çocuğu olduğunu öğrenenler var.
Cocuk o kadar zor demek istemiyorum ama bakımı, ilgilenmesi detaylı ki ben impilim bitiyor gün içinde.

Ve senin sorumluluğun gerçekligin olmayan kimsenin sorumluluk, zorluk, kahır, iyisi, güzeli cekmek zorunda degilsin.

Yaşin cok genc ne varmış yaşında.

Aslında burada bu şansı vermeye değer mi, geleceğimiz var mı diye düşünmek gerekiyor
Yani bir insanın çocuğu olabilir, evlenip boşanmış da olabilir bu bir suç değil. Karşı taraf da düşünüp taşınıp kabul da edebilir ama sorun şu ki adam 8 ay gizlemiş. Bu gizlenecek şey mi?

Yaklaşık 8 aylık ilişkim var. Bu süre içerisinde her şey güzeldi ufak tartışmalar oluyordu ama hallediyorduk. Birkaç arkadaşıyla tanıştım onlarla görüşüyorduk ara sıra, sorunsuzdu yani.
Dün gece seninle konuşmak istediğim bir şey var dedi sonra vazgeçti, konuyu kapatmaya çalıştı ama üsteledim. Biraz içip sonra konuşsak olur mu dedi birkaç bira aldık içtik.
Derin bir nefes aldı, gözleri doldu ve “benim bir çocuğum var” dedi… Şok oldum, şaka yapıyor sandım. Kendisi şu an 30 yaşında ve 6 yaşında oğlu varmış. E bu 8 ayın sonunda mı söylenir ya?
Evlenmek, anlaşamayıp boşanmak normal tabii bunu garipsemiyorum ama ne yapacağımı şaşırdım. Nasıl anlamadım bilmiyorum hiç yanımda konuşmadı belki ondan. Telefon karıştırmak da huyum değildir zaten.
Çevremdeki herkes de bu durum sana ciddi sorumluluk yükler diyor, herkes mi karşı olur…
Siz olsanız ne yapardınız? 27 yaşında şu yaşadığıma bak.
Yarın aslında evliyim demesin de

Çevremdeki herkes de bu durum sana ciddi sorumluluk yükler diyor, herkes mi karşı olur…
Cocugunun olmasi cok normal bunu 8 ay saklamasi asiri derecede sikintili bir durum. Bu adam sizi birakmaz, duygusal davranip sizden vazgecemedigini soyler. Scene yaratmis zaten soylerken de. Kesinlikle guvenilmez biri. Sizi kandirmasina ve aylarinizi calmasina izin vermeyin.

Bu tarz bi sey benimde başıma geldi. 🤦‍♀️ Bu kadar uzun süre saklamadi tabi. 1 ay dolmadan ilk yuzyuze buluşmada söyledi. Söylerken ağladı. Sonra başka bi gizli sey varmi dedim kıvranan kıvranan evliyim dedi. Donuk bi yüzle baktım yüzüne. Gereken konuşmayı yaptım. Salya sümük ağlarken yanından ayrıldım. Sonu aşırı hazin bitti 🙄
2 yıl evvel eşimin doğum gününde gece rüyama geldi. Ne alaka ne alaka diye dolandım ortalıkta gün boyu. Sürekli hak helalliginden bahsediliyodu rüyamda. O gün özel bi gun olduğu için tele çok bakmamıştım. Gece elime telefonu aldığımda şehrimizin haber sayfası bi tirin kaza yaptığını ve vefat eden kişiyi paylaşmıştı. Evet o kişi idi. Kaza sabaha karşı gerçekleşmiş. Yani rüyama geldiği zamanlar gibi. Kim bilir kaç kişinin daha rüyasına gitti helallik için. Gönül ile oyun oynamak büyük vebal.
Sen içini rahat tut ve doğru olan yoldan devam et. Çocuk olması sorun değil. Gizlemek sorun. Ve eminim ki coook daha fazla şey gizliyordur.

kesinlikle son bir görüşmeye gitmeyin. manupuleci herif. 8 ay saklamak nedir ya? kesin arkadaşlarına da ağzını devire devire "birader ya Sindirellanin haberi yok benim çocuktan bahsetmeyin sakin" diye tembilemistir. onlar da biraderleri ya ahlaksızlar hiç seslerini cikarmamislardir. ne kadar ayıp genç bir kadını kandırmak hayalleri ile oynamak. hepsi vebale girsi şu an. terbiyesizler. kandırılmak en ince cizgilerimden biri. yahu sen söyle ben kabul ederim ederim etmezsem çeker giderim saklamak nedir 8aydir? cocuk bile 9 ayda olgunlaşıp doğuyor az daha bekleseydi nikahta söyleseydi pislik.

Baştan kabullenip görüşmek farklı, sonradan dayatmak farklı. Bir babanın çocuğunu gizlemesi beni bir kere rahatsız eder, yalan söylüyor 8 aydır büyük sorun.

İkinci açı büyük sorumluluk gerektiriyor tabiki, çünkü evladı hep evliliğiniz gerçekleşirse içinde olacak bir birey bu çocuk artı çocuğun annesi. Bunu her insan kaldıramayabilir.

Yapamam dedim saygı duyuyorum dedi bugün mesaj atmış görüşelim mi son kez veda etmek isterim diye. İnanılmazzz moralim bozuk
Öf ne vedası 8 aylık tiyatro sonrası, yatağa atacak kandıracak götürebilirse biraz da öyle gider
Ciddi olan insan yalansız gelirdi. Adamın derdi Free takılmak senin de arıza çıkarmaman

Bu henüz sana sekız ay sonrasında söyleyebildiği acaba daha söylemediği neler var. Bunlar bilerek yapıyor yani mükemmel bir ilişki gibi yaşatıp insanı kendine bağlatıp vazgeçemeyeceğinizi düşündüğükleri zaman bombayı patlatıyorlar gencecik hayatının baharında olan birisiniz sakın ardınıza bakmayın

X