bu resimde ne görüyorsunuz?

antrenor

Profesyonel Sporcu
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2006
1.336
5
birçok şirketin yazılı sınavında çıkan soru...:jeyyar:

[/IMG]

not: daha önce paylaşıldıysa özür dilerim:çok üzgünüm:

Ben genc bir bayanin yandan profilini gördüm ...Ama daha dikkatli bakinca da cirkin bir cadi görünüyorhihoyyyt

Eğer ilk bakışta yaşlı ve çirkin kadını gördüyseniz: Hayata negatif bakıyorsunuz ve her zaman olabilecek kötülükleri,çirkinlikleri düşünüyor ve daha sonra hatalara düşüyorsunuz

İlk bakışta genç ve güzel bayanı gördüyseniz: Her zaman hayata güler yüz ile bakıyorsunuz ve bir terslik veya kötülük olacağını düşünmüyor,herşeye pozitif yaklaşıyorsunuz..:lepi:

Alıntıdır.. Bu açıklama ne kadar doğrudur bilemeyeceğim a.s.

doğru çünkü ilk genci gördüm pozitif biriyim gerçekten de.:lepi: kaydirigubbakcemile3

valla bende ikisinide gördüm ama ilk yaşlı kadını gördüm.evet hayata genelde hep negatif bakarım.cok şanssızımdır.hiç bişeyim yolunda gitmez.sanırım negatifliğmden kaynaklanıyo.iyi düşününce iyi şeyler olur.bunu biliyorum ama bide uygulayabilsem

ben genç bayanı gördümde hala dediğiniz yaşlı teyzeyi göremiyorum
nerdekiCADIARZU

gördüğün genç bayanın çenesini burun,boynunda kolye gibi duran siyahlığı dudak gibi düşünürsen yaşlı kadını görmen kolaylaşacaktır...ama bence görememen iyi,demek ki pozitif birisina.s.

genç bir kadın gördüm...cadı gibi kadın olduğunuda farkettim soradan hatta cadının çenesi kadının gerdanıymış meğer peeh

Bende bakıyorum bakıyorum hala yaşlı çirkin bir kadın görüyorum.:1ninca:Yok canıımm o kadarda negatif değilim:çok üzgünüm:

Ya kızlaaarrr ben hala o genç kadını göremediimm.. Hep yaşlı kadını görüyorum.. O kadar mı kötü durumum yani :)

sende bendensin 5 dakikada bir sayfaya dönüp bakıyorum hala göremedim..

asla pozitif biri olamadim ama yasli kadini goremiyoruuum ya

genç kadının yüzünü diğer yaşlı kadının burnu gibi, yaşlı kadının da alnındaki siyah bölgeyi genç kadının saçları gibi düşününce işiniz kolaylaşır, ama genç kadının yüzünü doğrudan görmeye çalışmayın, hafif yan tarafına dönük, yaşlı kadında yan tarafına dönük ama onun yüzü daha öne bakıyor. ben bu resmi bildiğim halde hep genç kadını farkederim ilk

uğraştım uğraştım o yaşlı çirkin teyzeyi göremedim yaa bu kadar da pozitif bakılır mı hayata :roflol: :roflol: ilginç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…