Son sans mi ?

Eğer büyük şiddet, tecavüz, alkol alışkanlığı gibi bir şey yoksa, deneyin. Ama deneme zamanı verin. Mesela 12 ay zaman ver, veya 6 ay, göstersin hangi şeyleri değiştirdi. Size nasıl davranıyor.
Eger tiksinmiyorsaniz eşinizden, deneyin derim.
Benim arkadaşlarımın birisi de öyle bir durumdaydı ama o şans veremedi, cünkü kocasından nefret etmeye başlamıştı e içinden kendini seneler önce ayırmıştı.
Şiddet oldu. Ama alkol filan yok namazında niyazında birisi normalde.. Işte görmem lazım nasıl biri olucak ne olucak... kaç sene sonra ayrıldılar

Eski konularınızı bilmiyorum ama ayrılma sebebiniz aldatma yada şiddet değilse bir şans verin derim.
Eski konum bana birine msj attığını ama pişman olduğunu söyledi. Bütün kadınlar aynı zaten çok pismanim dedi. Kıymetini bilememişim dedi... Sonra sosyal medyada benim msjmi gördü öyle olunca beni dövdü. Işte tokatladı. Sonra yeni sayfa açalım diye tayin istedik geldik simdi de böyle diyor

Aynı şeyi düşünmüştüm ama eşi maalesef aldatmış..Ve şiddet de uygulamış :KK43: ben de bilmiyordum arkadaşlar yazmış eski konularını bilenlerden.. keşke basit mesele olsaydı kesinlikle bir şansı hakediyordu ama bu durumda ben olsam affetmezdim..
Evet malesef ki olduu ve bu devamı olabileceğini gösteriyor. Ama ben deli gibi kiskandim diyor sende aldattın diye düşündüm ve delirdim diyor

Eski konum bana birine msj attığını ama pişman olduğunu söyledi. Bütün kadınlar aynı zaten çok pismanim dedi. Kıymetini bilememişim dedi... Sonra sosyal medyada benim msjmi gördü öyle olunca beni dövdü. Işte tokatladı. Sonra yeni sayfa açalım diye tayin istedik geldik simdi de böyle diyor
Siz de mi biriyle mesajlaştınız? İkiniz de aynı hatayı yapmışsınız, siz yada o daha suçlu değil bu durumda. İkiniz de aldatmaya meyillisiniz, eğer mesajımı gördü dediğiniz öyle bir şey ise. Bilemiyorum bu durumda, eğer seviyorsanız bir deneyin.

Siz de mi biriyle mesajlaştınız? İkiniz de aynı hatayı yapmışsınız, siz yada o daha suçlu değil bu durumda. İkiniz de aldatmaya meyillisiniz, eğer mesajımı gördü dediğiniz öyle bir şey ise. Bilemiyorum bu durumda, eğer seviyorsanız bir deneyin.
Yok yani o tamamen o şekilde konuştuk diyor ama görüştü de belki benim üniversitenin sayfasından aslında okul ödev filan ama ben söylemedim korktum sildim. Okuldan alır beni diye. O da o yüzden dövdüğünü söyledi ama döverken babanın şerefini iki paralık edicem.. sen ben yokken eve adam mi alıyorsun bile dedi. Oysa benim erkek arkadaşım bile olmamıştı 19 yaşından beri tanıyor beni bunları nasıl söylersin dedim. Ki sırf bu cümleleri bile yetiyor. Zaten ona da diyorum ne sen eski sendin ne ben eski nilim...

Oğlunuz sizi takdir edip alkışlayacak değil keşke boşansaydın diyecek.
Tabi ki takdir etmeyecek. Ama belki herşeyi silip başlayabilir miyiz diye de düşünüyorum yaralarımı sarabilir miyim bizden olur mu diyorum... Çok doluyum çok

Yok yani o tamamen o şekilde konuştuk diyor ama görüştü de belki benim üniversitenin sayfasından aslında okul ödev filan ama ben söylemedim korktum sildim. Okuldan alır beni diye. O da o yüzden dövdüğünü söyledi ama döverken babanın şerefini iki paralık edicem.. sen ben yokken eve adam mi alıyorsun bile dedi. Oysa benim erkek arkadaşım bile olmamıştı 19 yaşından beri tanıyor beni bunları nasıl söylersin dedim. Ki sırf bu cümleleri bile yetiyor. Zaten ona da diyorum ne sen eski sendin ne ben eski nilim...
Şans vermeyin, boşanın. Kendisi bir kadınla mesajlaşıyor, flört ediyor, belki görüşüyor bile ama siz okul ve ödevle ilgili mesajlaştığınızda, ki mesajı görmüyor bile, şüphelenip sizi dövüyor. Vazgeçtim şans vermeyin, ayrılın bence.

