Bu konuyu lütfen okuyun ! Aramızda çıkan tartışma

Yahu memurdunuz zorla istifa ettirdi oyle mi ? Neyine şaşırıyorsunuz ozaman bu zır cahil adamın? Niye birakiyorsunuz gül gibi isinizi, o pisligi biraksaydiniz ya.

Hayır maddi durumumuz hiç iyi değil
Evet kadının çalışması ayaklarının üzerinde olması ayrı bir şey ama bunu eşim anlamıyor maalesef

Eşimle buna benzer bir konuşma yapmıştık bir olayın üstüne. "bu erkekler geri zekalı. Leş bir kadın için niye hapise girer ki insan. Üstelik leş bir kadın yüzünden çocuk niye babasız kalsın" demişti. Aynı şekilde erkek aldatırsa da kadının boşanması gerektiğini düşünür. Öldürürüm vs deseydi de tartışmaya girmezdim ben. Ne hastalıklı bir insansın der geçerdim. En nihayetinde olasılıklar üzerinden tartışmaya gerek yok. Konu hassas bir konu ve eşiniz de bu konuya karşı aşırı tepkili ise sizin savunma yaptığınızı düşünmüş olabilir. Lüzumsuz biçimde uzatmışsınız konuyu. Ben olsam bir olasılık üzerine bu kadar gerilen ortamda "yav tamam aldatırsam alnına sürülen kara lekeyi temizler, hapishanede yatarsın. Çocuklara da yetimhanede bakan olur elbet" der geçerdim. Hani hayata bakış açısını değiştirme çabanız takdire şayan ama konu pek sıkıntılı.

Bir de derler es izin vermedikce kadin uzerinde hukum kurulamaz diye dogrusu kadin izin vermedikce olacak.

Zaten öldürebilir demis konu sahibinin esi oyle bir durumda erkekler de öldürülsun ozaman dediğinde...Ama herhalde esi ne dedigini bilmeden gelişen bir diyalog olduğu için cok ciddiye almamak lazim,eslerden birinin bu anlamda kucucuk.bir guven duygusu eksikligi veya kendisinin gizledigi bir sey varsa genelde o agresife bağlıyor..

Tehditler edildi çünkü bırakmaz sam o kadar çok yalvardım ağladım ki rüyalarıma giriyor hala daha işten ayrılalı 1, buçuk yıl oldu

Neden hiç boşanmak yok aklınızda, yani nereye kadar kocanızın her dediğini yapacaksınız?
Sanki aklınızı yitirmişsiniz de kocanız sizin adınıza kararlar veriyor.
Hayır işi bırakmayacağım deseysiniz, tehdit edince boşanma yolunu düşünseydiniz.
Sen sesini çıkarmazsan tamam dedikçe hiçbir isteğin altın tepside sunulmaz.

Ay sen bi de memurluğu mu bıraktın e yuh artık ya.. ben memurluk için 10 bin koca boşardım bu kazma gibiyse yine de işimi bırakmazdım.. bu kadar pasif olursan olacağı bu

sizin esinizin hakki ne biliyo musunuz?gidip valizinizi toplayip evden gidin bosanma davasi acip bosanin.boyle adamlar bunu hakediyor.kusura bakmayin ama esiniz cok geri kafali

Çok tehlikeli bir düşünce .Yarın öbür gün sizin hakkınızda paranoyakca düşünüp kafasında kurnayacagi ne malum ? Allah korusun tabiki de.
Birde çocuklara anlatacakmis vah ki ne vah kendisi yetmiyor birde ileride bizim çoluk çocuğumuzun başı yansın diye varis yetiştirecek !!!

Bilmiyorum ben rahat yasayamazdim o evde

yok yaa
bu BDV kadınlarının açtığı konularda %90 var
mesela diyorlar ki eşim üzerime yürüdü ilk defa ne yapmalıyım
sonra 5 mesaj sonra diyor ki hep bana küfrederdi masalara vururdu
biz de sanıyoruz ki konunun başında adam melaike de böyle bir an bişey oldu falan
oysaki perşembenin gelişi çarşambadan bellidir yani
böyle bir tartışmanın 10 yıl yaşanmamasına şaşırdım.
bu tartışmaya gelene kadar konu sahibi ve eşinin çözmesi gereken bir sürü sorun var bana göre.

