bu resimde ne görüyorsunuz?

birçok şirketin yazılı sınavında çıkan soru...:jeyyar:

hexe01ti7jx9la8oh6.th.gif
[/IMG]

not: daha önce paylaşıldıysa özür dilerim:çok üzgünüm:

kız benimi gözlerim bozuk ne ben sadece genç güzel bayan görüyom be yaşlı kadın nerde yaww:sm_cool::sm_cool:

arkada,şlar sıkıntı vardı üstümde evde oturmakdan ve sinirliydim resme bakar ve haala öyleyim ben göremedim genc bayanı hep ya,şlı biri var...nerde genc var... yaaaaaaaaaaaaaa......
,
,
,yardımmmmmmmmmmm
,
,
,
,

bende ilk andan itibaren yaşlı bir teyzeden başka hiçbirşey göremiyorum.annemde çok ilginçtir, birini boğazlayan bir adam görüyorum dedi :uhm:

göremiyorum genc kadını snirim bozuldu aglıcam ş,imdi ya biri nasıl görücem söylesin elim ayagım titiriyor bende bu konuda hassalık var illa o ,şeyi görmeliyim yksa merakdan ölürüm:S
,

eğer açıklama yapan yorumu okumasaydım, o kadar uğraşmama rağmen yaşlı kadın yüzünü göremeyecektim... aslında çok da pozitif biri değilimdir ama anlamadım ki...:uhm:

ilk baktığımda genç kızı gördüm sora birden çirkin bi cadı oldu hayal gücüyle ilgili bişe yaa...

bakar bakmaz genç ve güzel bayanın yandan duruşunu gördümm..
ama on beş dakikadır bakıyorum yaşlı cadıyı göremiyorum...
tamam pozitifim anladım..
ama kafamda mı çalışmıyor anlamadım ki...

valla ben genç kadını gördüm hala yaşlıyı göremiorum ne kdr pozitifmişim be:KK70: yada ne kdr körmüşüm mü demeliydim:p

çıldırımca ya hala baklıyorum 2sat oldu güzel kadını göremedim biri yardım etsin yaaa takıldım ben şimdi buna yok bakaıyom bakıyom göremıyomm:eek:klava:

kadnnn2cj8.jpg

kızlar ben paintte bir düzenlemeyle gördüm genç kızı .:jeyyar:işinize yarar umarım...sengözlerimebaksanab

Son düzenleme:
valla bende ikisinide gördüm ama ilk yaşlı kadını gördüm.evet hayata genelde hep negatif bakarım.cok şanssızımdır.hiç bişeyim yolunda gitmez.sanırım negatifliğmden kaynaklanıyo.iyi düşününce iyi şeyler olur.bunu biliyorum ama bide uygulayabilsem

ben genç kızı göremedim bile :çok üzgünüm: benimde aynen senin gibi şanssızlıklar peşimi bırakmaz. ve bende herşeyde her zaman hemen nagatif düşünürüm hiç bişiyim de yolunda gitmez aynıyız yane yaaa ah keşke pozitif düşünebilsek,uygulayabilsek keşke:çok üzgünüm:

X