Nasıl oldu canım tam. Ne kadar süre şans vermiş. Asıl nasıl bittiğini düşündü..
Cocuklari icin yapti ama artik ayni evde birbirne tahammul edemeyecek dereceye gelene kadar bekledi sonra is cirkinlesti oda ayrilik karari aldi... hatasini kabul etmeyen bir adam dusun konus konus anlamiyor ustune psikolojik siddet, daha ne yapsin ki ablam...mecbur bitti...iste acaba aklinda kalmasin diye dedim sana da kuzum ama tabi sana siddet egilimi varsa o baska

Tabi ki takdir etmeyecek. Ama belki herşeyi silip başlayabilir miyiz diye de düşünüyorum yaralarımı sarabilir miyim bizden olur mu diyorum... Çok doluyum çok
Deneyin birşey kaybetmezsiniz. Sizin şartlarınıza baktığımızda boşanınca da cennet olmayacak hayatınız.

Canım çok haklısın... Zaten benim durup söylediğim şey ona. Geçen tartışmamızdı bi kız için tartıştık ama tanımıyorum dedi. O kadar sinirlendi ki ben defterleri kapattım niye inanmıyorsun diye tabi bende zaten patlamıştım daha üstüne gittim en sonunda elini yukarı kaldırdı ama bisey yapmadı. Çekti gitti. Dedim yarın sende bende bi numara görsen olur ya yanlışlıkla bisey olur aynı senin durumun gibi... Ben sana inansam da sen bana inanmazdın üstüne sabaha kadar döverdin dedim. BEn niye korkarak yasayayım dedim...
Ayrıca temeline inersen babası da annesini oklavayla bile dövmüş hiç sebeb yokken. Ama gül gibi geçinip gidiyorlar. Bana dediği her ailede sorun olur

Her ailede sorun olur, ama her ailede baba anneyi oklava ile dövmüyor. Bizim toplumda insanlar neden bu kadar siddete alisik, cünkü bir cok kisi kendi ailesinde görüp büyüyor. Insan kendine ceki düzen vermese ayni siddeti devam.ettiriyor ve kendi cocuguna da veriyor. Yarin obür gün sizin evlatlariniz da siddeti normallestirir. Onun icin evliliginiz icin yeni iletisim yollari bulmaniz lazim. Önce buna yogunlasin. Temel sorunlari cözmeden iste hep eften püften kavga ve siddet cikacak. Esinizde bu konuda kendini gelistirmesi lazim

Şans vermeyin, boşanın. Kendisi bir kadınla mesajlaşıyor, flört ediyor, belki görüşüyor bile ama siz okul ve ödevle ilgili mesajlaştığınızda, ki mesajı görmüyor bile, şüphelenip sizi dövüyor. Vazgeçtim şans vermeyin, ayrılın bence.
Ilk baş gördü tabi okumuştur birkaç satır ama erkek olduğunu anlayınca karşıdakinin problem orda.
Zaten şimdi ki tartışmamızda burdan geliyor. O bir kızı whatsap da ENGELLEMIS AMA asla tanımıyorum diyor. Sonra okuduğu okulun ehatsap grubunda çıkıyor kız. Ve tam vize günü soruların cevaplarını paylaşılıyor bir bakıyorum kızın resmi var. Çünkü kız onu engelemisti . Hatta bak şunu ekleyeyim aramızda geçen diyalog. Önceki konumda yazmıştım.
Kızlar kavga ettik ve bana ayrılmak istiyorsan ayrılalim dedi bende evet diyemedim ( birde davayi kadın açınca hiç hak talep edemiyormuş, o da bana yıkmak istiyor bence)

Yazın whatsabinda bir kız numarası engelliydi. Ama asla haberim yok nasil oldu bilmiyorum dedi. Yalvardı yakardı inanmazsın ama cidden haberim yok senin arkadaşın sandım dedi. bende kıza msj atmıştım eşimin tlfnunda numaranızi gördüm diye. Kız ben tanımıyorum beni rahatsız ederseniz savcılığa veririm dedi. Engelledi... Neyse yeni evimiz de bu konuları açmayalım dedik.

