bu resimde ne görüyorsunuz?

Sisilcim bak canım sayfa numraları var ya yukarıda ve aşağıda onlardan hareket edeceksin sürekli canım ...okuyacağın msjın başı ilk yani birinci yazan satırın üzerine tıkla ve bu kadar kolay tatlım kolay gelsin keyifli sohbetler canım

bakıyorum bakıyorum genç kızı göremiyorum ben de çok mu negatifim ne kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

HEHEHEHE BEN BİLİODUM Kİ ZATEN HEHEHEHEHE BEN POZİTİFİM POZİTİF:hooray: ONDAN KÖTÜLÜKLERİ VE ÇİRKİNLİKLERİ GÖREMEYEN BİRİYİM DEMEKKİ HA GÖZLERDE PROBLEM VAR MI ŞİMDİ ACABA YAAAAAAA:1rolleyes:sositososito

Bu resmi ilk gördüğümde genç kadını görmüştüm şimdide yaşlı kadını gördüm :sm_confused:

ya bende genç kadını hemen bakar bakmaz gördüm kürklü genç bir kadın dedim ama yaşlı teyze öyle bir saklanmışki ne işi varsa orda niyeki bu kadar derine saklanmış ki 45 dak.onu bulmaya çalışıyorum yeni gördüm başım agrıdı ne kadar yormuşum beynimi düşünün amma körmüşüm ya

Bende önce genç bayanı gördüm hatta yaşlı kadını sizlerin yazdıklarınızdan yola çıkaraak zorla buldum:))SEVGİLER

daha onc e görmustum bu resmı ama suan yaslınbayanı göremıyorum pozıtıfım demkkı genlde ole olmaya calışırım ama çoksukur dileyim öyleyse

Allahım şükürler olsun gördüm .. başını sağa çevşrmiş sadece sol yanağı ve gerdanı görünüyor ..
Kürk giymiş , tabi başında da şapka... gözlerimi iyice kısarak zor bela bugün gördüm...
Ay ben birde kartal başı görüyorum.. :uhm:

ya bende şu yaşlı kadını göremyenlerdenim.tamam genci gördümde yaşlı nerdeee.sankim kafasında çitlembiğin dediği gibii kartal var:)))))

çok zorlayınca gördüm genç bayanı, ancak negatif biri asla değilimdir, çizim biraz daha fazla cadıyı görmek için hazırlanmış gibi...

çatlıyacam şimdi nerde bu güzel kadın?yok vallaha yok güzel bi kadın yok orda delirdim mi ne
yardım ediiiiiiiiiiiiiiin

Son düzenleme:
Genç bayanı gördüm ben....Yaşasın, yaşasın....Yaşlı kadınıda arkadaşların yazdıkları yardımla görebildim, zor oldu.Genç kadının kulağı, yaşlı kadının gözü kızlar.Genç kadının çeneside, yaşlının burnu.Tekrar bakmayı deneyin, bunlara dikkat ederek...

Son düzenleme:
arkadaşlar benim gözümde mi bir sorun var ben hala yaşlı kadını göremedim sanki kafasında bulut taşıyan bir genç kadın gördümkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…