Bu kişiyle evlenmek hata mı?

Dogulu bır ailenin kızı. Anlattığına göre aılesı iyi. Ama boşanmak falan kesınlıkle yok dıyor. Ben aılemın evınde dul olarak nasıl durayım, ınsanlar ne dusunur dıyor.
Kıza söyle daha evli falan değil ne boşanması ?
O da senin gibi olmayan şeyleri düşünüyorsa demek.

Arkadaş olabildiğinize göre aklı selim bir hal beklememek lazım gerçi.

24 yasinda hıc kımse cıkmadı karsıma dedı.Daha öncekı adamla da durakta tanısmıs.Numarasını vermıs. Öyle kısa süre konusmus lar.

o kızın cidden normal zekada olduğundan emin misiniz ? bence bir psikolojik rahatsızlığı var, bu devirde duraktaki adama telefon vermek nedir yahu
dkgldkgşdg

Hoşuna gider aılesıyle ilgilenmem dıyor. Hatta çocuk demıs kı gün içinde ben tek ugrarım demıs. Kız hayır öyle sey mı olur bırlıkte ugrarız demıs. Cocugun hosuna gıttı dıyor
Vay be.. Bu kız tam senin kayınailene göreymiş sahiden kayınbiraderine düşünseydin ya.

Kafa yapısı çok farklı. Hatta ben eşimin aılesı ıle mıç mıç degilim ya diyor ki sende de problem var. Nolacak ya git sürekli diyor.
Bu adamın da karısını ailesi ile muhatap etmeyeceğine inanmak istiyorsun. Kesin kocanı da dolduruyordur, nerden buldun bu vefasızı yazık sana diye.

Abisine diyemez senin kocana der. Senin kocan da arıza çıkarır. Sen düşün orasını artık.
Valaha arıza çıkarsa da umrumda degil. Eşime hep dıyorum. Memnun degıl sen gıt kapı kapı gezecek bır kadın al. Ben kımseyı pohpohlayamam. Ben böyleyim dıyorum. Ki aıleye gıtme konusunda ben gıtmek ısteyınce söylerım sana diyorum. Eşim memnun degıl bu durumdan ama baska secenegı yok. Zorlasa da gıtmem ki. Baskıdan iyice soguyorum ailesinden. Bıraksalar bız ısteyınce gıtsek arasak. Sanki hayatlarında sadece bız varız.

Ne diyeceğinin önemi yok. Canın sıkılır mı? Sıkılır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…