Bu şimdi mi söylenir? Biraz erken oldu sanki

Bosver. Elin çocuğunun önünde ömrün tükenecek. Değmez.

Aynen de böyle söylüyor. Her şey çok güzeldi, sen çok güzeldin seni kaybetmeyi göze alamadım diyor. Aptal herif şimdi kaybetmedi sanki.
Yalan bunlar canım. Kendini sevdirip, seni kendine alıştırıp ondan sonra söylüyor ki çocuğunu kakalayacagi kadin ellerinden kaçmasın. Dul adamı kim ne yapsın çocuğuyla, anca böyle iyunla yalan dolanla aşık bi kızı kandirabilir

Yok yok buluşmamaya karar verdim buradaki cevapları okuduktan sonra

Kendimi çok iyi niyetli bilirim ve olaylara hep pozitif bakmaya çalışırdım. Demek ki adam seni kaybetmek istemediği için gizlemiş olabilir falan diye telkinde bulunurdum. Ama burası öyle bir platform ki herkes farklı bakış açısıyla yorumluyor, kimisi tecrübeli, kimisi iyi niyetli, kimisi kötü. 32 yaşında benzer durumla karşılaştım. Bu yaşıma kadar acı olaylar elbette yaşadım ama 1.5 senemin ızdırabı kansere dönüştürdü. Lütfen bunu kendinize yapmayın yaşınız çok erken. Asla manipüle etmesine izin vermeyin.

Kendimi çok iyi niyetli bilirim ve olaylara hep pozitif bakmaya çalışırdım. Demek ki adam seni kaybetmek istemediği için gizlemiş olabilir falan diye telkinde bulunurdum.
yanlış anlamayın ben de kendimce iyi niyetli biriyimdir genel olarak insanlar hakkında kötü düşünmemeye çalışırım, ama bu kadarı iyi niyet olmuyor başka bir şey oluyor. Kerizlik yani. Kaybetmek istememek değil baya bana bağlansın da gidemesin diye kötü niyetli yaklaşmış adam. Kaybetmek istemeyen insan dürüst olur. Şimdi kaybetmedi mi sanki

Düşüncelerine saygı duyarım elbette. Adam burada kötü niyetli evet. Eskiden olsa ben öyle iyi niyetli düşünürdüm işte.. Ama sonradan tecrübelerle sabitleniyor.

Evlenip ayrıldığını biliyor muydun?
Bu 8 ay saklanacak bir konu değil maalesef. Belki önce kendisini tanımanı istedi, düşüncelerinin değişmesinden korktu ama yine de büyük haksızlık bunu saklaması. Belki sen direk çocuğu olan biriyle bir ilişki istemeyip hiç başlamayacaktın. Tabi ki insanlar ayrılabilir, çocuğu olabilir bunda ayıp bir şey yok ya da böyle insanlarla ilişki kurulmayacak diye bir şeyde yok ama bunu baştan söyleyip açık olması gerekirdi. Kendince sebepleri vardır mutlaka ama yine de söylemeliydi.

Anlatıyorum hazır mısınız Beni aradı ve o gün resmen benim üstüme geldi ya beni seviyorsan böyle de seversin diye. herif beni suçlamak için aramış resmen…
Arkadaşlarına sordum bu adam nasıl birisi çocuğu varmış niye söylemiyorsunuz diye arkadaşları da kuyruğu dik tuttular.
Bunun 2 teyzesi vardı 6 da kuzeni. Onlarla baya tartıştılar miras meselesi yüzünden nefret ediyorlardı birbirlerinden. Ben hiçbirini tanımıyorum da anlatıyordu işte isim olarak biliyorum. Onlara ulaştım dediler ki bu adam karısını aldattı, kadın hamileydi affetti sonra bir daha aldattı doğumdan sonra 2 ay çocuğunu görmeye bile gelmedi Batum’da kumar oynadı, battı sonra parası kalmadı karısının da gidecek yeri yoktu bir şekilde ikna etti 1 sene boyunca müthiş koca rolü yaptı düğünde takılanlarla geçindiler sonra kadın kendi ailesiyle barıştı onlardan güç alarak davayı açtı ve o süreçte birsürü olay oldu ama hemen boşandılar, kadın da İzmir’e kaçtı dediler…..
Son 1 yıldır çocuğu gösteriyormuş, görüşüyorlarmış yani çünkü çocuk babasını soruyormuş. Ara sıra İzmir’e gidiyormuş çocuğu görmeye çocuk da tatiller de bunun yanına geliyormuş.

Anlatsana neden duruyorsun tam gömme havamdayım şu erkolari

Aman Allah'ım şimdi konunuzu okumaya başlamıştım ki bu son yazdığınız hafife alınır şeyler değil. Adamın niyeti sizi duygusal olarak kendine bağlayıp çocuğu kabul ettirmekti başaramadı. Zaten kim çocuğu olduğunu saklar ki bunca ay. Sizi manipüle edemedi şimdi suçlayarak size vicdan yaptıracak aklı sıra. Şok oldum okurken Allah sizi ateşin içinden almış bir sadaka verin bence. İnanmıyorum ya pislik. Ucuz kurtulmuşsunuz valla her yerden engelleyin şu pisliği bulaşır yine size.

Beni seviyorsan böyle seversin mi? E sevmiyorum? Deseydin orda mesela ne güzel olurdu. Seni sevmiyorum, sadece iyi bir seçimdin, o kadar. Çocuklu biri olman, bana bu konuda yalan söylemen, beni kandırarak bu kadar büyük sorumluluğu dayatmaya çalışmanı örtecek kadar büyük bir motivasyonum yok, bu kadarını tolere edecek kadar ölüp bitmedim sana. Bitti gitti. O sesi g.tüne kaçardı zaten oracıkta. Şimdi duyduklarını desen inkar eder, onlar bana düşman yalan söylüyor diye. Kanıt iste bunları anlatanlardan, o kadar güçlü şeyler olması da gerekmiyor, sesini kesecek kadar olsa yeter.

Aynen aynen inkar ediyor zaten ahahhaahaha bi de sonra diyo ki “ilk o beni aldattı” kuzenlerinden öğrendiğimi bilmiyor, düşünüp duruyor kimden öğrenmiş olabilir diye
Valla deşsem daha neler çıkacak da ben artık bıraktım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…