bu resimde ne görüyorsunuz?

Ben direkt genc kadini gördüm sadece.
Yorumlari okuyunca yasli kadini görmek icin bayaa bir zorladim kendimi
ve sonunda gördüm.
Hayata ortalama bakarim,yani hem pozitif,
hem negatif.

Yok yok kesin var bende bir anormallik.İpucuna rağmen hala göremiyorum genç kızı.klava:Bu kız beni sevmedi galiba.:dilcikar:

ortada bir bombe var gibi...
[/IMG]

Siyah noktaya bakarak başınızı ileri ve geri hareket ettirin

İlk bakışta büyük burunlu uzun çeneli yaşlı bayanı gördümfisfisfis, halen genç bayanı göremedim:sm_confused::uhm:

Yok yok kesin var bende bir anormallik.İpucuna rağmen hala göremiyorum genç kızı.klava:Bu kız beni sevmedi galiba.:dilcikar:

Şeker ben vazgeçtim aramaktan... Bütün ipuçlarını okudum, azıcık saçlarını görür gibi oldum, ama gerisi yok.. :))

ben de genc bir bayan görüyorum, yasli olan nerde bulamadim iyice baktim ama görünmüyor........

bende pozitifim demekkii genç bi kız gördüm hatta yaşlı kadını görebilmek içinde uğraştım zor buldum

İlk bakışta genç kadını gördüm cadıyı algılamam bayabi zaman sora oldu iyimser olduğumu biliyodum ama bukdarını beklemiyodumhihoyyyt çünkü bikaç sene öncesine kadar çok karamsardım demekki insan kendini birazda olsa değiştirebiliyor:içelim:

bende ilk önce genç bayanı gördüm.gerçekten oldukça pozitif biriyim.çevremdekiler de öyle der.

ben sadece yaşlı kadın gördüm.hala daha genç kadını göremiyorum..

aynen yaşlı kadından baska birşey göremiyorum-tatlicadiarzu- ya genç kadını görenler bir el atında bizde görelim catlıycam dünden beri bakıyorum yok yokklava: cadıdan baska birşey yok

bende genç bır bayan gördüm......
dogru pozitifim ama çevremdekiler negatif biraz.......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…