Bu Sefer Olacakmış Gibime Geliyor. Bu sefer 60 KG ya Düşücem İnşallah

Arkadaşlar ben resmi satış sitesini arayıp sordum içeriği ne dedim bana goji meyvesi protein ve c vitamini olduğunu söylediler. bunlar yağı nasıl çekip atabilir dedim içerisinde bulunan maddeler dedi. içeriğini biraz önce söylediniz bunlar yağı çekmez dedim vücudunuza almanız gereken proteini sağlıyor felan demeye başladı kısacası arkadaşlar bu ürün besin takviyesi ancak spor yaparsanız zayıflarsınız.oda alınan besin ve protein takviyesi sayesinde sporla yağlar kasa çevrilirse. seda akgüle gelince onuda araştırdım kadın hiç bir yerde ben lipomagnet kullandım zayıfladım demiyor vitamin veya besin takviyesi olarak lipomagneti kullandım diyor. bir röportajında da az yemeğe özen gösterdim eğer canım tatlı çektiyse yediğim tatlıyıda bir öğün saydım ve öğünleri 2 ye düşürdüm diyor bunun yanı sırada vitamin takviyesi kullandım diyor. ınstagramında da reklamını yapmış o kadar soru soruluyor bununlamı zayıfladınız diye cevap yok. Tek söylediği yaptığım diyette yardımcı olan vitamin takviyesi. ben bunları okuduktan sonra vazgeçtim almaktan.

Paylasımın için ysk cnm. Sana katılıyorum. 2 ögün yiyorum ve az yiyorum diyor. İçinde goji meyvesi oldugundan tokluk hissi verip az yemesini saglamiş muhtemelen. Tek artısı bu olabilir. Buda YAŞ cıktı off. Kaldı yine kilocuklar

10-11 GÜN OLMUŞ SANIRIM SEN KULLANALI PEKİ SPOR VE DİYET YAPIYORMUSUN

Kesinlikle ben de iki öğün yiyorum akşam yemeğimi de küçük bir yoğurt içine çörekotu ve ketentohumu koyarak geçiştiriyorum. Çok ağır spor yapmasam da haftada 3 gün yürümeye başladım. Su içmeye de özen gösteriyorum. Bunlar olmadan zayıflamanın imkanı yok zaten. Bu ürün hızlandırıp iştahı kesiyor ben ce

Ben bugun siparis verdim. Öyle reklamların gazına geldim hiç düşünmedim üzerine şimdi burda yazılanları okuyorum korktum açıkçası paraciklar boşa mı gitti şimdi

Kızlar benim bi sorum olcak ben koşu bandıyla zayflarmıyım dye bsakınınca bu klüpteki deneyimleri okudum ve üye olmaya karar verdimde o sayfayı nasıl bulabilirim ya.yardm bekliyorum:mad::KK17::110:koşu bandıyla zayıflayan varmı başlığı altnda 3gündür gece gündüz msjları okudum üye olmayA karar verdim ama nasıl bulacağımı bilmiyorum

Son düzenleme:
Sel
evet bende almak istiyorum ama gün gün gelişmeleri yzarsanız çok iyi olur
Kutlu mutlu ve umut dolu yarınlarımız olsun :KK66:
Selam kizlar,bende dayanamayip aldim dun kargo ulaşamadı pzt günü gelecek elime, 1 aylik yani 3 kutu aldim, her 5 günde bir tartilip kontrol etmek istiyorum,gelismeleri an ve an aktaracagim. Insallah biraz verebilirim bu sefer, az da para vermedim çünkü: (

Tmm canım cok sevinirim bilgi verirsen. Bir sürü haber var. Neye inanacagimi bilemedim. Bekliyorm senden gelecek güzel haberler inş

Tmm canım cok sevinirim bilgi verirsen. Bir sürü haber var. Neye inanacagimi bilemedim. Bekliyorm senden gelecek güzel haberler inş
Icinde goji,c vitamini ve deniz kabuklulari var, goji ve c vitamini yağ yakimini hizlandirirken,deniz kabuklulari midede yağları topluyormus sanırım, deniz kabuklularina alerjisi olanlar kullanmasin yazıyordu: ) inşallah bi 5 kilo gitsin istiyorum,su içmeye de çalışıyorum bunun yani sıra. .

Birinin kullanıpta bilgilendirmesi süper. Melekcim sende netlesecek hersey
Tadi çilekli canım , ama ben çok hoşlanmıyorum böyle eriyen ilaclarinda tuhaf boş bi tadi oluyor ya öyle iste..ama napcaaann mecbuuurr :))) öğlen 11.30 gibi yemek yiyoruz is yerinde,bi o zaman birde akşam iciyorum..o yüzden dedim zaten acele etme bekle biraz diye,ucuz birşey de degil ki,işe yaramiyorsa sadece vitamin destegiyse boşa alma canim..

X