bu resimde ne görüyorsunuz?

kız bende yaşlı kadından başka birşey göremedim gözüne bakınca bir bayan va onumu diyorsunuz.

ilk bakışta yaşlı cadı gibi bi kadın gördüm. çok dikkatlide baksam genç kadın falan göremededim . negatifim çok doğruuu.-tatlicadiarzu-

annaaam negatif olmuşum ya benn baktım baktım genç kızı göremedim.bir tek yaşlı teyze var o da pek çirkin canım.

ben genç kadını gördüm ...
ama yaşlı kadını görmek için ugrastım göremıyorum yaaa:KK43:

ikisinide görebiliyorum...genc bayan basinda tül gibi bisey olan,hani su yana bakiyor...
yasli olan ise kizin tam cene kismi yasli kadinin burnu,kizin boynunda siyah bi cizgi var oda kadinin agzi:))

bu genç kız nerede Allah aşkına çıldırıcam...
Rica ediyorum birisi şu genç kızın hatlarını paintte çizip eklesin...

Eğer ilk bakışta yaşlı ve çirkin kadını gördüyseniz: Hayata negatif bakıyorsunuz ve her zaman olabilecek kötülükleri,çirkinlikleri düşünüyor ve daha sonra hatalara düşüyorsunuz:eek:

İlk bakışta genç ve güzel bayanı gördüyseniz: Her zaman hayata güler yüz ile bakıyorsunuz ve bir terslik veya kötülük olacağını düşünmüyor,herşeye pozitif yaklaşıyorsunuz..:lepi:

Alıntıdır.. Bu açıklama ne kadar doğrudur bilemeyeceğim a.s.

bakıyorum bakıyorum genç kızı göremiyorum ben de çok mu negatifim ne kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

Benim gibi genç ve güzel asil ve biraz havalı genç bir bayan görüyorum ben yaaaa....
Doğrumu acaba.... çok baktım ama başka birşey göremedim arkadaşım ya kusuruma bakma ama ya körüm ya anlayışsız yada artık iş başı yapamayacak kadar kötü durumdayım yaa kaldım desene yanlış bu cevabım mülakatı geçemedim yaaaaaaaa :KK43:((((((

Ya resmi büyütüpte bakıyoruma ama ben kopya çekmeme rağmen hala yaşlı teyzemi göremiyorum ya biri bana anlatsın şunu yada ben kafamı yiye durayım oldumu kızlar ya allah allah ya çok zor bir soru bu ben artık çalışamayacak kadar da yaşlanmışmıyım ya bu genç halimde allah alllah yaa yaş daha 26 ama gözler 76 oldu heralde ya üffffff.........!!!!!

X