Bu Sefer Olacakmış Gibime Geliyor. Bu sefer 60 KG ya Düşücem İnşallah

PelushPrenses

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2014
725
295
Merhaba sevgili hemcinslerin. İnternette LipoMagnet diye yeni bir ürün gördüm. Suda eritilip içiliyormuş. Deneyen var mı ? ben sipariş verdim bu gün

Merhaba arkadaşlar kadınlar günümüzü kutlayarak başlamak istiyorum
Günümüz kutlu olsun
4 gün oluyor ürünü kullanmaya başlayalı. Ben etkili olduğunu düşünüyorum. Ama şöyle de bir şey var akşamları sadece light yoğurt yemeye başladım. Tabii bi de yürüyüşe başladım. Gelişmeleri yine yazarım

Merhaba arkadaşlar kadınlar günümüzü kutlayarak başlamak istiyorum
Günümüz kutlu olsun
4 gün oluyor ürünü kullanmaya başlayalı. Ben etkili olduğunu düşünüyorum. Ama şöyle de bir şey var akşamları sadece light yoğurt yemeye başladım. Tabii bi de yürüyüşe başladım. Gelişmeleri yine yazarım
merhaba ,

iştahınızı kestiği için mi yoğurt yiyorsunuz yoksa o şekilde mi öneriliyor ? 4 günde bir kg verdiniz mi acaba ?
bende sipariş etmek istiyorum bu arada özelden hangi siteden satın aldığınızı yazar mısınız çünkü intagramda araştırdım biraz bazı kullanıcılar sahte olduğunu verim alamadıklarını yazmışlar. kullanılmış ezilmiş tüplerin gönderildiğini vs okudum siz bu şekilde sorunlar yaşamadığınız için merak ettim. teşekkürler.

İştahımı kestiğini düşünüyorum. Öyle bir öneri yoktu benimki sahte değil paketinde hologram var Kiloya gelince tartılmıyorum stres yapmamak için ama bilek ve kollarımda incelme hissediyorum. İnsanlar da zayıfladın mı sen demeye başladı. İnstagramda Seda Akgülün link verdiği instagram hesabı resmi hesap ordan sipariş verdim

İştahımı kestiğini düşünüyorum. Öyle bir öneri yoktu benimki sahte değil paketinde hologram var Kiloya gelince tartılmıyorum stres yapmamak için ama bilek ve kollarımda incelme hissediyorum. İnsanlar da zayıfladın mı sen demeye başladı. İnstagramda Seda Akgülün link verdiği instagram hesabı resmi hesap ordan sipariş verdim
O instagram sayfasındaki linki özelden bana atar mısın bebeğim lütfen ben de beş Kilo verdim ve iki haftadır Kilo veremiyorum Kilo vermem durdu artık sinir krizleri geçirmeye başladım eğer linki atarsan çok sevinirim :))

Merhaba bende bu lipomagneti araştırıyorum sende bir gelişme varmı yazarsan çok sevinirim.

X