Bu konuyu lütfen okuyun ! Aramızda çıkan tartışma

Boyle biriyle nasil evlenebildiniz? Daha dogrusu evlenirken bu aile geçmisinden haberiniz varmiydi? Boyle buyuyen birinin öldürmeyi normallestirmesi şaşilacak birsey degil ve 10 yillik esinizin asagi yikari ne dusunebilcegini tahmin edememeniz ilginc.

Keske bu kadar uzatmasaymissiniz.

Değerli elmasim var disarida da takıyorum dolasiyorum, evde saklamak icin alinmadi takmam icin alindi. Kimse de degerli elmasimi yemedi disarda, hala bende ve hala degerli.
Kadinlari eşyalara benzetmesek ne iyi olurdu.

Evet aynen keşke bu kadar uzatmasaydim kendime çok kızıyorum adam 365 derece değişebilen birisi terazi burcu bitti sabrım ama son zamanlarimizdayiz

Bir kere benim kayinvalidem de böyle bir haberde şimdiki kadınlar da az değil falan demisti.Sinir olup cevap vermiştim hemen.Ben de hiç dayanamıyorum böyle şeylere.Eşim de biraz annesi gibi geri kafalı malesef, bazı konularda çok tartışırız biz de

İşte bu adamlar kız ona bakmadı diye yüzüne kezzap atan adamlar. Kusura bakmayı gerçekten eşiniz çok tuhaf, ya benimsin ya kara toprağın düşüncesi bi 50 yıl öncesinde kalmadı mı acaba?
Tamam evet aldatmak yanlış ama kadın gebertilir erkeğe de elinin kiri denir geçilir mi bu kadar kolay mı yani?
Neyse peki ona da bir şey demiyorum, siz aynı düşüncede değilsiniz diye bu sinir neden? Siz insan değil misiniz, onun buyruğu altında ezilen, her sözüne 'evet efendim' diyen köle misiniz? Te allahım ya, sabır diliyorum size.

Bu cümleler üzerine korkmadınız mı eşinizden?
Böyle bir vahşeti savunan biriyle beraber yaşıyorsunuz ve bu dünyada olmaz diye bir şey yok.
Telefonunuza yanlış bir mesaj gelir adamın birinden, ya sonra?
Bunu savunan biri ne yapar acaba?

Niye bukadar celallendiki esiniz siz birbirinizden emin olduktan sonra ne gerek var boyle tartismalara ustelik 10 yili devirdikten sonra

Olum yada her neyse.
Onemsiz bi konu bu, neden? Cunku siz meclis degilsiniz.
Siz ikiniz 2 meclis uyesisiniz, oy verilmeden once kursuye cikip ikna kabiliyetinizi konusturmaya calisiyor gibi olmussunuz.
Kocaniz sizi teste tutmus aldatan kadina ne kdr hak verdiginize dair. Cokta guzel ayiplamissiniz, yerinde bisey yapmissiniz. Snra siz onu teste tuttmussunuz aldatan erkeklerin hukmu ne olmali diye. Oda cok guzel ayni sizin gibi ayiplamis.
Tamda burda bitmeliydi tartisma.
Ikinizde aklinizdan " kadin erkek fark etmiyor, aldatan kisi hakkinda gorusumuz ayni, ikimizde tiksins bir davranis oldugunu dusunuyoruz" diye gecip bitmeliydi.
Ama siz diretmissiniz meclis kursusu gibi.
Cok gereksiz.
Amaciniz ikna olmamaliydi ikinizinde, amaciniz yuvada tatsizligi onlemek olmaliydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…