Kadına, çocuğa şiddet uygulayan, hatta öldüren insanlar uzaydan gelmiyor, aramızdalar, eşiniz örneğinde olduğu gibi. Eşinizin fırsatı olmamış sadece.

Bir insanın canını almak bir kere meşrulaştıysa bahane bulmak zor değil, kimisi aldatırsa öldürürüm der, kimisi yemek sıcaksa öldürürüm der, kimisi camdan bakarsa öldürürüm der, kızı için bi erkekle elele görürsem öldürürüm der vs. Birini öldürmek onun için normal bir şey.

Benim önerim çalışmıyorsanız çalışın, bir şekilde kendinizi ve çocuklarınızı ekonomik olarak garantiye alın ve bu adamdan kurtulun. Bu süreçte de psikolojisi normal olmayan biriyle aynı evde olduğunuzu aklınızdan hiç çıkarmayın. Patlamaya hazır bir bombayla aynı evde yaşıyorsunuz. Siz huyuna gittiniz her dediğini yaptınız sorun olmadı diyelim, yarın öbür gün çocuklarınızın yaptığı bir hatada aynı tepkiyi vermeyeceği öldüreceğim diye tutturmayacağı ne malum?!?
Allah korusun çok çok kötü şeyler yaşanırsa keşke şiddet eğilimli olduğunu ilk anladığımda koşa koşa ayrılsaydım dersiniz bu anlattığınız gün için.
Allah çok çok sabır ve kolaylık versin.

Hayır maddi durumumuz hiç iyi değil
Evet kadının çalışması ayaklarının üzerinde olması ayrı bir şey ama bunu eşim anlamıyor maalesef

Sizin de pek anladığınız söylenemez.

Kusura bakmayın da ne yaşıyorsanız ellerinizle yarattınız. Niye şimdi bu kadar şaşırıyorsunuz anlamadım..

İlk okuduğumda boş lakırtı eden, bilgisiz fikri olan cahil biri diye düşünmüştüm eşiniz hakkında. Ama adam bildiğin bağıra bağıra ben psikopatım diyor.
Siz de bir hasta ruhlu için gül gibi işini bırakan birisiniz. Niye şaşırıp ağladınız bu kadar son konuya?

Umarım çocuklarınız sizler gibi olmaz..

Sen böyle bir yanlışa düşersen, lütfen git kendi kendini yok et o zaman,ben yapamam çünkü deyip daha da konuşmasaydınız.Gereksiz yere saçma sapan uzatmış durmuş.İlla kendi dediğini kabul etmenizi beklemiş.Nerde ve ne zaman böyle bir uygulama benimsenmişte,o böyle düşünüyormuş acaba? Ya benimsin ya kara toprağın anlayışının nesini savunuyorsa.
Sanırım arabesk seviyor ama,
Eşinize Sevcan Orhan'ın'' Arabım fellahi,çekerem silahi,vururum vallahi''parçasını armağan edinde gönlü olsun.

Boşanalim dediğim dede olmadı iş kapısının önünde seni içeri almam gidemezsin tehditleri aldim
anlamadım aynı yerde mi çalışıyordunuz
hemen polise gidip koruma kararı çıkartıp anında mahkemeyi açabilirdiniz
ne demek işe gidemezsin ya
işte şimdi de sizi böyle böyle sindirmeye çalışıyor
böyle düşünüyorsan seninle evli kalamam demiş
bu fırsatı değerlendirin ve boşanın lütfen
adam resmen pimi çekilmiş b.mba gibi nerde ne zaman patlayacağı belli değil

Kusura bakmayin ama esinin boyle davranmasinin yolunu siz acmissiniz. Bu baskisinda yol verecektiniz bosanacaktiniz nasil istifa edersiniz

Hiçte görüldüğü gibi değil işte bu düşünceniz
Keşke sizin söylediğiniz gibi olsaydı ama ellerim kirilsaydida istifa yazmasaydim diye kendimi mahvettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…