Bu kişiyle evlenmek hata mı?

İkisi de muhafazakar.Kızın karsısına kımse cıkmıyor diye üzüldüm. Ben iyilik için yaptım. Başlarda aşırı mutlulardı.Jestler falan yapardı çocuk. Bu aralar ilgisi sıfır. Şimdi ilgili biri olup olmayacağını ben bilemem ki başta. Aile konusunda da evlenince nasıl olacak dıye sorunca ayrı ev demıstı.

Ya he he.

Bu kız şey mi camdaki kiz Nalan?

uff bence boşuna dert edip yazıyoruz. alanın da, satanın da, aracının da memnun olduğu bir şov gösterisi gibi.
kızın tek hayali dindar damat sunmak ailesine, hayat hakkında fikri yok. belli ki boş gelip boş gidenler.
adam da keza hayatı ailesi sanan, hevessiz, bitik, hizmet edip üstünden yük alacak bir kadın.
konu sahibiyle eşi de arkadaşları böyle olduğuna göre farklı kafalarda insanlar değiller.
herkes halinden memnun kısacası.
bir biz burada tepiniyoruz yazık günah diye.

Kız ailem onu cok sever, tam istedikleri tarzda adam demıstı

Konu sahibinin çoğu zaman hiç cahil, hiç saf olduğunu düşünmüyorum ben. Yine de bazen "ay bu kadar mı acaba" da demiyor değilim. Her konusunda ayrı dumur olacağım detaylarla karşılaşıyorum.

ben şoklara giriyorum okudukça. yani internet kullanabilip girip kk ya yazabilen biri nasıl açıpta araştırmaz ?
ama bence hepimizin tepkisi ve yazması boşa. herkesin memnun olduğu tuhaf bir olay bu. bizim akıl sınırlarımızın dışında ama onlar normal görüyorlar bunları.

Tamam kadın hasta da adam da kesınlıkle sorun olmayacak, kızdan sorumluluk beklemiyorum, evı ayrı olacak diyor. Böyle bır garanti verıyor ınsana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…