Taa ki kızın ismini eşimin (acikogretimde bi bölüm okuyor) okulun whatsap grubunda gördüm. Ama eşimi engellediği için resmi yok. Iki hafta önce gördüm. Sonra dün gece bana senin habire msjlarin geliyor silicem artık dedi ( yaz tatilinde tlfnum kırılmıştı bi okul grubum onun numarasından ekletmistim) bence ben tlfnunu elime alamayayım diye diyor aylar geçti şimdi mı rahatsız oldu. Ayrıca sessize aldım.

Bende şaşırdım o kadar msj gelmiyor ne demişler bakayım dedim.
VEREMEM BIZ SORU COZUYORUZ dedi. Hayatta öyle çalıştığı yok zaten online diyordu. Bende kızı gördüğüm için şüphelendim.
bir baktım kızın resmi var. Oysa kız bizi engellemişti kiiii hadi büyük bir tevafuk eseri kız okul grubunda cıktı o da şaşırtıcı bir denk gelis. neyse dedim sen bunun engelini kaldırdın mı. Dediki kız yönetici beni gruplara ekliyor mecburum. E zaten kız engellemişti seni çünkü iki hafta önce baktim resmi yoktu bende engeli bastım dedim. Ben engellemiştim dedim.
hayır kızın resmini ben gördüm diyo hala. Ya ben bilmiyor muyum yoktu diyorum. Ayrıca bu senin bileceğim bisey değil demek kaldırıp duruyor dedim. AYRICA KIZ SENIN NUMARANI BILMIYOR. SENI TANIMIYOR. NIYE ENGELI KALDIRSIN. DUSUN DEDİM BANA BI NUMARA MESAJ ATICAK ,KARISIYIM ESIMDE NUMARANIZ VAR DIYECEK O SAVCILIGA VERICEM BENI RAHATSIZ ETMEYIN DIYECEK AMA YINE DE o numaranın ENGELI KALDIRACAK. KIZDA KI CESARETE BAK BEN OLSAM KORKARDIM DEDIM. Sonra hiç konuşmadan etmeden grupta sana yazacak ki tamam sizi gruplara ekliyorum diyecek..

Bana hakaret etmeye başladı SALAK HERIF kızın hakkında konuşup durma günahını alıyorsun onun bi sucu yok dedi. Bu kız o kız değil hiç konuşmadık bile getir kurana el başayım. Bende diyorum hayatım niye sinirleniyorsun ki sen nerden biliceksin, ama tuhaf yani vahiy mı geldi senin okul grubunda olduğun ilginç dedim. aman allahım delirdi herşeyi kırıp dikucem dedi yeter artık git savcılığa mı veriyorsun ver. Safherif kız hakkında konuşma, aptal herif aramiz da bisey olmadı gerizekai mısın anlamak istemiyor musun. Senin kafan gitmiş artık dedi. Ama bisey yoksa niye bu kadar delirdin diyorum sen bana bağırdın diyor. Ben de çıldırdım hiç tanımadığın bir kızı neden bu kadar savunuyorsun. 8 yıllık karına aptal herif diyorsun kafan gitmiş diyosun. Kız iyi biri mı ki bilmiyorsun bile. Nasıl böyle hakaretler edebiliyordum dedim. Sonra git yüzünü görmek istemiyorum dedi. Tam elini kaldırdı ama vurmadı gerçi ben yerde oturuyodum biraz uzaktı bana

Sabah uyandım ağladım gene sinirlerim bozuldu karantinadayız da çıkamıyoruz. Hala aynı yerden kavga ettik. Ama anlamadığım kız engeli kaldırdı diye kavga ettik de bu kadar boşanmak istemesini anlamadım. Benim instagram da yazışmami görünce bile bi msj için yuvamı dağıtmam demişti. Şimdi bi soru sordum diye deliye döndü. Boşanmak istiyosan boşanalım demesi de ayrıca şaşırtıyor. Ne yapayım ben çıkmaza girdim... acaba bosanmis kadın olmak zor olur mu çocuğuna kötü bir gelecek olur my.. yoksa kalsam herşeyi yutsam düzelir mı... Ben seni seviyorum ama sen çok üstüme geliyorsun sürekli paranoya yapmaya başladın dedi

Deneyin birşey kaybetmezsiniz. Sizin şartlarınıza baktığımızda boşanınca da cennet olmayacak hayatınız.
Malesef öyle bir şeyde var. hatta ablam diyor ki babam belki de seni evden çıkarmayacak diyor. Çünkü o da bende nisanlandigimuz da hemen düğün olsun istemişti laf söz olmasın. Emanetsiniz artık diye. :KK43:

Şiddet oldu. Ama alkol filan yok namazında niyazında birisi normalde.. Işte görmem lazım nasıl biri olucak ne olucak... kaç sene sonra ayrıldılar
Bir tane oğlu vardı onların 4 yaşında miydi 5 miydi bilemicem. 12 yıl beraberdir ve 6 yılı evli kaldılar. Kocası bosandiktan sonra 2 defa evlendi ve yine boşandı, kadin bir defa daha evlendi, 2. Kocasıyla da 1 oğlu oldu ama o da boşandı. İkiside yalnız yaşıyor.

Malesef öyle bir şeyde var. hatta ablam diyor ki babam belki de seni evden çıkarmayacak diyor. Çünkü o da bende nisanlandigimuz da hemen düğün olsun istemişti laf söz olmasın. Emanetsiniz artık diye. :KK43:
Onlara güvenip boşanmayın zaten. Kendi ayaklarınızın üzerinde durabilecekseniz boşanın. Malı mülkü de çocuğunuzun üzerine yaptırın.

Ilk baş gördü tabi okumuştur birkaç satır ama erkek olduğunu anlayınca karşıdakinin problem orda.
Zaten şimdi ki tartışmamızda burdan geliyor. O bir kızı whatsap da ENGELLEMIS AMA asla tanımıyorum diyor. Sonra okuduğu okulun ehatsap grubunda çıkıyor kız. Ve tam vize günü soruların cevaplarını paylaşılıyor bir bakıyorum kızın resmi var. Çünkü kız onu engelemisti . Hatta bak şunu ekleyeyim aramızda geçen diyalog. Önceki konumda yazmıştım.
Bir kere, davayı kadın açarsa hiçbir hak talep edemez diye bir şey yok, onu yanlış biliyorsunuz. Kusurlu olmayan taraf ne isterse talep edebilir, davacı da olsa.
Bu kadar sert tepki veren birinden ben süphelenirim, birşeyler karıştırdığına dair. Size karşı aşırı saygısız, ne için olursa olsun karısına , aptal herif, salak herif diyen bir eşiniz var. Birkaç satır sizin mesajınızı okumuş, ödev il eilgili olduğunu görmüştür ama gönderen erkek diye sizi dövmüş. Kendisi ne haltlar karıştırıyor belli değil. Bunları unutabilirim, sıfırdan başlayabilirim diyorsanız ve eşiniz pişman olup, bir daha tekrarlamayacak bir karakterdeyse deneyin tekrar. Ama eşiniz çok saygısız, bir süre sonra bir kavga etseniz size yine aptal herif, salak herif diyecek bence.

Evet malesef ki olduu ve bu devamı olabileceğini gösteriyor. Ama ben deli gibi kiskandim diyor sende aldattın diye düşündüm ve delirdim diyor
Sebebi her ne olursa olsun şiddedi meşrulaştıramaz.. Ayrıca şiddet olmamış bile olsa sizi aldatmış bu adam.. Çok üzgünüm ama affederseniz sizin de dediğiniz gibi devamı gelmesi olasılığı çok yüksek.. Diyebiliyorsanız ben çocuğum için katlanırım tabi ki tercih sizin.. Boşanmak da kolay değil elbette ama böyle adamlara ömür harcamaya hiç değmez..

Bir tane oğlu vardı onların 4 yaşında miydi 5 miydi bilemicem. 12 yıl beraberdir ve 6 yılı evli kaldılar. Kocası bosandiktan sonra 2 defa evlendi ve yine boşandı, kadin bir defa daha evlendi, 2. Kocasıyla da 1 oğlu oldu ama o da boşandı. İkiside yalnız yaşıyor.
ayyy ne zor seyler yasamislar. kadin icinde iki yikim olmus.. bosandiktan sonra tek yasamak en iyisi bence.. cok zor guvenmek.. ben guvenemem bir daha kimseye mesela// bile bile lades gibi

X